6 گلزن متفاوت پرسپولیس در فصل جاری

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1244 ] - پنجشنبه, 15 آذر 1397

6 گلزن متفاوت پرسپولیس در فصل جاری

 پرسپولیس در لیگ هجدهم تا کنون 13 بار موفق به گلزنی شده و در این 13 گل، 6 بازیکن متفاوت این تیم نقش داشته اند. از مهاجم تا دفاع! در تیم پرسپولیس تا کنون ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
6 گلزن متفاوت پرسپولیس در فصل جاری

 پرسپولیس در لیگ هجدهم تا کنون 13 بار موفق به گلزنی شده و در این 13 گل، 6 بازیکن متفاوت این تیم نقش داشته اند. از مهاجم تا دفاع! در تیم پرسپولیس تا کنون ...

ارتش سرخ دات كام :

 پرسپولیس در لیگ هجدهم تا کنون 13 بار موفق به گلزنی شده و در این 13 گل، 6 بازیکن متفاوت این تیم نقش داشته اند.

از مهاجم تا دفاع!
در تیم پرسپولیس تا کنون علی علیپور 4 گل، نعمتی 2 گل، کامیابی نیا 2 گل، خلیل زاده 2 گل و منشا و هعمتی هرکدام یک گل به ثمر رسانده اند و یکبار هم مدافع تیم حریف برای سرخ پوشان گلزنی کرده است. جالب اینجاست که از مدافع تا هافبک و مهاجم، همه و همه در فصل جاری برای پرسپولیس گلزنی کرده اند.

آمار عجیب منشا
آخرین باری که گادوین منشا در فصل جاری برای سرخ ها گلزنی کرده به دیدار پرسپولیس-فولاد در هفته دوم بازمی گردد. او در این بازی گل دوم سرخ پوشان را به ثمر رساند و بعد از آن دیگر موفق به باز کردن دروازه حریفان نشد. منشا در لیگ هجدهم در طول 870 دقیقه حضور در زمین تنها یک گل زده که آمار خوبی برای یک مهاجم محسوب نمی شود.

علیپور افت کرده؟
علی علیپور آقای گل فصل گذشته تیم پرسپولیس در فصل جاری در 13 بازی (1134 دقیقه) برای پرسپولیس به میدان رفته و در مدت تنها 4 بار گلزنی کرده، یعنی به ازای هر 283 دقیقه یک گل. این در حالی است که علیپور فصل گذشته با 19 گل زده، عنوان آقای گلی لیگ برتر را به خود اختصاص داد اما در این فصل هنوز نتوانسته درخشش گذشته را داشته باشد و اخیرا هم صحبت از پیشنهادات خارجی این بازیکن بود.

چرا مهاجمان گل نمی زنند؟
به نظر می رسد در غیاب بازیکنانی چون مسلمان، احمدزاده و وحید امیری، بازیسازی در پرسپولیس به حداقل ممکن رسیده است. سرخ پوشان در میانه میدان تنها بشار رسن را دارند و اگر او نباشد در دیدارهای سرخ پوشان، خلاقیت بسیار کم دیده می شود. پرسپولیسی ها امیدوار هستند که با فرارسیدن نقل و انتقالات زمستانی و اضافه شدن نفراتی چون ترابی و رفیعی بار دیگر بتوانند موقعیت های به مراتب بیشتری در بازی های شان ایجاد کنند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی مسجد سلیمان
داور مسابقه :
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
(3)1 - (1)1
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن