پروین: کل سهام پرسپولیس حق پیشکسوتان است

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 920 ] - پنجشنبه, 15 آذر 1397

پروین: کل سهام پرسپولیس حق پیشکسوتان است

دوباره بحث واگذاری سهام باشگاه پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی داغ شد و دوباره علی پروین و رفقایش برای خرید امتیاز این باشگاه آستین ها را بالا زدند. او در گفت... 2 out of 5 based on 4 ratings.
پروین: کل سهام پرسپولیس حق پیشکسوتان است

دوباره بحث واگذاری سهام باشگاه پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی داغ شد و دوباره علی پروین و رفقایش برای خرید امتیاز این باشگاه آستین ها را بالا زدند. او در گفت...

ارتش سرخ دات كام :

دوباره بحث واگذاری سهام باشگاه پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی داغ شد و دوباره علی پروین و رفقایش برای خرید امتیاز این باشگاه آستین ها را بالا زدند. او در گفتگویی توضیحاتی درباره پیشنهادش برای خرید باشگاه پرسپولیس داده است:

باشگاه حق پیشکسوتان است
ما همیشه گفته ایم اگر قرار است یک روز پرسپولیس را به بخش خصوصی واگذار کنند، باید اول به ما بگویند. این باشگاه حق هواداران و پیشکسوتان است و ما می خواهیم در کنار هم، سرمایه ای که داریم را برای خرید باشگاه بگذاریم. ایرادی هم ندارد. بالاخره این پیشکسوتان برای باشگاه خیلی زحمت کشیده اند و باید یک جایی، نتیجه زحمات شان را بگیرند.

تخفیف بدهند معامله مان می شود
ما کار خودمان را می کنیم. البته باز هم باید صحبت هایی داشته باشیم. اول ببینیم چطور می خواهند سهام را بفروشند اما در هر حال ما پای کار هستیم و سهام را می خریم. انشالله برای پیشکسوتان یکسری تخفیف ها هم در نظر بگیرند و بتوانیم معامله کنیم.

می خواهیم تیم قدرتمندی بسازیم
ما هم امیدواریم این طور شود. مردم حق دارند که پرسپولیس را مال خودشان بدانند. رفتیم و تحقیق کردیم و آدم هایی را آوردیم که می توانند به باشگاه کمک کنند و تیم قدرتمندی بسازیم. انشالله آنها بگویند که می فروشیم، آن وقت ما هم می گوییم خریداریم! منتظریم ببینیم چه می شود.

برای یک سال و دو سال نمی آییم
من به این حرف ها کاری ندارم! باشگاه را که بخریم، مردم و این هواداران که دل شان برای باشگاه می سوزد می فهمند چقدر به سود پرسپولیس شد. برنامه داریم و نمی خواهیم برای یک سال و دو سال بیاییم.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  هیچ هم حق پیشکسوتان نیست
  پیشکسوتان سودکافی رااقبل باشگاه کرده اند
  هیچ اداره ای یاشرکتی مال بازنشسته هاش نیست
  آقای پروین
  دست ازسرباشگاه بردارید
  شمادوره ای توی تیم بوده اید.زحمت کشیده اید.قهرمانی آورده اید.وسودتان راهم برده اید.وگرنه شمابچه جنوب شهرکجاوویلای لواشان کجا؟
  حق تان راگرفته ایدوهیچ حقی تدارید.
  پس ول مان کنیدشمارابه خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
 • omid 110
  omid 110 :
  علی پروین تا روزی که زنده هست بی خیال این تیم نمیشه...واقعا نگران هستم..این تیم نابود میشه..پروین باید بمیره تا از دستش راحت باشیم..بودنش 1دردسر داره و نبودنش 10تا دردسر...اگر بیاد از همون اول میخاد با برانکو مخالفت بکنه و توی کار مربی و مدیر دخالت بکنه..چرا سهام حق پیشکسوتها هست..مگه این افراد مجانی بازی کردن...پروین چه طرح و برنامه ایی داره...این تیم اگر خصوصی بشه و به دست پروین و اطرافیانش بیفته نابود میشه...دفعه قبل میخاست با هدایتی این تیم رو بخره و حالا معلوم نیست چه افرادی رو جلو اندخته...واقعا نگران هستم...ارتش لطفا تایید کن
 • omid 110
  omid 110 :
  پروین میگه این پیشکسوتان زحمت کشیده اند و باید نتیجه زحمت خودشون رو بگیرن..ایا این پیشکسوتها مجانی و بدون پول کار کردن...اقای پروین تورو جان پسرت بس کن..دست از سر این تیم بردار...تا روزی که تو زنده هستی ما ارامش نداریم..فقط باید بمیری تا راحت بشیم..توی 72سالگی چه انگیزه ایی داری..الان باید به فکر قبر و قیامت خودت باشی...چرا انقدر طلبکار هستی..این پیشکستها از کجا میخان 500میلیارد تومان بدن و تیم رو بخرن...ارتش لطفا بازهم در این مورد مطلب بنویسید...این یه خطر بزرگه...اینها تیم رو نابود میکنن..تبدیل به یه تیم معمولی میشیم..پروین اگر میتونست و قدرتش رو داشت همین الان هم برانکو رو برمیداشت و خودش روی نیمکت تیم مربی گری میکرد...لطفا تایید کنید

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : محمدحسین زاهدی فرد
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن