ثبات پرسپولیس با اعتماد به یاران گرشاسبی حفظ می شود؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 748 ] - شنبه, 17 آذر 1397

ثبات پرسپولیس با اعتماد به یاران گرشاسبی حفظ می شود؟

وزارت ورزش قصد دارد در صورت کنار رفتن حمیدرضا گرشاسبی از مدیریت باشگاه پرسپولیس، نفر بعدی را از بین مدیران همکار با وی انتخاب کند. پرسپولیس و استقلال در مسیر ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
ثبات پرسپولیس با اعتماد به یاران گرشاسبی حفظ می شود؟

وزارت ورزش قصد دارد در صورت کنار رفتن حمیدرضا گرشاسبی از مدیریت باشگاه پرسپولیس، نفر بعدی را از بین مدیران همکار با وی انتخاب کند. پرسپولیس و استقلال در مسیر ...

ارتش سرخ دات كام :

وزارت ورزش قصد دارد در صورت کنار رفتن حمیدرضا گرشاسبی از مدیریت باشگاه پرسپولیس، نفر بعدی را از بین مدیران همکار با وی انتخاب کند.

پرسپولیس و استقلال در مسیر خصوصی سازی قرار گرفته اند اما تا پیش از ورود به شرایط جدید طبیعتا قوانین دولتی در خصوص آنها نافذ است و بر همین اساس مدیران بازنشسته در این دو باشگاه نیز امکان ادامه فعالیت نخواهند داشت.

شرایط پرسپولیس در این موقعیت برای هواداران این باشگاه از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که با کسب دو قهرمانی و یک نایب قهرمانی لیگ در 3 سال گذشته همچنین رسیدن به فینال آسیا طبیعتا پس از سال ها از وضعیت تیم محبوب خودشان رضایت دارند و امیدوارند قانون منع به کارگیری بازنشستگان ثبات و آرامش را از پرسپولیس نگیرد.

اسامی گزینه های زیادی در روزهای گذشته برای جانشینی گرشاسبی مطرح شده با این وجود مصاحبه اخیر مدیرعامل پرسپولیس با اشاره به ورود یک نیروی تازه نفس حکایت از تمایل وی به حضور یکی از معاونانش در این سمت دارد.

ایرج عرب و حسین خبیری به عنوان گزینه های جانشینی گرشاسبی مطرح شده اند و واکنش هواداران پرسپولیس در فضای مجازی نشان می دهد که نسبت به چنین انتخابی بی میل نیستند چرا که کمترین فایده آن ثبات و پیشگیری از بروز تغییرات گسترده در این باشگاه است.

شنیده ها حاکی است وزارت ورزش و جوانان نیز در راستای حفظ شرایط و ساختار فعلی باشگاه پرسپولیس که عملکرد درخشانی داشته به دنبال تغییرات گسترده در این مجموعه نخواهد بود و معاونان گرشاسبی همچنان گزینه های اصلی مدیریت این باشگاه محسوب می شوند هرچند تلاش برخی گزینه های دیگر نیز برای رسیدن به صندلی مدیریت پرسپولیس ادامه دارد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر السد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن