براي كارلوس كي روش؛ انشا نويس بي عمل اين روزها

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 1557 ] - شنبه, 24 آذر 1397

براي كارلوس كي روش؛ انشا نويس بي عمل اين روزها

فيس بوك كارلوس كي روش همچنان شبيه توپخانه اي است كه وقت و بي وقت، دوست و دشمن را نوازش مي كند و حاشيه و بحران كاذب مي سازد. او صبح روز بازي پرسپوليس و پارس جن... 5 out of 5 based on 10 ratings.
براي كارلوس كي روش؛ انشا نويس بي عمل اين روزها

فيس بوك كارلوس كي روش همچنان شبيه توپخانه اي است كه وقت و بي وقت، دوست و دشمن را نوازش مي كند و حاشيه و بحران كاذب مي سازد. او صبح روز بازي پرسپوليس و پارس جن...

ارتش سرخ دات كام :

فيس بوك كارلوس كي روش همچنان شبيه توپخانه اي است كه وقت و بي وقت، دوست و دشمن را نوازش مي كند و حاشيه و بحران كاذب مي سازد. او صبح روز بازي پرسپوليس و پارس جنوبي جم تصويري مشترك از خودش و امير قلعه نويي منتشر كرد و در اقدامي غافلگيركننده به ستايش از منتقدانش در ايران پرداخت. البته كه ظاهر اين كار بسيار زيبا و ستودني است، اما وقتي پيام را مي خواني و مي بيني اسم برانكو در آن نيست، روشن مي شود كه كي روش حتي در دل يك پيغام دوستانه هم دنبال تشديد دشمني هاي كور و كهنه اش بوده است. او انگار نمي تواند خوشحالي اش را از بگو مگوي اخير قلعه نويي و برانكو پنهان كند، بنابراين با يك يارگيري شتاب زده و ناشيانه، مي كوشد امير را در كنار چند منتقد ديگر به سمت خودش جلب كند. مخاطبان هم ظاهرا چاره اي ندارند جز اينكه فراموش كنند چهار سال پيش، بعد از حذف تيم ملي از جام ملتهاي آسيا، كي روش با چه كلمات زهرآگيني از خجالت  همين آقاي قلعه نويي در آمده بود. گويا بالاترين اولويت براي كارلوس، جنگ با برانكو است و او براي پيش بردن اين ستيز بي فايده، حاضر است با عالم و آدم دست به اتحاد استراتژيك بزند.

طبيعي است كه مردم متوجه اين رفتارهاي عجيب مي شوند. روز مسابقه با پارس جنوبي، اصلا كسي كاري به تيم ملي نداشت و حواشي فوتبال ايران بيشتر مربوط به كري خواني هاي رنگي سرخابي ها مي شد. كي روش اما خام دستانه خودش را وارد اين بازي كرد و باعث شد در استاديوم آزادي شعارهايي عليه او سر داده شود. ساعاتي بعد، او همين اتفاقات را دستمايه ارسال پستي جديد در صفحه شخصي اش كرد و نوشت: «تيم ملي مادر همه عاشقان فوتبال است. شما مي توانيد شيفته تيم باشگاهي يا پدر خودتان باشيد، اما هرگز نمي توانيد به مادرتان خيانت كنيد.» البته كه سر و شكل اين واژه ها و توصيفات، شيك و قشنگ است، اما كاش شخص كارلوس پيش از سايرين به آن وفادار مي ماند. كي روش در تمام اين سال ها يك بازي خطرناك و متناقض را در پيش گرفته است. او هر وقت قرار است به ديگران يورش ببرد، در قالب شخصيت حقيقي خودش يعني سرمربي سابق رئال مادريد و تيم ملي پرتغال جا خوش مي كند و با تبختر و تندزباني همه را از زير تيغ مي گذراند، اما هر زمان در موضع ضعف قرار مي گيرد، ناگهان ياد شخصيت حقوقي اش مي افتاد و بحث قداست و ارزش هاي اصيل تيم ملي را وسط مي كشد. با مزه نيست؟

بعد از پايان مسابقات ايران در جام جهاني، كارلوس كي روش از خاك روسيه مصاحبه كرد و گفت: «بايد بروي آقاي برانكو، ايران يا جاي من است يا جاي تو.» حالا به توييت جديد كارلوس برگرديم؛ كدام مادري را مي شناسيد كه پدر خانواده را از خانه بيرون كند؟ دو سال پيش در كشاكش بحث بين كي روش و برانكو در مورد زمان و تعداد اردوهاي تيم ملي، مربي پرتغالي به سيم آخر زد و شش تن از بازيكنان پرسپوليس را به شكلي تحقيرآميز و ناشايست از امارات به ايران ديپورت كرد. بار ديگر به توييت كي روش برگرديد؛ كدام مادري را مي شناسيد كه بچه هايش را از خانه بيرون كند؟ اصلا گيريم كه اينها بچه هاي طلاق باشند. كدام مادري را مي شناسيد كه اين همه تلخ گفتار باشد، بين فرزندانش تبعيض قائل شود و در هيچ غائله اي يك سر سوزن گذشت و فداكاري در كارش ديده نشود؟ حالا بگذريم كه هيچ كجاي دنيا پديده «مادر پروازي» نداريم! كاش قبل از همه، خود كي روش تقدس، اعتبار و مرجعيت تيم ملي را درك كند و در عمل به آن پايبند بماند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • رادوین پرسپولیسی قشقایی
  رادوین پرسپولیسی قشقایی :
  جناب کیروش،سرت توکار خودت باشه..ببینم با اینهمه حمله به پروفسور میتونی تا فینال بری؟اخلاقتو درست کن
 • omid 110
  omid 110 :
  بره گمشه بابا..تیم ملی کیلو چنده...منتظر سوراخ شدن و تحقیر شدن تیم ملی کیروش هستم...لطفا درمورد خصوصی سازی مطلب بذارین...این خطر خیلی بزرگه..تیم نابود میشه
 • امیر ایرانی
  امیر ایرانی :
  نیش عقرب نه از ره کین است
  اقتضای طبیعتش اینست..

  فقط میدونم که پرسپولیس برای کیروش ویکسری ازمربیانی که توان نتیجه گرفتنو با آنهمه امکانات وپول وبازیکن را نداره شده چوبی از نوع کاکتوس که مملو از خاره و باعث سوزش و دریدگیهای بسیار در نقاط خاصی از وجودشونه..والسلام وعلیکم والرحمه الله ....ومن الله التوفیق !!!!!!!!!!!!!!
 • morteza morteza
  morteza morteza :
  نمیدونم کی روش با پرسپولیس چه سر جنگی داری؟ کاری کن که وقتی خواستی از ایران بری با افتخار بری نه سر افکندگی اخلاقتو با همه تیم ها و مربیانشون خوب کن میدونم با یکی مثل کیسه کشا یکی هستی پس سعی کن با پرسپولیس هم مثل بقیه رفتار کنی فقط میدونم 40 میلیون از طرفدارهای پرسپولیس رو از خودت بریدی

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن