علی علیپور در اندیشه عبور از طارمی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1196 ] - دوشنبه, 26 آذر 1397

علی علیپور در اندیشه عبور از طارمی

مهاجم جوان تیم پرسپولیس امیدوار است با آقای گلی در لیگ هفدهم، هم به رکورد 2 عنوان آقای گلی طارمی برسد و هم از رکورد او در جدول گلزنان باشگاه عبور کند. سرخپوشا... 5 out of 5 based on 1 ratings.
علی علیپور در اندیشه عبور از طارمی

مهاجم جوان تیم پرسپولیس امیدوار است با آقای گلی در لیگ هفدهم، هم به رکورد 2 عنوان آقای گلی طارمی برسد و هم از رکورد او در جدول گلزنان باشگاه عبور کند. سرخپوشا...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم جوان تیم پرسپولیس امیدوار است با آقای گلی در لیگ هفدهم، هم به رکورد 2 عنوان آقای گلی طارمی برسد و هم از رکورد او در جدول گلزنان باشگاه عبور کند.

سرخپوشان پایتخت در 4 سال اخیر مهدی طارمی و علی علیپور را به عنوان آقای گل در اختیار داشته اند. طارمی که از لیگ چهاردهم به پرسپولیس پیوست، در همان فصل بهترین گلزن فصل پرسپولیس شد و در لیگ پانزدهم و شانزدهم با 16 و 18 گل زده توانست آقای گل لیگ شود.

فصل بعد طارمی با محرومیت 4 ماهه روبرو شد و سپس به الغرافه پیوست تا علی علیپور، مهاجم اصلی تیم شود. او که تا پیش از محرومیت طارمی تنها 15 گل به ثمر رسانده بود، موفق شد تا پایان لیگ 17 گل بزند و با 2 گلی که در ابتدای فصل کنار طارمی به ثمر رسانده بود، شمار گل هایش را به عدد 19 رسانده و آقای گلی را با چاشنی شکستن رکورد گلزنی دایی، خلیلی و طارمی در یک فصل، به دست بیاورد.

او حالا پس از 15 گل با همکاری طارمی و 30 گل با همکاری منشا، به هفتمین گلزن تاریخ تبدیل شده و با مهدی طارمی تنها 10 گل فاصله دارد و پس از گذر از طارمی می تواند به ناصر محمدخانی 59 گله نیز برسد.

علیپور اگر تا پایان لیگ نوزدهم در پرسپولیس بماند و روند فعلی را ادامه دهد، حداقل 35 گل خواهد زد و از رکورد حسین کلانی و صفر ایرانپاک نیز عبور خواهد کرد و در آستانه رکورد علی پروین خواهد بود.

اکنون فرشاد پیوس با 153 گل و علی پروین با 95 گل دو رده نخست را از سال ها پیش تصاحب کرده اند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن