بیانیه پیشکسوتان در مورد اتفاقات جریان سازی اخیر

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1051 ] - شنبه, 17 آذر 1397

بیانیه پیشکسوتان در مورد اتفاقات جریان سازی اخیر

 شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس در واکنش به برخی جریان سازی ها، بر ضرورت حمایت از پرسپولیس تاکید کرد.  در بیانیه پیشکسوتان کهن پرسپولیس آمده است: خرسند... 2 out of 5 based on 4 ratings.
بیانیه پیشکسوتان در مورد اتفاقات جریان سازی اخیر

 شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس در واکنش به برخی جریان سازی ها، بر ضرورت حمایت از پرسپولیس تاکید کرد.  در بیانیه پیشکسوتان کهن پرسپولیس آمده است: خرسند...

ارتش سرخ دات كام :

 شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس در واکنش به برخی جریان سازی ها، بر ضرورت حمایت از پرسپولیس تاکید کرد.

 در بیانیه پیشکسوتان کهن پرسپولیس آمده است: خرسندیم از این که پرسپولیس این روزها روی دور پیروزی است و خیلی ها طرفدارش شده اند اما قرار نیست رفیقان روزهای خوش به ما پیشکسوتان که در روزهای نداری و گرفتاری به پای پرسپولیس ایستادیم و پیراهن سرخش را با قطره قطره خون مان به تن کردیم، اهانت کنند و خودشان را از پیشکسوتان پرسپولیس دلسوزتر بدانند.

نه در جواب این شایعه سازان که تنها برای روشن شدن افکار عمومی ضروری است تاکید و یادآوری کنیم: پیشکسوتان پرسپولیس همیشه حامی این باشگاه بودند و چه زمان مدیریت جناب گرشاسبی و چه قبل از آن، در روزهای سخت و بحرانی پای عشق به پرسپولیس ایستادند و تلاش کردند باری از روی دوش باشگاه بردارند، نه این که سنگ پیش پای باشگاه باشند. بارها علی پروین و سایر اعضای هیات رییسه شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس برای کمک به باشگاه به ملاقات گرشاسبی و مدیران پیش از ایشان رفتند چرا که برای ما پرسپولیس مهم است نه فرد و هیچ مدیری بالاتر از پرسپولیس نیست. اگر گرشاسبی با مجوزهای قانونی باز هم در خدمت پرسپولیس باشد، پیشکسوتان بدون چشمداشت برای خدمت به مجموعه سرخ کنارش هستند ولی پیشکسوتان هرگز مقابل قانون نخواهند ایستاد.

پیشکسوتان پرسپولیس مثل هواداران شریف این باشگاه مردمی تنها و تنها نگران وضعیت باشگاه هستند و از تصمیمم سازان و تصمیم گیران ورزش توقع دارند برای مدیریت باشگاه پرسپولیس تصمیمی بگیرند که روند کنونی مجموعه سرخ حفظ شود و پرسپولیس با اقتدار در مسیر موفقیت گام بردارد. سکوت ما در قبال اتفاقات اخیر، فقط احترام به قانون است و بس. ما طرفدار پرسپولیس هستیم و هر مدیری در باشگاه باشد، به یاد روزهایی که پیراهن سرخ به تن داشتیم و برای موفقیت پرسپولیس عرق می ریختیم، به پرسپولیس وفادار می مانیم.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • omid 110
    omid 110 :
    شماها طرفدار پرسپولیس نیستین..طرفدار منافع خودتون هستین//ماهم با این حرفها فریب نمیخوریم

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن