برانکو سوار اسب مراد/ ذوب آهن و قوز بالاى قوز

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 959 ] - پنجشنبه, 15 آذر 1397

برانکو سوار اسب مراد/ ذوب آهن و قوز بالاى قوز

ذوب آهن- پرسپولیس را دیدیم! اشتیاق واقع گرایانه علیرضا منصوریان را و صبورى بیش از اندازه و حوصله پایان ناپذیر برانکو را هم! پرسپولیس را در روزهاى سختش باز هم ... 5 out of 5 based on 4 ratings.
برانکو سوار اسب مراد/ ذوب آهن و قوز بالاى قوز

ذوب آهن- پرسپولیس را دیدیم! اشتیاق واقع گرایانه علیرضا منصوریان را و صبورى بیش از اندازه و حوصله پایان ناپذیر برانکو را هم! پرسپولیس را در روزهاى سختش باز هم ...

ارتش سرخ دات كام :

ذوب آهن- پرسپولیس را دیدیم! اشتیاق واقع گرایانه علیرضا منصوریان را و صبورى بیش از اندازه و حوصله پایان ناپذیر برانکو را هم! پرسپولیس را در روزهاى سختش باز هم خواهیم دید. برابر سپاهان و برابر پارس جنوبى جم و بعد پدیده! عجب دورى!

برانکو، هنوز وفادار است به اصول فوتبال کروات ها! برانکو، هنوز و تا پایان دوره مفیدش، مردى است دانش محور و علم سالار که بازیکن مورد نظرش را «قُر» نمى زند بلکه، او را مى سازد تا بازى مطلوب تیمش را، در واقع استخراج کند!

برانکو از همه بهتر و از همه بیشتر قدر و بهاى بازیکنان خود را مى شناسد و در عین حال به خاطر نبودن- مصدومیت یا محرومیت- هیچ بازیکنى زانوى غم در بغل نمى گیرد و کاسه چه کنم را دور نمى چرخاند!

آرى، کار پرسپولیس سخت است! برگزارى سه بازى پى درپى برابر ذوب آهن، سپاهان و پارس جنوبى جم، خیلى هم سخت است ولى برانکو، شادى و هیجان یک مرد نوخاسته را بروز مى دهد! برانکو براى علیپور و براى منشا، حسابى خواب دیده است!

برانکو براى نعمتى و نوراللهى و سروش رفیعى و مهدى ترابى و مهدى شیرى هم نقشه هاى دور و دراز دارد! برانکو براى خراب کردن تیم هاى دیگران- مثلاً پدیده- یار نمى گیرد!

مسئله پرسپولیس که روى خط پیروزى هاى قبلى اش افتاده و دوباره به «برد، پشت برد» دست مى یابد، کمترین شباهتى به مشکل ذوب آهن که از اول نیم فصل نخست به هیچ روى تیم سال ٩٦ نشان نداد، ندارد! گل زدن هاى شجاع هم حسابش از گل نزدن هاى سبز پوشان فولادشهرى جداست!

پرسپولیس، یک چندى انگار که خود را گم کرده باشد، از خودش جدا افتاده بود ولى در بازیابى موفق شد! خیلى زود با همان شیوه اى که شاگردان برانکو را شاخص و بازی شان را متمایز کرده، به میدان آمدند! با یقین و باور به خود، روى همان خط سه ساله اخیر!

ذوب آهن، تن به تغییرى داد که ضرورت ناپذیر بود و محملى نداشت! نایب قهرمان سال ٩٦، هم تنى چند از یاران خود را از دست داد و هم اصول حرکتى بازى خود را! تیم امیر تبدیل شد به تیم نمازى! از سر تا پاى، جورى دیگر!

پرسپولیس با برانکو، راه را به درستى تشخیص داد تا دچار چاه ویل آزمون و خطا، نشود! ذوب آهن به تغییراتى روى آورد که هیچ ضرورى نمى نمود و فایده مندى نداشت! برانکو دوباره سوار اسب مراد شد و منصوریان، حالا باید دنبال راهکارى باشد که شاید چاره کار باشد! آیا به این مهم مى رسد یا به «قوز بالاى قوز» دچار مى شود؟ کار ذوب، سخت است!

*اردشیر لارودی

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : محمدحسین زاهدی فرد
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن