چرا عالیشاه گلش را به پروین تقدیم کرد؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1446 ] - یکشنبه, 25 آذر 1397

چرا عالیشاه گلش را به پروین تقدیم کرد؟

 امید عالیشاه یکی از بهترین های پرسپولیس در بازی با پارس جنوبی جم بود. هافبک چپ پرسپولیس در این دیدار یک گل زد و یک پاس گل هم داد. او گل خودش به تیم جنوب... 5 out of 5 based on 1 ratings.
چرا عالیشاه گلش را به پروین تقدیم کرد؟

 امید عالیشاه یکی از بهترین های پرسپولیس در بازی با پارس جنوبی جم بود. هافبک چپ پرسپولیس در این دیدار یک گل زد و یک پاس گل هم داد. او گل خودش به تیم جنوب...

ارتش سرخ دات كام :

 امید عالیشاه یکی از بهترین های پرسپولیس در بازی با پارس جنوبی جم بود. هافبک چپ پرسپولیس در این دیدار یک گل زد و یک پاس گل هم داد. او گل خودش به تیم جنوبی را به علی پروین اسطوره باشگاهش تقدیم کرد. چرا؟ دلیل اصلی این اتفاق حمایت های گاه و بی گاه علی پروین از شماره 2 پرسپولیس بوده است. علی پروین که بازیکنان دریبل زن و تکنیکی را خیلی دوست دارد همواره از علاقه اش به امید عالیشاه حرف زده که جزو معدود بازیکنانی است که می تواند به راحتی نفر مقابل خود را جا بگذارد.

شاید جالب تر شود که بدانید علی پروین در محافل خصوصی ابراز تمایل کرده که شماره 7 تاریخی خودش در پرسپولیس را امید عالیشاه بپوشد. حرف هایی که به گوش خود امید عالیشاه هم رسیده است، خاصه آن که پروین در دوران افت این بازیکن هم از او حمایت می کرد. علی پروین گرچه در دوران مربیگری در پرسپولیس و تیم ملی بازیکنان جنگنده و قلدر نظیر مجتبی محرمی، مرتضی کرمانی مقدم، مرحوم سیروس قایقران، مهدی فنونی زاده و... را می پسندید، اما بازیکنان فوق تکنیکی هم نظرش را به شکلی ویژه جلب می کردند.

به طور مثال از دهه 60 به بعد همیشه یک جمله تکراری از زبان علی پروین شنیده و می شنویم: «دیگر مادر روی دست ناصر محمدخانی فوتبالیست نخواهد زایید!» اسطوره پرسپولیسی ها همواره در گفتگو با دوستان خبرنگارش عنوان می کند که علی کریمی از او بهتر دریبل می زده و این اعتراف آن هم از سوی علی پروین تأمل برانگیز است.

امید عالیشاه را نمی توان با ناصر محمدخانی یا علی کریمی مقایسه کرد، اما در دورانی که فوتبال از فقر بازیکن تکنیکی رنج می برد یا اینکه کمتر شاهد دریبل های هیجان انگیز هستیم، وجود امثال شماره 2 پرسپولیس غنیمت است.  حالا امید عالیشاه در جواب حمایت های همیشگی علی پروین گلی که به پارس جنوبی جم زد را به اسطوره تقدیم کرد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • omid 110
    omid 110 :
    پروین اگر پرسپولیس رو بخره این تیم رو نابود میکنه

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن