شیری: شماره 17 را با رخصت از آقافرشاد بر تن می کنم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1560 ] - دوشنبه, 26 آذر 1397

شیری: شماره 17 را با رخصت از آقافرشاد بر تن می کنم

مدافع راست جدید پرسپولیس گفت: کار با برانکو و حضور در جمع تیم قهرمان واقعاً لذت بخش است. مهدی شیری، مدافع راست جدید پرسپولیس، روز گذشته سومین جلسه تمرینی خود ر... 5 out of 5 based on 6 ratings.
شیری: شماره 17 را با رخصت از آقافرشاد بر تن می کنم

مدافع راست جدید پرسپولیس گفت: کار با برانکو و حضور در جمع تیم قهرمان واقعاً لذت بخش است. مهدی شیری، مدافع راست جدید پرسپولیس، روز گذشته سومین جلسه تمرینی خود ر...

ارتش سرخ دات كام : مدافع راست جدید پرسپولیس گفت: کار با برانکو و حضور در جمع تیم قهرمان واقعاً لذت بخش است.


مهدی شیری، مدافع راست جدید پرسپولیس، روز گذشته سومین جلسه تمرینی خود را برگزار کرد، در روزی که مهدوی کیا هم سری به تمرینات زد. به همین دلیل گفت وگویی اختصاصی با مهدی شیری داشتیم.

* از تمرینات پرسپولیس بگو.
کار با برانکو و حضور در جمع تیم قهرمان واقعاً لذت بخش است. جو بسیار خوبی در تمرینات پرسپولیس وجود دارد و همدلی و نشاط حرف اول تمرینات را می زند. مهم تر از همه تیم بودن به معنای واقعی کلمه است و من هم خوب می دانم در چنین تیمی باید خیلی تلاش کنم تا موفق شوم.

* مهدی مهدوی کیا به تو حرفی نزد؟

از حضور آقامهدی که یکی از اسطوره های باشگاه پرسپولیس محسوب می شود همگی خوشحال شدیم. ایشان با همه سلام و علیک کردند، اما به هر حال از آنجا که کمی عجله داشتند فرصت نشد تا حرف خاصی با ما داشته باشند. آقامهدی الگوی من در پرسپولیس بودند.

* قبلاً در نظر داشتی شماره 2 را بپوشی که این شماره در اختیار عالیشاه است این بار می خواهی با چه شماره ای در پرسپولیس بازی کنی؟
من از اول هم دنبال این بودم که شماره 17 را بپوشم. شماره، شماره سنگینی است و من می دانم که باید در پرسپولیس بهترین نمایش را انجام دهم ولی روی شماره ها خیلی مانور نمی دهم و برای پوشیدن شماره 17 حتماً به آقافرشاد زنگ می زنم و از ایشان رخصت می گیرم. فرشاد پیوس یکی از بهترین گلزنان تاریخ پرسپولیس و تیم ملی است و من برای ایشان احترام زیادی قائل هستم.

* فکر می کنی چه عاملی موجب شد تا پرسپولیس با وجود دو پنجره بسته قافیه را به سایر رقبا و مدعیان نبازد؟
عملکرد پرسپولیس و هدایت موفق برانکو باعث افتخار من است. خوب می دانم که توقعات از پرسپولیس بالاست و سعی می کنم با تلاش زیاد و تمرکز به خواسته های برانکو جامه عمل بپوشانم.

* بعضی ها معتقدند بازیکنان جدید شاید آن هارمونی پرسپولیس را به هم بزنند؟
من نمی توانم راجع به این موضوع حرف خاصی بزنم. فقط می توانم بگویم به عنوان بازیکن تلاش می کنم مثمرثمر واقع شوم و با تمام وجود برای تیمم مایه بگذارم.

* هواداران پرسپولیس لقبی در تمرینات به تو داده اند؟
نه لقب خاصی فعلاً به من نداده اند.

* مهدوی کیا و سایر بزرگان پرسپولیس معتقدند این تیم می تواند برای سومین سال هم مدعی قهرمانی باشد تو در این خصوص چه نظری داری؟
بزرگان پرسپولیس بر اساس تجربه گران قیمت خودشان این طور اظهارنظر می کنند. مدعی عنوان قهرمانی هستیم و ان شاءا... امسال هم فقط با نیت تکرار قهرمانی تلاش خواهیم کرد.

* با مدافع راست پرسپولیس در تمرینات حرف می زنی؟
حسین آقا یکی از بزرگان باتجربه تیم ماست و من هم سعی می کنم از تجربه ایشان به بهترین شکل استفاده کنم.

* با ترافیک احتمالی بازیکنان در پست های مختلف فکر نمی کنی شاید نیمکت نشین شوی؟
بازی کردن در پرسپولیس سخت است و در تیم بزرگی مانند پرسپولیس فشار همیشه هست، اما من در پرسپولیس تلاش زیادی انجام می دهم و بقیه موارد بستگی به نظر سرمربی تیم دارد.

* در پرسپولیس با چه بازیکنانی بیشتر دوست و رفیق هستی؟
بازیکنان پرسپولیس همگی بازیکنان خوبی هستند، من هم با همه بازیکنان دوست هستم، اما با آقاسید، کمال و بیرانوند دوستی نزدیک تری دارم.

* در خصوص بازی پرسپولیس با پیشکسوتان در روز پنج شنبه چه صحبتی داری؟
قدیمی های پرسپولیس بازیکنان بزرگی بودند و من برای همه آن ها احترام زیادی قائل هستم به همین دلیل خوشحالم که فرصتی پیش می آید تا مقابل بزرگان پرسپولیس بازی کنیم. قطعاً این بازی برای فوتبال دوستان و هواداران پرسپولیس لذت بخش و زیبا خواهد بود.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • mgh ghasemi
    mgh ghasemi :
    بنده به عنوان یه هوادار متعصب پرسپولیس یه چیزی رو متوجه نمیشم این که رضایت نامه مریدی گرونه مبلغ رضایت نامه نادری سنگینه یا پول رضایت نامه طارمی رو نمیدیم یعنی چی ، چطور باشگاه کیسه داره برای رضایت نامه تبریزی 2 میلیارد ، بابت رضایت نامه شجاعیان 2 میلیارد ، برای تیام یک نیم فصل 7 میلیارد و این اواخر برای دو بازیکن خارجیشون گرو و مایر که نیم فصل هم بیشتر بازی نکردن و فسخ شد باهاشون 10 میلیارد بده ولی باشگاه پرسپولیس که از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم بوده و بازیکنی نگرفته نمی تونه هزینه هایی کمتری رو نسبت به اونا بکنه تازه بازیکنای خارجیشونو رد کردن میخوان بهترشو بگیرن مطرح کردن این حرفا توهین به شعور 40 میلیون هوادار پرسپولیسه بازیکنایی مثل مریدی و نادری و طارمی جوانان آینده دارین و ارزش هر گونه هزینه ای رو دارن از آقای عرب میخواییم هر چه سریع تر بازیکنای مد نظر برانکو رو که اسامیشونم مطرح شده جذب کنه اگه نقاط ضعف تیم همونطوری که برانکو میخواد رفع نشه این خیانت به 40 میلیون نفر هوادار پرسپولیسه ، پرسپولیس به عنوان پرهوادارترین تیم ایران به مراتب درآمدش از کیسه بیشتره این تیم آماده پرسپولیس اگه نقاط ضعفش برطرف شه تو ایران و آسیا مدعی قهرمانیه از هواداری دیگه خواهش میکنم هر طوری که میتونن از مسوولین بخوان نقاط ضعف پرسپولیسو به بهترین شکل ممکن رفع کنن و بازیکنایی در حد تیم جذب کنن

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن