سلب اعتماد هواداران از اسپانسر پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1076 ] - سه شنبه, 27 آذر 1397

سلب اعتماد هواداران از اسپانسر پرسپولیس

بازیکنان پرسپولیس علاوه بر موضع گیری نسبت به مدیریت باشگاه، گلایه تندی نسبت به اسپانسر هم داشته اند و در صورتی که بدقولی باشگاه ادامه یابد باید در انتظار مصاح... 5 out of 5 based on 4 ratings.
سلب اعتماد هواداران از اسپانسر پرسپولیس

بازیکنان پرسپولیس علاوه بر موضع گیری نسبت به مدیریت باشگاه، گلایه تندی نسبت به اسپانسر هم داشته اند و در صورتی که بدقولی باشگاه ادامه یابد باید در انتظار مصاح...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکنان پرسپولیس علاوه بر موضع گیری نسبت به مدیریت باشگاه، گلایه تندی نسبت به اسپانسر هم داشته اند و در صورتی که بدقولی باشگاه ادامه یابد باید در انتظار مصاحبه تند آنها نیز بود.

 پرسپولیس طی چند فصل اخیر عملکرد فوق العاده ای از لحاظ کسب نتیجه داشته و این مساله باعث توجه بیشتر هواداران شده است.

اتفاقی که این باشگاه را به سودآوری بیشتری نزد اسپانسر باشگاه رسانده و بیشتر منبع مالی آنها از این حیث بوده است تا مدیرعاملی در این تیم با توجه به همکاری هواداران و بازیکنان برای تامین منبع مالی به کار آسانی تبدیل شود.

سامانه هوادارای اکنون طی فصول اخیر به منبع مالی مناسبی برای باشگاه ها خصوصا پرسپولیس که در مسیر قهرمانی و موفقیت قرار دارند، تبدیل شده است.

با این حال طی روزهای اخیر با توجه به عدم پرداخت مطالبات مدنظر بازیکنان (پاداش قهرمانی فصل گذشته، پاداش نائب قهرمانی آسیا، مطالبات فصل گذشته و نرسیدن به حدنصاب 50 درصدی این فصل) با گلایه بازیکنان و اعتصاب تمرین مواجه شده است.

بازیکنان در گلایه خود به ایرج عرب مدعی شده اند که آنها بیشترین همکاری را با اسپانسر داشته اند و هواداران نیز همانند همیشه لطف خود را متوجه تیم کردند.

بازیکنان در بیشتر کلیپ هایی که اسپانسر مدنظرش بوده حضور یافته اند (مصاحبه اختصاصی با تلویزیون باشگاه- کلیپ های اختصاصی و...) و با این حال اکنون برخلاف چیزی که وعده گرفته بودند موفق به دریافت مطالبات خود نشده اند.

مدیران باشگاه نیز که کاملا واقف به این هستند ادامه گلایه بازیکنان از مشکلات مالی و اسپانسر و همچنین اعتصاب تمرین می تواند باعث سلب اعتماد هواداران از اسپانسر باشگاه باشد، به دنبال برطرف کردن این موضوع هستند و باید دید در این موضوع موفق خواهند شد یا خیر.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن