استقبال از پرسپولیس به صرف مشت و گاز اشک آور

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1441 ] - شنبه, 17 آذر 1397

استقبال از پرسپولیس به صرف مشت و گاز اشک آور

پرسپولیس یکی از عجیب ترین سفرهای خود به اصفهان را امشب پشت سر گذاشت و اکنون با تهدید باشگاه مبنی بر عدم خروج از هتل در صورت عدم تامین مناسب همراه شده است. غیر... 2 out of 5 based on 6 ratings.
استقبال از پرسپولیس به صرف مشت و گاز اشک آور

پرسپولیس یکی از عجیب ترین سفرهای خود به اصفهان را امشب پشت سر گذاشت و اکنون با تهدید باشگاه مبنی بر عدم خروج از هتل در صورت عدم تامین مناسب همراه شده است. غیر...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس یکی از عجیب ترین سفرهای خود به اصفهان را امشب پشت سر گذاشت و اکنون با تهدید باشگاه مبنی بر عدم خروج از هتل در صورت عدم تامین مناسب همراه شده است.

غیرقابل تصور بود که پرسپولیسی ها در زمان حضور در اصفهان با مشکلات و حمله به اتوبوس خود مواجه شوند. آنها برای اینکه از حواشی دور بمانند در این بازی ترجیح دادند محل اردوی خود را خارج از اصفهان و در شاهین شهر برگزار کنند تا برای اعزام به استادیوم نیز کمترین مصائب را دنبال کنند اما از زمان خروج از فرودگاه با اتفاقات عجیبی مواجه شدند.

اتوبوس تیم هنوز چند کیلومتری از فرودگاه اصفهان خارج نشده بود که مورد حمله چند ناشناس قرار گرفت و یکی از شیشه های اتوبوس که سیدجلال حسینی و اصغر نیک سیرت روی صندلی آن نشسته بودند خرد شد. اتفاقی که ترس و دلهره بزرگی به کاروان پرسپولیس منتقل شد. با این حال با توجه به اسکورت موجود آنها به مسیر خود ادامه دادند و این موضوع را به تیم حراست اسکورت خود واگذار کردند.

با حضور پرسپولیس در شاهین شهر و نزدیکی هتل محل اسکان خود اما با صحنه عجیبی مواجه شدند. نزدیک به 800 هوادار این تیم با تجمع خود نزدیک هتل محل اسکان، عملا باعث مسدود شدن مسیر کاروان این تیم شده بودند. با هر مشکلی که بود اتوبوس در نزدیکی هتل پارک کرد تا بعد از دقایقی بازیکنان با تدابیر صورت گرفته مهیای حضور در هتل و در ادامه اتاق های خود شوند. با این حال هجوم هواداران بار دیگر مسیر خروج آنها را مسدود کرد؛ هوادارانی که به دنبال گرفتن عکس یادگاری و ملاقات با بازیکنان محبوب خود و البته برانکو ایوانکوویچ بودند. بازیکنان که از این استقبال حیرت زده شده بودند با مشکل بزرگی برای حضور در هتل مواجه شدند و هر لحظه نیز دایره این هجوم تنگ تر می شد تا انتقال بازیکنان به محوطه هتل سخت تر شود. کم بودن نیروی امنیتی و پلیس نیز باعث شد این حلقه محاصره چربش بیشتری داشته باشد.

هواداران مشتاق ملاقات بازیکنان که دشواری بزرگی برای کاروان تیم شکل داده بودند در ادامه به هتل نیز هجوم بردند تا پلیس با اقدامات امنیتی به دنبال کنترل وضعیت باشد. موضوعی که در نهایت به درگیری کوچکی بین طرفین نیز تبدیل شد و حتی چند گاز اشک آور نیز در محوطه هتل پرتاب شد! تا هواداران متفرق شوند.

پرتاب گاز اشک آور بازیکنان را بار دیگر با مشکل بزرگتری مواجه کرد و حتی در اتاق های خود نیز این گاز را استشمام کرده و به دردسر افتاده بودند. برانکو ایوانکوویچ و دیگر اعضای تیم به دنبال آرام کردن جو بین بازیکنان تیم بودند و در نهایت این ماجرای دو ساعته با متفرق شدن هواداران خاتمه یافت.

نکته عجیب اما مصدومیت آدام همتی بود! بازیکن جوان پرسپولیس بعد از آرام شدن شرایط اعلام کرد با ضربه مشت یک ناشناس و در ادامه لگد فردی دیگر در مسیر حضور به هتل آسیب دیده است.

پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی باشگاه دقایقی بعد از این اتفاقات با دوربین باشگاه و بخش های رادیویی به گفتگو پرداخت و طی آن مدعی شد در صورتی که فردا (یکشنبه) و پیش از اعزام به استادیوم امنیت کامل تیم انجام نشود، از هتل خارج نخواهند شد. باید دید در نهایت در فاصله کمتر از 12 ساعت به شروع این دیدار حساس، چه اقداماتی صورت خواهد گرفت و بازیکنان پرسپولیس قادر خواهند بود هتل محل اقامت خود به سمت استادیوم را بدون دردسر ترک کنند یا خیر.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر السد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن