وضعیت لیست پرسپولیس و جاهای خالی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2431 ] - دوشنبه, 26 آذر 1397

وضعیت لیست پرسپولیس و جاهای خالی

با پایان محرومیت نقل و انتقالاتی، پرسپولیس بار دیگر وارد کارزار نقل و انتقالاتی شده و در زمان تعطیلی زمستانی لیگ برتر به دنبال تقویت کادر بازیکنان خود خواهد ب... 5 out of 5 based on 6 ratings.
وضعیت لیست پرسپولیس و جاهای خالی

با پایان محرومیت نقل و انتقالاتی، پرسپولیس بار دیگر وارد کارزار نقل و انتقالاتی شده و در زمان تعطیلی زمستانی لیگ برتر به دنبال تقویت کادر بازیکنان خود خواهد ب...

ارتش سرخ دات كام :

با پایان محرومیت نقل و انتقالاتی، پرسپولیس بار دیگر وارد کارزار نقل و انتقالاتی شده و در زمان تعطیلی زمستانی لیگ برتر به دنبال تقویت کادر بازیکنان خود خواهد بود. پرسپولیس البته خرید 4 بازیکن جدید را در تابستان قطعی کرده بود و با اضافه شدن نفرات مذکور، جمع بازیکنان بزرگسال پرسپولیس به 17 رسید تا تنها یک جای خالی در لیست سرخ ها باقی مانده باشد. در ادامه مروری خواهیم داشت به آخرین وضعیت لیست سرخ ها؛

لیست بزرگسال/ یک جای خالیِ نقد
علیرضا بیرانوند، امید عالیشاه، شجاع خلیل زاده، جلال حسینی، سروش رفیعی، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، مهدی شریفی، کمال کامیابی نیا، حسین ماهینی، محمد انصاری، مهدی شیری، محسن ربیع خواه، بوژیدار رادوشوویچ، شایان مصلح و گادوین منشا 16 بازیکن بزرگسال پرسپولیس در شرایط فعلی هستند و با حضور این نفرات و در اختیار داشتن 4 بازیکن با شرایط سنی زیر 25 سال که سبب شده یک نفر از آن جمع در لیست بزرگسال قرار بگیرد، پرسپولیس تنها یک جای خالی در لیست بزرگسال خود خواهد داشت. در شرایط فعلی جدایی بازیکنی از پرسپولیس قطعی نشده و این در حالی است که طبق اعلام برانکو سرخ ها هم بازیکن مازاد در لیست خود دارند و هم اینکه 3 بازیکن جدید دیگر نیز با درخواست برانکو باید به این تیم اضافه شوند.

لیست سهمیه های سنی/ تعیین کننده رویکرد نقل و انتقالاتی
پر بودن لیست بزرگسال سرخ ها سبب شده تا کادر فنی این تیم به دنبال جذب برخی بازیکنان جوان باشد. در لیست زیر 25 سال، پرسپولیس نام احسان علوان زاده، آدم همتی، سیامک نعمتی و علی علیپور را در لیست دارد که یک نفر از این جمع با توجه به محدودیت این سهمیه به 3 نفر در لیست بزرگسال قرار گرفته است. در لیست زیر 23 سال سرخ ها نیز نام بشار رسن، ابوالفضل درویشوند و شاهین عباسیان دیده می شود و 6 جای خالی در این لیست در اختیار برانکو خواهد بود. همچنین در میان بازیکنان سهمیه سنی امید، نام هایی چون محمدامین اسدی، سعید حسین پور، حمیدرضا طاهرخانی، محمداحسان حسینی، احمد بهاروندی و سعید کریمی حضور خواهند داشت و در این بخش نیز دست برانکو برای جذب بازیکن جدید با توجه به سهمیه 30 نفره تیم های پایه (15 بازیکن امید و 15 بازیکن جوانان) باز خواهد بود.

ماهینی در لیست می ماند، احتمال خروج نام انصاری از لیست

حسین ماهینی و محمد انصاری دو مصدوم بلندمدت پرسپولیس در شرایط فعلی هستند. در رابطه با ماهینی گفته شده که این بازیکن پس از عید نوروز می تواند در دیدارهای رسمی به زمین برود اما در رابطه با انصاری مشخص شده وی فصل جاری را به کل از دست خواهد داد. حسین ماهینی طبق اعلام برانکو در لیست سرخ ها باقی خواهند ماند اما محمد انصاری با توجه به اینکه تا خرداد شرایط بازی نخواهد داشت به احتمال فراوان از لیست پرسپولیس خارج خواهد شد تا پرسپولیس یک جای خالی بیشتر در میان بازیکنان بزرگسال خود داشته باشد.

سرخ ها در جه شرایطی می توانند بازیکن جذب کنند؟

با توجه به ترافیک در لیست بزرگسال، پرسپولیس برای جذب 3 بازیکن جدید چند مسیر پیش رو دارد. یک اینکه با کنار گذاشتن انصاری مصدوم از لیست و یا آزاد کردن یک بازیکن بزرگسال یا زیر 25 سال (با توجه به حضور یک بازیکن مازاد بر سهمیه 3 نفره در لیست) اقدام به جذب بازیکن جدید کند. مسیر دوم پرسپولیس در صورت اصرار به حفظ نام انصاری در لیست، کنار گذاشتن حداقل یک بازیکن بزرگسال و یک بازیکن زیر 25 سال خواهد بود. در صورتی که برانکو اصرار به حفظ تمام نفرات خود برای نیم فصل دوم داشته باشد پرسپولیس تنها یک بازیکن با شرایط سنی بزرگسال می تواند جذب کند و برای جذب دو بازیکن دیگر، ناچار به استفاده از گزینه های زیر 23 سال خواهد بود.

جمع بندی نقل و انتقالاتی
پرسپولیس این روزها در حال مذاکره برای جذب سینا مریدی هافبک تدافعی و مدافع چپ زیر 23 سال فولاد است. سرخ ها همچنین مذاکراتی با محمد نادری مدافع چپ کورتریک بلژیک را که توانایی بازی در پست مدافع میانی دارد هم داشته اند. از سوی دیگر برانکو درخواست جذب یک مهاجم خارجی را نیز به مسئولین باشگاه پرسپولیس داده و گفته شده یک مهاجم کروات و یک مهاجم مجارستانی مدنظر این باشگاه هستند، هر چند مهدی طارمی نیز یکی از گزینه های پرسپولیس در خط حمله خواهد بود و انتقال وی به پرسپولیس فعلا منتفی نشده است.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن