چرا علیپور به سوون سامسونگ کره جنوبی نرفت؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1221 ] - شنبه, 17 آذر 1397

چرا علیپور به سوون سامسونگ کره جنوبی نرفت؟

مسئولان باشگاه پرسپولیس با پیشنهاد باشگاه سوون سامسونگ کره جنوبی مخالفت کرده و به صورت کتبی به باشگاه کره ای پاسخ منفی دادند. لابد می دانید باشگاه سوون سامسونگ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
چرا علیپور به سوون سامسونگ کره جنوبی نرفت؟

مسئولان باشگاه پرسپولیس با پیشنهاد باشگاه سوون سامسونگ کره جنوبی مخالفت کرده و به صورت کتبی به باشگاه کره ای پاسخ منفی دادند. لابد می دانید باشگاه سوون سامسونگ...

ارتش سرخ دات كام : مسئولان باشگاه پرسپولیس با پیشنهاد باشگاه سوون سامسونگ کره جنوبی مخالفت کرده و به صورت کتبی به باشگاه کره ای پاسخ منفی دادند.


لابد می دانید باشگاه سوون سامسونگ کره جنوبی درخواست رسمی خود برای جذب علی علیپور، مهاجم تیم پرسپولیس را به این باشگاه فرستاد. با این وجود مسئولان باشگاه پرسپولیس با این پیشنهاد مخالفت کرده و به صورت کتبی به باشگاه کره ای پاسخ منفی دادند، اما چرا پرسپولیس حاضرنشد مهاجم اول خودش را به کره ای ها بدهد؟

دلیل اول کمبود مهاجم ششدانگ و گلزن در فوتبال ایران است. برانکو خوب می داند در لیگ کشورمان بازیکنی در اندازه های علی علیپور آن هم در نقل و انتقالات نیم فصل نمی تواند پیدا کند. مضاف بر اینکه مهاجم گلزن و چهارچوب شناس خارجی هم در پنجره نقل و انتقالات زمستانی پیدا نمی شود و اگر هم پیدا شود قیمت سرسام آوری دارد.

با توجه به بالا رفتن قیمت ارز و دلار در ایران بدیهی است باشگاه پرسپولیس توانایی خرید مهاجم با کیفیت خارجی ندارد. همان طورکه می دانید مهاجمان ممتاز خارجی یا مثلاً در حد تیام که در استقلال توپ می زد رقمی معادل یک میلیون دلار قیمت دارند، پولی که به طور قطع و یقین از عهده باشگاه پرسپولیس خارج است.

ازطرف دیگر مبلغی که باشگاه کره ای برای خرید قطعی علی علیپور پرداخت می کرد هم چندان رقم چشمگیری نبود. سوون سامسونگ کره جنوبی در صورت انتقال قطعی علیپور 400 هزار دلار به این مهاجم و 400 هزار دلار هم برای صدور رضایتنامه به باشگاه پرسپولیس پرداخت می کرد.

در همین ارتباط شنیدیم اگرتیم کره ای حاضر بود سر کیسه را شل تر (!) کرده و یک میلیون دلار بابت علی علیپور پرداخت می کرد شاید باشگاه پرسپولیس هم راضی می شد مهاجم اول خودش را به فروش برساند.

ناگفته نماند علی علیپور مهاجم قائمشهری پرسپولیس تا یک فصل و نیم دیگر و تا پایان لیگ نوزدهم با باشگاه کنونی اش قرارداد دارد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

با بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس موافقید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 16 بهمن 1396 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
پارس جم
پارس جم
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 23 آذر 1397 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2کمال کامیابی نیا2
3سیامک نعمتی2
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن