پرسپولیس و استقلال فروشی نیستند!

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 1531 ] - دوشنبه, 26 آذر 1397

پرسپولیس و استقلال فروشی نیستند!

سه شرکت پیشکسوتان ( شرکت خلق الساعه و من در آوردی #پروین و شرکا)، یکی از خودروسازی های کشور و شرکت های اپراتوری تلفن همراه خود را برای خرید پرسپولیس جلو انداخ... 5 out of 5 based on 9 ratings.
پرسپولیس و استقلال فروشی نیستند!

سه شرکت پیشکسوتان ( شرکت خلق الساعه و من در آوردی #پروین و شرکا)، یکی از خودروسازی های کشور و شرکت های اپراتوری تلفن همراه خود را برای خرید پرسپولیس جلو انداخ...

ارتش سرخ دات كام :

سه شرکت پیشکسوتان ( شرکت خلق الساعه و من در آوردی #پروین و شرکا)، یکی از خودروسازی های کشور و شرکت های اپراتوری تلفن همراه خود را برای خرید پرسپولیس جلو انداخته اند.

من نمی دانم کدام خصوصی سازی در فوتبال ایران موفق بوده است که حالا می خواهیم چوب حراج بر سر این دو تیم بزنیم. استیل آذین حسین هدایتی؟ داماش گیلان و شاهین بوشهر امیر منصور آریا؟ ابومسلم مهدی زمان؟ پدیده خراسان محسن پهلوان؟ خونه به خونه بابل؟ راه آهن فلک زده که دیگر نامش را هم عوض کرده اند و باید آن را به تاریخ بسپاریم یا شیرین فراز دسته برتری که نامش یک بار شد راهیان کرمانشاه و پس از یکی دو سال سقوط به دسته های پایین تر به کل منحل شد؟

مگر پرسپولیس و استقلال و سرمایه بزرگ مردمی که در برابر نام این دو تیم وجود دارد را می توان اصلا با نام های بالا مقایسه کرد؟ سرمایه ملی را به سرمایه دار بفروشیم که هر چه خواست بر سر آن بیاورد و بعد بگوید مالم است و اختیارش را دارم؟

آقای پروین اگر اهل فن و مدیریت بود که وضع فرزندش آنگونه نمی شد که میلیاردها میلیارد به دولت بدهکار شود. شرکت های اپراتوری تلفن همراه پرسپولیس را دست بگیرند که نام تیم را مثلا به سرخ پوشان ایرانسل یا قرمزپوشان همراه اول تغییر دهند؟ خودروسازان داخلی اگر بیل زن بودند که باغچه خودشان ( پیکان و سایپا) را بیل می زدند.

پرسپولیس و استقلال متعلق به مردم است و دولت به عنوان کارگزار مردم حق ندارد آنها را به اشخاص بفروشد.

دولت حق ندارد فشلی و بی عرضگی خودش در درآمد زایی را با چوب حراج زدن به این دو تیم حل کند. 49 درصد باشگاه را در بازار بورس به سهام داران خصوصی بفروشد و 51 درصدش و تصمیمات مدیریتی اش را با نسبت حداکثری هیات مدیره به نام خودش نگاه دارد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • omid 110
  omid 110 :
  باید با پرسپولیس خداحاقظی بکنیم...این تیم نابود میشه..پروین تا پرسپولیس رو نابود نکنه بی خیال نمیشه..نمیدونم چرا طرفداران نسبت به این موضوع بی خیال هستند و حرفی نمیزنن..
 • omid 110
  omid 110 :
  پیشکسوتهای ما که لنگ خرچ خودشون هستن میخان پرسپولیس رو اداره بکنن...فنونی زاده و عربشاهی و رهبری فرد و وحید قلیچ و نعیم ابادی و.....اینا میخان سهامدار و هیئت مدیره و مدیر پرسپولیس باشن...قطعا وقتی تیم رو در اختیار بگیرن توقع دارن که مربی بشن و روی نیمکت تیم بشینن....قطعا برای برانکو و یا هر مربی خارجی دیگه ایی حاشیه درست میکنن....ارتش خاهشا بازهم دراین مورد مطلب بنویسین...این مطلب رو لطفا در ارشیو مقالات قرار بدین تا بیشتر دیده بشه..لطفا بازهم به این موضوع بپردازین...
 • omid 110
  omid 110 :
  تیم نفت تهران هم خصوصی بود و دیدیم چه بلایی سرش اومد..همین اقای عابدینی که انقدر داره تلاش میکنه تا برگرده به پرسپولیس مدیر پگاه گیلان بود و این تیم رو نابود کرد...هیچوقت خصوصی سازی موفق نبوده...خارج از فوتبال نیشکر هقت تپه هم خصوصی شد که همه دیدن چه مشکلاتی داره...نمیدونم پروین از کجا میخاد انقدر پول بیاره...تاروزی که زنده باشه ارامش نداریم

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن