قنبرپور: هنوز به من نگفته اند که از پرسپولیس برو

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 775 ] - سه شنبه, 27 آذر 1397

قنبرپور: هنوز به من نگفته اند که از پرسپولیس برو

مصطفی قنبرپور، سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر به من بگویند برو و از پرسپولیس جدا شوم شاید کمی غمگین شوم، ولی ناراحت نمی شوم و همچنان دلم با پرسپولیس می م... 5 out of 5 based on 1 ratings.
قنبرپور: هنوز به من نگفته اند که از پرسپولیس برو

مصطفی قنبرپور، سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر به من بگویند برو و از پرسپولیس جدا شوم شاید کمی غمگین شوم، ولی ناراحت نمی شوم و همچنان دلم با پرسپولیس می م...

ارتش سرخ دات كام :

مصطفی قنبرپور، سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر به من بگویند برو و از پرسپولیس جدا شوم شاید کمی غمگین شوم، ولی ناراحت نمی شوم و همچنان دلم با پرسپولیس می ماند.
مصطفی قنبرپور در گفت وگویی، در خصوص شایعات رفتنش از پرسپولیس، خبر درگیری لفظی با برخی از اعضای باشگاه در اردوی دبی، آینده اش در جمع سرخپوشان و ... صحبت هایی انجام داد که در زیر می خوانید:

*چند روزی است که بحث رفتن شما از پرسپولیس مطرح شده؟ چقدر این مسئله صحت دارد؟
هنوز بحثی در مورد قطع همکاری من با باشگاه پرسپولیس نشده و ابلاغی هم صادر نشده. من کماکان به کارم ادامه می دهم و الان هم در تمرین هستم.

*خیلی ها اعتقاد دارند که شما اقتدار لازم را برای سرپرستی پرسپولیس ندارید، این موضوع را قبول دارید؟
من از زمانی که سرپرست تیم شدم همیشه سعی کرده ام همدلی و آرامش در تیم حاکم باشد. با توجه به مشکلات و بضاعتی که تیم داشت سعی کردم نماینده خوبی برای باشگاه در شهرستان ها باشم. در این بین قطعا نظم و انضباط در تیم حاکم بود. فقط در این بین مشکلاتی برای البسه تیم بوجود آمد که آن هم مربوط به گذشته بود.

*اگر باشگاه پرسپولیس اعلام کند که دیگر قصد ندارد با شما همکاری کند آیا ناراحت می شوید؟
در حال حاضر که من به کارم ادامه می دهم، ولی هر وقت باشگاه صلاح بداند بالاخره طبق قانون و قرارداد و هر چیزی که هست در مورد ماندن یا رفتن صحبت می کنیم. من در این پست امانتدار هستم، شما می توانید از آقای خوردبین هم سوال کنید که من قبل از هر بازی زنگ می زنم و از ایشان رخصت می گیرم. خوردبین سال ها در باشگاه پرسپولیس کار کرده و من هم امانتدار هستم و به همین دلیل است که از او قبل از هر بازی اجازه می گیرم.
اگر بنا بر قطع همکاری باشد من اصلا ناراحت نمی شوم. من یک روز پیراهن پرسپولیس را بر تن کردم که این پیراهن به من هویت داد، به همین دلیل من خود را بدهکار باشگاه پرسپولیس می دانم. در حال حاضر هم دین خود را به پرسپولیس ادا می کنم. در هر بخشی که من در این باشگاه حضور داشتم نیتم خدمت بوده. خیلی از بزرگان آمدند و رفتند، ما همه عاشق کار کردن در باشگاه پرسپولیس هستیم و از مدیریت تا انتظامات همه امانتدار پرسپولیس هستیم. اگر به من بگویند برو و از پرسپولیس جدا شوم شاید کمی غمگین شوم، ولی ناراحت نمی شوم و همچنان دلم با پرسپولیس می ماند.

*در چند روز گذشته صحبت هایی شده بود که شما در اردوی دبی با چند مدیر باشگاه درگیری لفظی پیدا کرده اید و همین مسئله هم باعث شد که بحث رفتن شما از پرسپولیس مطرح شود، این مسائل را قبول دارید؟
خیر، اصلا چنین چیزی نبوده و خدا را شکر من همیشه طوری رفتار کرده ام که احترام دیدم. هیچ برخوردی بین من و کسی نبوده و همه مثل برادران من هستند. شاید یک جا هایی از دست هم دلگیر شویم، ولی نه به من بی احترامی شده و نه من به کسی بی احترامی کرده ام. اگر هم کسی حرفی زده آنقدر شجاعت داشته ام که همانجا جوابش را بدهم یا اینکه اگر خودم حرفی زدم از آن شخص عذرخواهی کنم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن