بت بال

در جلسه گرشاسبی و برانکو چه گذشت؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 877 ] - شنبه, 17 آذر 1397

در جلسه گرشاسبی و برانکو چه گذشت؟

 مدیرعامل و سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در جلسه ای که با یکدیگر داشتند در خصوص آخرین وضعیت مدیریت در این باشگاه به صحبت پرداختند.  حمیدرضا گرشاسبی مد... 5 out of 5 based on 2 ratings.
در جلسه گرشاسبی و برانکو چه گذشت؟

 مدیرعامل و سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در جلسه ای که با یکدیگر داشتند در خصوص آخرین وضعیت مدیریت در این باشگاه به صحبت پرداختند.  حمیدرضا گرشاسبی مد...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیرعامل و سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در جلسه ای که با یکدیگر داشتند در خصوص آخرین وضعیت مدیریت در این باشگاه به صحبت پرداختند.

 حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امروز بعد از تمرین این تیم در ورزشگاه شهید کاظمی حاضر شد تا با برانکو سرمربی پرسپولیس دیدار داشته باشد.

در این دیدار حمیدرضا گرشاسبی دقایقی برای برانکو صحبت کرد و به او درباره شرایط پیش آمده مبنی بر عدم اشتغال به کار بازنشستگان توضیحاتی ارائه داد. گرشاسبی به برانکو گفت که به دلیل بحث بازنشستگی و مسائلی که به وجود آمده شاید دیگر نتواند در پرسپولیس حضور داشته باشد اما تا زمانی که به او به صورت رسمی گفته نشود در پرسپولیس کارها را انجام می دهد. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همچنین به سرمربی تیمش توضیح داد که منتظر اعلام مسئولان وزارت ورزش است تا تکلیفش در پرسپولیس مشخص شود اما در کنار این باشگاه خواهد بود تا مشکلی پیش نیاید.

در این دیدار برانکو هم به مدیرعامل باشگاهش گفت که آنها حامی گرشاسبی هستند اما به هر حال در اجرای قانون نمی توان مداخله ای انجام داد و باید همه مطیع قانون باشند. برانکو همچنین ابراز امیدواری کرد که شرایط پرسپولیس نباید دستخوش تغییرات شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به سرمربی تیمش گفت که همه ما مطیع قانون هستیم و باید ببینیم که چه تصمیمی در نهایت درباره وضعیت بازنشستگان شاغل در ارگان های دولتی اتخاذ می شود. همچنین طرفین در مورد اینکه باید پرسپولیس در نیم فصل تقویت شود، تأکید کردند. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
بت بال

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل السد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00
پارس جم
پارس جم
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی جم
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 26 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن