betabad

علی علیپور در اندیشه عبور از طارمی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1176 ] - دوشنبه, 26 آذر 1397

علی علیپور در اندیشه عبور از طارمی

مهاجم جوان تیم پرسپولیس امیدوار است با آقای گلی در لیگ هفدهم، هم به رکورد 2 عنوان آقای گلی طارمی برسد و هم از رکورد او در جدول گلزنان باشگاه عبور کند. سرخپوشا... 5 out of 5 based on 1 ratings.
علی علیپور در اندیشه عبور از طارمی

مهاجم جوان تیم پرسپولیس امیدوار است با آقای گلی در لیگ هفدهم، هم به رکورد 2 عنوان آقای گلی طارمی برسد و هم از رکورد او در جدول گلزنان باشگاه عبور کند. سرخپوشا...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم جوان تیم پرسپولیس امیدوار است با آقای گلی در لیگ هفدهم، هم به رکورد 2 عنوان آقای گلی طارمی برسد و هم از رکورد او در جدول گلزنان باشگاه عبور کند.

سرخپوشان پایتخت در 4 سال اخیر مهدی طارمی و علی علیپور را به عنوان آقای گل در اختیار داشته اند. طارمی که از لیگ چهاردهم به پرسپولیس پیوست، در همان فصل بهترین گلزن فصل پرسپولیس شد و در لیگ پانزدهم و شانزدهم با 16 و 18 گل زده توانست آقای گل لیگ شود.

فصل بعد طارمی با محرومیت 4 ماهه روبرو شد و سپس به الغرافه پیوست تا علی علیپور، مهاجم اصلی تیم شود. او که تا پیش از محرومیت طارمی تنها 15 گل به ثمر رسانده بود، موفق شد تا پایان لیگ 17 گل بزند و با 2 گلی که در ابتدای فصل کنار طارمی به ثمر رسانده بود، شمار گل هایش را به عدد 19 رسانده و آقای گلی را با چاشنی شکستن رکورد گلزنی دایی، خلیلی و طارمی در یک فصل، به دست بیاورد.

او حالا پس از 15 گل با همکاری طارمی و 30 گل با همکاری منشا، به هفتمین گلزن تاریخ تبدیل شده و با مهدی طارمی تنها 10 گل فاصله دارد و پس از گذر از طارمی می تواند به ناصر محمدخانی 59 گله نیز برسد.

علیپور اگر تا پایان لیگ نوزدهم در پرسپولیس بماند و روند فعلی را ادامه دهد، حداقل 35 گل خواهد زد و از رکورد حسین کلانی و صفر ایرانپاک نیز عبور خواهد کرد و در آستانه رکورد علی پروین خواهد بود.

اکنون فرشاد پیوس با 153 گل و علی پروین با 95 گل دو رده نخست را از سال ها پیش تصاحب کرده اند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 97 کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 10 فروردین 1398 / ساعت : 16:00
سپیدرود
سپیدرود
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سردار جنگل
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 25 اسفند 1397 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور11
2سیامک نعمتی4
3کمال کامیابی نیا3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن