شجاع، مأمور مهارکی روش

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 802 ] - شنبه, 17 آذر 1397

شجاع، مأمور مهارکی روش

پرسپولیس و سپاهان روز یکشنبه در حساس ترین دیدار این فصل خود به مصاف همدیگر خواهند رفت. این دو تیم در شرایطی برابر هم قرار خواهند گرفت که در فاصله یک بازی تا پ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
شجاع، مأمور مهارکی روش

پرسپولیس و سپاهان روز یکشنبه در حساس ترین دیدار این فصل خود به مصاف همدیگر خواهند رفت. این دو تیم در شرایطی برابر هم قرار خواهند گرفت که در فاصله یک بازی تا پ...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس و سپاهان روز یکشنبه در حساس ترین دیدار این فصل خود به مصاف همدیگر خواهند رفت. این دو تیم در شرایطی برابر هم قرار خواهند گرفت که در فاصله یک بازی تا پایان نیم فصل با 29 و 27 امتیاز در رده های اول و سوم جدول قرار دارند و این دیدار شاید بتواند قهرمان نیم فصل را مشخص کند. درصورتی که سپاهان در این بازی پیروز شود، اختلاف خود را با پرسپولیس به 5 امتیاز خواهد رساند اما در صورت پیروزی سرخپوشان آنها بالاتر از نماینده اصفهان قرار خواهند گرفت و شاید حتی بتوانند به قهرمانی نیم فصل برسند.

به همین دلیل برانکو روی این بازی حساب ویژه ای باز کرده است و برای این دیدار برنامه ریزی خاصی دارد. برانکو به خوبی می داند که قدرت اصلی سپاهان روی ارسال از کناره ها و ضربات سر است و به همین دلیل در تمرینات از مدافعان کناری خواسته است که در حملات زیاد شرکت نکنند تا اجازه ندهند بازیکنانی مانند ایرانپوریان و آقایی از فضای  پشت آنها استفاده کنند.

اما برنامه ویژه برانکو برای این بازی برای کی روش استنلی است. بازیکن برزیلی سپاهان در این مدت نشان داده که استاد ضربات سر است و به همین دلیل توانسته تا اینجای لیگ بیشترین تعداد گل را هم بزند. سرمربی پرسپولیس هم وظیفه یارگیری مستقیم با این بازیکن را به شجاع واگذار کرده است. خلیل زاده در این فصل یکی از بهترین سال های دوران بازی خود را پشت سر گذاشته است و به خاطر قدرت ضربات سر خود هم در دفاع و هم در حمله بسیار به کمک سرخپوشان آمده است.

به همین دلیل برانکو در آخرین تمرین پرسپولیس از شجاع خواست تا در بازی یارگیری مستقیم کی روش را برعهده داشته باشد و اجازه ندهد او با ضربات سر خود دروازه پرسپولیس را تهدید کند. بدون شک نبرد این دو ستاره لیگ در محوطه جریمه پرسپولیس نگاه ها را به سمت خود معطوف خواهد کرد.

در عین حال حضور شجاع هم در ضربات ایستگاهی در جریمه سپاهان حواس بازیکنان سپاهان را به سمت خود جلب می کند. آیا این نبرد نزدیک و فشرده باعث می شود تا بازیکنانی که کسی فکرش را هم نمی کند در این بازی ستاره شوند؟ جنگ تمام عیار اصفهان یک 90دقیقه کلاسیک و نفسگیر خواهد بود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی مسجد سلیمان
داور مسابقه :
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
(3)1 - (1)1
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن