پرسپولیس در صدر شکست ناپذیرهای تاریخ لیگ برتر

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 817 ] - شنبه, 17 آذر 1397

پرسپولیس در صدر شکست ناپذیرهای تاریخ لیگ برتر

مربیان فوتبال اعتقاد دارند که گرچه تفاوت مساوی و باخت تنها یک امتیاز است ولی اثرات سؤ آن با هم قابل قیاس نیست و از این رو حفظ روند شکست ناپذیری برای یک تیم ب... 5 out of 5 based on 3 ratings.
پرسپولیس در صدر شکست ناپذیرهای تاریخ لیگ برتر

مربیان فوتبال اعتقاد دارند که گرچه تفاوت مساوی و باخت تنها یک امتیاز است ولی اثرات سؤ آن با هم قابل قیاس نیست و از این رو حفظ روند شکست ناپذیری برای یک تیم ب...

ارتش سرخ دات كام :

مربیان فوتبال اعتقاد دارند که گرچه تفاوت مساوی و باخت تنها یک امتیاز است ولی اثرات سؤ آن با هم قابل قیاس نیست و از این رو حفظ روند شکست ناپذیری برای یک تیم بسیار مهم است و تیمهایی که توانستند از ابتدای فصل در این مسیر قرار گیرند اکثراً فصل موفقی را پشت سر گذاشته اند.

پرسپولیس لیگ هفتم با 16 بازی بدون شکست بهترین آمار را در تاریخ لیگ برتر دارد. دو تیم پرسپولیس و سپاهان که در روز یکشنبه با هم دیدار دارند در صورت حفظ روند شکست ناپذیری شان، پس از پرسپولیس لیگ هفتم، صاحب بهترین رکورد در تاریخ لیگ برتر خواهند شد و این فرصت را خواهند داشت که رکورد تاریخ این مسابقات را بشکنند. به همین بهانه تیمهایی که در 17 دوره قبلی بهترین شروع را از نظر شکست ناپذیری داشتند مرور شده اند.

پرسپولیس لیگ هفتم: 16 بازی
پرسپولیس در لیگ هفتم با افشین قطبی آغاز فوق العاده ای داشت و در 4 بازی نخست به پیروزی رسید و در ادامه لیگ 16 بازی شکست ناپذیر باقی ماند تا اینکه در هفته هفدهم در اصفهان 2 بریک از سپاهان شکست خورد. این بازی اتفاقات حاشیه ای زیادی داشت که نهایتا منجر به کسر 3 امتیاز از سپاهان شد. پرسپولیس در پایان این فصل به قهرمانی رسید.

پرسپولیس و تراکتورسازی لیگ شانزدهم: 13 بازی
پرسپولیس و تراکتورسازی در لیگ شانزدهم در نیم فصل اول رقابت نزدیک و تنگاتنگی داشتند. این دو تیم در 13 هفته ابتدایی شکستی نداشتند تا اینکه در هفته چهاردهم هر دو تیم برای نخستین بار در این هفته طعم باخت را چشیدند. پرسپولیس در این هفته با یک گل از ذوب آهن شکست خورد و تراکتورسازی در خانه 2 بر یک مغلوب سپاهان شد. در پایان این فصل پرسپولیس قهرمان لیگ شد ولی تراکتورسازی در ادامه فصل دچار افت شد و به مقام سوم قناعت کرد.

پارس جنوبی جم لیگ هفدهم: 11 بازی
پارس جنوبی در لیگ هفدهم برای اولین بار حضور در لیگ برتر را تجربه کرد و شروع استثنایی در این مسابقات داشت و حتی در صدر جدول قرار گرفت. این تیم تا هفته یازدهم شکستی نداشت تا اینکه در هفته دوازدهم مغلوب فولاد خوزستان شد. پارس جنوبی بعد از این بازی، روند سابق را ادامه نداد و نهایتا در انتهای به رتبه پنجم رسید. هرچند رده پنجم رتبه چندان درخشانی نیست ولی برای تیمی در نخستین حضور در لیگ برتر کارنامه موفقیت آمیزی محسوب می شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر السد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن