احمدزاده: برمی گردم و همه چیز را جبران می کنم

- نظرات : 10 اظهار نظر - بازدید [ 2236 ] - یکشنبه, 18 آذر 1397

احمدزاده: برمی گردم و همه چیز را جبران می کنم

 بازیکن اشلاسک وروسلاو لهستان گفت: درست است که در بد شرایطی پرسپولیس را تنها گذاشتیم اما بی معرفتی نکردم چون تا وقتی که بودیم همه تلاش مان را برای موفقیت... 2 out of 5 based on 18 ratings.
احمدزاده: برمی گردم و همه چیز را جبران می کنم

 بازیکن اشلاسک وروسلاو لهستان گفت: درست است که در بد شرایطی پرسپولیس را تنها گذاشتیم اما بی معرفتی نکردم چون تا وقتی که بودیم همه تلاش مان را برای موفقیت...

ارتش سرخ دات كام :

 بازیکن اشلاسک وروسلاو لهستان گفت: درست است که در بد شرایطی پرسپولیس را تنها گذاشتیم اما بی معرفتی نکردم چون تا وقتی که بودیم همه تلاش مان را برای موفقیت تیم انجام دادیم.
فرشاد احمدزاده بازیکن تیم اشلاسک وروسلاو این روزها در کانون اخبار قرار گرفته و هر روز درباره این بازیکن صحبت جدیدی به گوش می رسد. یک روز صحبت از پیوستن احمدزاده به تراکتورسازی خبر می آید و روز دیگر بازگشت او به پرسپولیس مطرح می شود  اما این بازیکن فارغ از این شایعات در لهستان حضور فعالی در تمرینات تیمش دارد. گفت وگوی ما را با این بازیکن می خوانید.

به نظر می رسد وضعیت تیم تان خیلی مناسب نیست.
به هر حال شرایط تیم ما فعلاً خوب نیست و جایگاه ما در جدول لیگ لهستان این مسئله را نشان می دهد. همه از وضعیتی که داریم ناراضی هستند اما این امیدواری وجود دارد که وضعیت بعد از تعطیلات کریسمس بهتر شود. از لحاظ تمرینی در وضعیت خوبی به سر می بریم و امیدوارم که از نظر نتیجه گیری هم شرایط ما بهتر شود. به هر حال شرایط فوتبال در اروپا با همه جا فرق می کند و گاهی تیم ها دچار افت شدیدی می شوند.

وضعیت خودت چطور است؟
وضعیت خودم خیلی خوب نیست چرا که دوست داشتم بیشتر از این بازی کنم. اما به هر حال به عنوان یک بازیکن تابع نظرات مربی تیم هستم. البته مصاحبه ای دروغین از مربی تیم ما منتشر شد که وقتی با سرمربی تیم صحبت کردم عنوان کرد که این مصاحبه صحبت های او نبوده و متأسفانه نقل قول دروغین از طرف او نوشته بودند. سرمربی تیم به من گفت که حرف هایی که از قول او منتشر شده صحبت های او نبوده و نگفته که مشکل من تاکتیکی است بلکه مربی تیم گفته مشکل من فیزیکی بوده و به همین دلیل تمرینات اضافه بدنی برایم در نظر گرفتند تا به شرایط مدنظر مربیان برسم. بعد از این مسائل به مدیرعامل تیم گفتم که اجازه جدایی به من بدهند اما او گفت که اجازه جدایی به من نخواهد داد.

اما شایعه شده بود که تو باید به تیم دوم اشلاسک وروسلاو بروی.
چه کسی این حرف را زده است؟ اگر قرار بود به تیم دوم بروم که در همه بازی ها جزو لیست 18 نفره نبودم! من در بازی های تیمم 10 الی 15 دقیقه بازی کردم اما اینها دلیل نمی شود که بگویند من به تیم دوم می روم. به هر حال فوتبال حرفه ای همین است و شاید یک روز مربی بخواهد ترکیب دفاعی بچیند یا اینکه از بازی یک بازیکن خوشش نیاید. هرچند که به هر حال این شرایط هم درست می شود.

از حضور در لیگ لهستان راضی هستی؟ یا اینکه قصد برگشتن به فوتبال ایران را داری؟
از نظر بازی کردن خیلی از وضعیتی که دارم راضی نیستم چون انتظار داشتم بیشتر از اینها بازی کنم. من برای حضور در فوتبال اروپا سختی زیادی کشیدم و حرف های زیادی را تحمل کرده ام. از هوادار گرفته تا پیشکسوت صحبت های عجیبی علیه من مطرح کردند اما من از همین طریق می گویم که فقط هواداران حق دارند درباره من صحبت کنند چون پرسپولیس برای آنها است و بعضی از پیشکسوتان حق ندارند درباره من صحبت کنند چون تیم برای پیشکسوتان نیست! امیدوارم با تلاش بیشتر بتوانم به شرایط خوبی که داشتم برگردم.

این روزها در فضای رسانه ای و فضای مجازی ایران صحبت از بازگشت تو به پرسپولیس و حتی رفتنت به تراکتورسازی شنیده می شود. این شایعات را تأیید می کنی؟
اصلاً چنین چیزی صحت ندارد. روزهایی که بازی نمی کردم به مدیر باشگاه گفتم که قراردادم را فسخ کنند و اجازه دهند بروم اما این اجازه به من داده نشد. من قرارداد 2 ساله ای اینجا دارم و مدیر باشگاه به من گفته که اجازه جدایی به من نمی دهد. اما فوتبال حرفه ای اینطور است و شاید دیدید در نقل و انتقالات زمستانی من را در لیست فروش گذاشتند!

یعنی هیچ مذاکره ای با پرسپولیس و تراکتورسازی نداشته ای؟
صحبتی نشده اما اگر بنا به بازگشت هم باشد خانه اول و آخر من پرسپولیس است.

بازی های پرسپولیس را دنبال می کنی؟
بله، همه بازی ها و اخبار پرسپولیس را پیگیری می کنم. پرسپولیس شرایط سختی داشت اما این تیم همیشه هوادارانش را دارد و حتی اگر بازیکن نداشته باشد یا پنجره نقل و انتقالاتش بسته باشد هم هوادارانی دارد که مایه دلگرمی هستند و دیدید که پرسپولیس با همین کادر فنی و بازیکنان نتایج فوق العاده ای گرفت. پرسپولیس یک نام بزرگ در فوتبال ایران و آسیا است و امیدوارم این تیم در ادامه مسابقاتش موفق باشد.

در صحبت هایت گفتی که فقط هواداران حق دارند از تو انتقاد کنند و پیشکسوتان حق ندارند. فکر نمی کنی این صحبت ها با واکنش پیشکسوتان روبه رو شود؟
الان هم می گویم که هواداران حق دارند از ما انتقاد کنند چون تیم برای آنها است. من از انتقادهای هواداران ناراحت نمی شوم و حتی زمانی که بدترین حرف ها را به خود من زدند هیچ عکس العملی نشان ندادم چون آنها صاحب پرسپولیس هستند و اگر من فرشاد احمدزاده شدم به خاطر حمایت آنها بوده است. هواداران پرسپولیس قدر زحماتی که بازیکنان این تیم کشیدند را می دانند و شرایط بازیکنان را درک می کنند. اگر ما از پرسپولیس جدا شدیم به این دلیل بود که می خواستیم در اروپا فوتبال بازی کنیم چون شرایط سنی ما به گونه ای بود که شاید دیگر پیشنهادی از اروپا به دست ما نمی رسید. نمی گویم کار ما درست بوده و شاید کار ما در جدایی از پرسپولیس اشتباه بود اما واقعاً هیچکدام از ما چهار نفر قصد نداشتیم پرسپولیس را تنها بگذاریم. هر کدام از ما که از پرسپولیس جدا شد فکر می کرد آخرین نفر است و بقیه در تیم می مانند و اینطور شد که من، صادق محرمی، مهدی طارمی و وحید امیری از پرسپولیس جدا شدیم و این در حالی است که هیچکدام از ما فکر نمی کرد بقیه از تیم بروند. وقتی من از پرسپولیس جدا شدم فکر می کردم بقیه می مانند و آنها هم همین فکر را درباره من می کردند. هر چهار نفر پیشنهادهای خوبی داشتیم اما وقتی چهار نفری از پرسپولیس جدا شدیم شرایط سخت شد. ما اگر اسمی در فوتبال داریم به خاطر پرسپولیس و هوادارانش است و من دست  تک تک آنها را می بوسم حالا چه هواداران این مسئله را قبول بکنند و چه قبول نکنند.

پرسپولیس به دلیل کمبود نفرات در آسیا قهرمان نشد و هواداران این تیم معتقدند اگر شما چهار نفر در پرسپولیس می ماندید قهرمانی در آسیا دور از دسترس نبود.
فوتبال از این اما و اگرها زیاد دارد. شاید اگر ما چهار نفر هم بودیم در نیمه نهایی حذف می شدیم. شاید یکی از ما چهار نفر باعث باخت پرسپولیس می شدیم و نمی توان گفت اگر ما بودیم حتماً قهرمان آسیا می شدیم.  فوتبال هزار اتفاق دارد و شاید اگر ما بودیم قهرمان می شدیم، شاید هم قهرمان نمی شدیم.

چرا می گویی پیشکسوتان حق انتقاد از تو را ندارند؟
من درباره همه پیشکسوتان این حرف را نمی زنم. یک پیشکسوت مثل مهرداد میناوند همیشه مرا راهنمایی می کند و اگر هم انتقادی دارد به خودم تلفن می زند و می گوید اما یک نفر دیگر به برنامه تلویزیونی می رود و علیه من حرف هایی می زند که این مسئله باعث می شود به خانواده من فحاشی کنند. خانواده من چه گناهی کرده که شش هزار فحش برایشان ارسال شود؟ حرف من به این آقای پیشکسوت این است اگر حرفی داری به خودم بگو نه اینکه در یک برنامه زنده تلویزیونی هجمه علیه من به راه بیندازی و باعث باشی که خانواده من فحش بخورند. من چه بدی به شما کردم که اینگونه من را در تلویزیون خراب می کنی. این تیم برای هواداران پرسپولیس است و برای پیشکسوتان نیست. آن زمان که این آقای پیشکسوت ما را برای اکران فیلمش دعوت می کرد و می رفتیم آدم خوبی بودیم اما حالا آدم بدی شدیم؟

اما به هر حال پیشکسوتان پرسپولیس هم صاحب نظر هستند و نظرات خود را می گویند.
شما به گواه آرشیو ببینید که از روزی که از پرسپولیس رفتم به واکنش ها و انتقادها هیچ عکس العملی نشان ندادم اما چه دلیلی دارد که برخی ها اینگونه علیه من صحبت می کنند؟ قبول دارم که جدایی ما کار را سخت کرد. هواداران علناً برای ما نوشتند که بروی و دیگر برنگردی اما آنها من را فرشاد احمدزاده کردند و هر حرفی هم بزنند به روی چشم می گذارم اما این پیشکسوت چه تأثیری در فوتبال من داشته که الان بخواهد از من انتقاد کند؟ دلیلی ندارد که برخی ها اینگونه علیه من صحبت می کنند. شش هزار فحش و بی احترامی به خانواده من شده است آن هم به دلیل اینکه این پیشکسوت در تلویزیون علیه من صحبت کرده است. آن روزی که ما را برای اکران فیلمش دعوت می کرد ما آدم های خوبی بودیم اما حالا می آیند در تلویزیون علیه ما صحبت می کند این پیشکسوت می گوید که وحید امیری برای پرسپولیس زحمت کشیده و انگار نه انگار که ما هم تلاش کردیم. برخی ها به گونه ای حرف می زنند که انگار عامل نتیجه نگرفتن پرسپولیس ما هستیم.هر کسی در پرسپولیس بوده و هست به اندازه خودش زحمت کشیده و می کشد و دیگر این حرف ها معنی ندارد.

به هر حال جدایی شما چهار نفر باعث شد تا پرسپولیس یک موقعیت خوب برای قهرمانی در آسیا را از دست بدهد و شاید اگر شما در این تیم می ماندید خیلی اتفاق های بهتری می افتاد.
فوتبال حرفه ای همین است. شاید یک بازیکن مثل گریژمان در تیمش بماند و شاید هم مثل برخی بازیکنان تیم شان را تنها بگذارند اما این تصمیمی بود که ما گرفتیم و نمی خواستیم اینطور شود. من سال گذشته هم پیشنهاد خیلی بهتری از اروپا داشتم و می توانستم همان موقع از پرسپولیس بروم. حتی قبل از عید بود که به باشگاه گفتم که قصد لژیونر شدن دارم و چند هفته قبل از پایان لیگ این موضوع را به آقای برانکو هم انتقال دادم. قبول دارم در شرایط بدی پرسپولیس را تنها گذاشتم اما بی معرفتی نکردم چرا که تا روزی در پرسپولیس بودیم با همه وجود تلاش کردیم و کم نگذاشتیم. هواداران پرسپولیس باید این مسائل را درک کنند. ما برای موفقیت پرسپولیس از جان مایه گذاشتیم و تا روزی که بودیم کم کاری نکردیم و انگ بی معرفتی به ما نمی چسبد. به هر حال در فوتبال همه یک روز می آیند و یک روز می روند و تنها این هواداران هستند که تحت هر شرایطی برای پرسپولیس می مانند. چه پرسپولیس پنجره اش باز باشد چه بسته و چه بازیکن داشته باشد و چه نداشته باشد هواداران از این تیم حمایت می کنند و ما هم مثل یک هوادار برای موفقیت پرسپولیس دعا می کنیم.

به عنوان سؤال آخر حالا که شایعات بازگشت تو به پرسپولیس به گوش می رسد آیا باید منتظر رخ دادن این موضوع باشیم؟
نمی دانم آینده چه می شود اما هر موقع که پرسپولیس من را بخواهد برمی گردم. دوست دارم به پرسپولیس برگردم تا خیلی چیزها را جبران کنم.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • OMID PERSI
  OMID PERSI :
  اولا تیم بعد هوادارا مال کساییه که برای این تیم زحمت کشیدن از جمله پیشکسوتا
  اونا صدبرابر شمایی که هنوز یک دهمشونم سابقه بازی تو پرسپولیس نداری حرمت دارن
  اونا از نسل غیرتن نه امثال شماها
  دوما اونیم که مارو فرض کردی خود خود خودتی
  شرت دور داداش شرت دور
  برو هرجا که تا الان بودی
  برو که هرکی که روز بد به میل خودش تنهامون گذاشت دیگه حق برگشت نداره
 • امیر ایرانی
  امیر ایرانی :
  آفرین امید عزیز.
  ضمن اینکه اینها دروغ گفتن براشون شده روزمرگی وازقدیم هم گفتن دروغگو کم حافظه است!..مردک یادش رفته میگفتکازپرسپولیس رفتم چون بهم فحش دادن! پس چرا حالا میگی هوادار حق داره وپیشکسوت حق نداره؟ چطور حالا میگی از قبل از عید گفته بودم میخوام لژیونربشم وآنروزها مدام حرف از تمدید میزدی ویهو یادت افتاد شش بازی قبل بهت فحش دادنو تصمیم گرفتی بری؟؟
  تو کم حافظه ای ولی ما یادمون نرفته شارلاتان بازیهای شما چهارنفررا..حتی امیری که هیچکدوم فکرشو نمیکردیم هم با نامردی رفت«مدام تمدید کردنشو به امروز وفردا مینداخت درحالیکه دوماه قبلش با ترکها قرارداد امضا کرده بود..
 • omid 110
  omid 110 :
  شاید به پرسپولیس برگردی ولی مطمئن باش به پرسپولیس تهران برنمیگردی...شاید بری برای پرسپولیس گناوه بازی بکنی..ما دلمون برای تو تنگ نشده و با شروع نیم فصل دوم و اومدن سروش و ترابی جای خالی برای تو نداریم...
 • omid 110
  omid 110 :
  پرسپولیس تهران برای تو جایی نداره...باید بری به پرسپولیس گناوه...برگشتن تو توهین و بی احترامی به طرفداران و بازیکنهایی مثل محمد انصاری هست...تو هیچ جایی توی پرسپولیس نداری..وقتی میگی ممکنه توی زمستان در لیست فروش قرار بگیری یعنی اینکه وضع خوبی نداری..اگر بازیکن خوب و تاثیرگذاری باشی چرا باید توی لیست فروش باشی...هرکاری میخای بکن و به هرتیمی میخای برو...پرسپولیس جایی برای تو نداره....ما دلمون برای تو تنگ نشده و نیم فصل دوم هم با اضافه شدن سروش رفیعی و ترابی اصلا به بازیکن جدید نیازی نداریم...ارتش لطفا تایید کن
 • omid 110
  omid 110 :
  این داره از الان فضا رو اماده میکنه...میخاد ببینه واکنش طرفداران نسبت به بازگشتش چی هست..به خدا قسم خیلی زشته اگر بخاد برگرده و برانکو ه قبول بکنه...ارزش پرسپولیس میاد پایین..این بازیکنها جایی توی پرسپولیس ندارن
 • روح الله م59
  روح الله م59 :
  زت خواهش میکنم لطفا حرف برگشت را نزن بزار احترامت حفظ بشه و آقای پیوس هم اگر از شما انتقاد کرده حرف دل ما هوادارها رازده لطفا دستاتو بزار روی گوشات وبرو هر جا دوست داری خائن بیمیعرفت اتفاقا در برنامه عیدنوروز خودتو اولین کسی بودی که قول دادی بمونی پرسپولیس جای محمد انصاری و محمد انصاریها هست نه جای خائنهای پول پرست
 • سید ناصر حسینی
  سید ناصر حسینی :
  مهم نیست که تو دوست داری برگردی یا نه
  مهم اینه که ما به هیچ عنوان دوست نداریم تو و طارمی برگردین
 • صدرا وفا
  صدرا وفا :
  غلط می کنی برگردی...
  اوقم می گیره ازت ...
  رفتنت حداقل خوبی که داشت این بود به شایستگی و غیرت سیامک پی بردیم. بازیش و غیرتش به همه چیزت شرف داره.
 • صدرا وفا
  صدرا وفا :
  یه تخم لقی افتاده تو دهن اینا هی میگن بازی حرفه ای بازی حرفه ای زمانی هست که تو درک شرایط رو هم بکنی. ما بازیکن نفهم نمی خوایم نه تو نه طارمی. کاش باشگاه کادر حقوقی تیم رو هم عوض کنه که جلو نامردی خیلی ها رو بگیره تا حق ما هوادارها اینجوری ضایع نشه.
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  اولا که من ازطف خودم وپاره ای دوستان سرخ دل برای شماودیگران آرزوی موفقیت کرده ایم ومی کنیم.
  شمادراروپاباشیدوپیشرفت کنید وانشالله یه روزی بارسلونا وبایرمونیخ بازی کنید.چشم حسودهاهم کور.
  امااگرایران آمدید همان تراکتوربرایتان بهتراست.اینجا دیگه پرشده .جانداریم.یه تعداد بازیکن مردداریم که کارشان هم خیلی درسته ودربدترین شرایط بلدندکه شاهکاربزنند.نمیتونیم اونهارابذاریم بیرون که شمابیایید.
  خبرنگارمحترم هم که پرسیده که اگرشماهابودیدتیم قهرمان می شدازطرف خودش پرسیده ونظرش هم اشتباه بوده .قطعااگرشماومحرمی وطارمی ووحیدبوددیدبه نیمه نهایی نمی رسیدیم.
  کمابه نیروی مردی ومردانگی تافینال رفتیم .نه توانایی های فردی.مردی ومردانگی بچه هایی که بلدبودندازحدخودشان خیلی فراتربازی کنندوباانرژی ده برابر به یدان بروند..شماهااینجوری نبودید.وتیم باشماهاهمان بازی باالدحیل حذف می شد.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر السد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن