خصوصی سازی شش روز پس ازجدایی گرشاسبی!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1094 ] - دوشنبه, 26 آذر 1397

خصوصی سازی شش روز پس ازجدایی گرشاسبی!

راه خوبی بود. شیک و مجلسی. واگذاری سرخابی ها چند روز بعد از شانزده آذر (اتمام مهلت کناره گیری بازنشسته ها از مشاغل دولتی) به تصویب هیات دولت رسید تا مبادا برخ... 3 out of 5 based on 2 ratings.
خصوصی سازی شش روز پس ازجدایی گرشاسبی!

راه خوبی بود. شیک و مجلسی. واگذاری سرخابی ها چند روز بعد از شانزده آذر (اتمام مهلت کناره گیری بازنشسته ها از مشاغل دولتی) به تصویب هیات دولت رسید تا مبادا برخ...

ارتش سرخ دات كام :

راه خوبی بود. شیک و مجلسی. واگذاری سرخابی ها چند روز بعد از شانزده آذر (اتمام مهلت کناره گیری بازنشسته ها از مشاغل دولتی) به تصویب هیات دولت رسید تا مبادا برخی مجلس نشین ها تصور کرده باشند مقابل پرسپولیس کم آورده و همه مدیران دولتی و روسای فدراسیون های ورزشی بازنشسته را مجبور به برکناری کرده اند جز مدیریت پرسپولیس که حالا با این مصوبه خصوصی تلقی می شود.

آنقدر فشار آوردند به وزارت ورزش و آنقدر با انتشار اخبار غیر واقع در رسانه ها مبنی بر استعفای مکتوب گرشاسبی عرصه را به مدیر عامل سرخ ها تنگ کردند که حتی بدون استعفای رسمی او هم سرپرست جدید معرفی شد.

یعنی داستان این است که تصویب واگذاری سرخابی ها از یکماه  قبل در دستور کار هیات دولت  بوده اما آنقدر از یکشنبه ها انداختند به جلسه چهارشنبه های کابینه، تا اینکه ماموریت انجام شد و گرشاسبی رفت. گذشته از این شطرنج حالا مصوبه واگذاری یعنی؛ باز بگیر و ببند و مزایده و حاشیه و بلاتکلیفی دو باشگاه و چه و که و دست آخر: «بستر فراهم نیست. بعدا واگذار می کنیم!»


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا پرسپولیس نیاز به جذب بازیکنان دیگری در فصل نقل و انتقالات دارد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : سردار جنگل (حذفی)
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 11 بهمن 1397 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
پارس جم
پارس جم
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 23 آذر 1397 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2کمال کامیابی نیا2
3سیامک نعمتی2
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن