بت بال

شرایط جذب بازیکنان در نقل و انتقالات زمستانی فوتبال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1576 ] - یکشنبه, 18 آذر 1397

شرایط جذب بازیکنان در نقل و انتقالات زمستانی فوتبال

 رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال ایران شرایط جذب بازیکنان در نقل و انتقالات زمستانی فوتبال را اعلام کرد. فریبرز محمودزاده در گفت و گویی در مو... 5 out of 5 based on 2 ratings.
شرایط جذب بازیکنان در نقل و انتقالات زمستانی فوتبال

 رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال ایران شرایط جذب بازیکنان در نقل و انتقالات زمستانی فوتبال را اعلام کرد. فریبرز محمودزاده در گفت و گویی در مو...

ارتش سرخ دات كام :

 رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال ایران شرایط جذب بازیکنان در نقل و انتقالات زمستانی فوتبال را اعلام کرد.

فریبرز محمودزاده در گفت و گویی در مورد زمان نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر و شرایط جذب بازیکنان جدید برای باشگاه ها اظهار داشت: زمان نقل و انتقالات نیم فصل برای لیگ برتر و لیگ یک از 16 دی ماه آغاز می شود و روز 13 بهمن 1397 به پایان می رسد. هر باشگاه نیز در صورتیکه فهرست تیمش جا داشته باشد می تواند 6 بازیکن آزاد جذب کند.

وی در مورد اینکه تیم هایی که فهرست آن جای خالی ندارند هم می توانند بازیکن جذب کنند یا نه گفت: اگر فهرست تیمی تکمیل باشد باشگاه می تواند با فسخ دو طرفه ( توافق دو طرفه با بازیکن که اقاله نامیده می شود.) فهرست خود را برای جذب بازیکن جدید خالی کند. ضمن اینکه باشگاه ها می توانند از باشگاه های دیگر هم بازیکن جذب کنند به شرط اینکه بازیکن و باشگاه مورد نظر فسخ دو طرفه داشته باشند و این فسخ قرارداد قبل از 13 بهمن انجام شده باشد.

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در مورد وضعیت بازیکنان مصدوم تیم ها گفت: در صورتیکه بازیکنی مصدوم شود و کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال و مرکز ایفمارک ( مرکز پزشکی سازمان لیگ) تایید کنند که این بازیکن برای نیم فصل به دلیل مصدومیت قادر به بازی نیست باشگاه می تواند به جای بازیکن مصدومش بازیکن جدید جذب کند و این سهمیه بازیکنان مصدوم جدا از جذب 6 بازیکن آزاد است. یعنی اگر بر فرض باشگاهی چند بازیکن مصدوم داشته باشد که مراکز پزشکی فدراسیون و سازمان لیگ مصدومیت پزشکی آنها را تایید کنند که نیم فصل این بازیکنان قادر به بازی نیستند می توانند به جای این مصدومان بازیکن جدید بگیرند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
بت بال

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر السد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن