برنامه 90 روزه برای بازگشت کاپیتان ماهینی

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1044 ] - یکشنبه, 25 آذر 1397

برنامه 90 روزه برای بازگشت کاپیتان ماهینی

حسین ماهینی با ادعای برانکو ایوانکوویچ قادر است در ابتدای سال 98 به جمع هم تیمی هایش بازگردد و در روزهای پایانی سرخپوشان را همراهی کند. کاپیتان دوم پرسپولیس ک... 5 out of 5 based on 1 ratings.
برنامه 90 روزه برای بازگشت کاپیتان ماهینی

حسین ماهینی با ادعای برانکو ایوانکوویچ قادر است در ابتدای سال 98 به جمع هم تیمی هایش بازگردد و در روزهای پایانی سرخپوشان را همراهی کند. کاپیتان دوم پرسپولیس ک...

ارتش سرخ دات كام :

حسین ماهینی با ادعای برانکو ایوانکوویچ قادر است در ابتدای سال 98 به جمع هم تیمی هایش بازگردد و در روزهای پایانی سرخپوشان را همراهی کند.

کاپیتان دوم پرسپولیس که در دیدار هفته هشتم دچار مصدومیت شد و با توجه به پارگی رباط تحت عمل جراحی قرار گرفت، تمرینات فشرده خود را با انگیزه بالایی دنبال می کند تا در روزهای پایانی فصل موفق به بازگشت به جمع هم تیمی هایش شود.

ماهینی که برنامه ریزی ویژه ای برای پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت رباط صلیبی پشت سر می گذارد، این روزها فاز جدید تمرینات خود را زیر نظر مارکو، بدنساز این تیم استارت زده است تا به آمادگی لازم نزدیک تر شود.

با توجه به ادعای برانکو ایوانکوویچ و امیدوار کادرپزشکی برای بازگشت این بازیکن به جمع سرخپوشان پیش از پایان فصل، او برنامه 90 روزه زمستانی خود را زیر نظر بدنساز تیم آغاز کرده و امیدوار است خیلی زود به شرایط ایده آل بازگشت به جمع هم تیمی هایش دست یابد.

ماهینی که در بازگشت به پرسپولیس بازی های پرفشاری را پشت سر گذاشت و با توجه به نیاز تیم تغییرات پست زیادی را دنبال کرد، در ادامه دچار مصدومیت رباط صلیبی شده بود و اکنون روند درمان خود را دنبال می کند.
مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن