پیوس: پیشکسوتان برای واگذاری ارجحیت دارند

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 795 ] - سه شنبه, 27 آذر 1397
پیوس: پیشکسوتان برای واگذاری ارجحیت دارند

فرشاد پیوس با ابراز خرسندی از تصویب واگذاری پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی اظهار داشت: امیدوارم این بار شاهد رقم خوردن این اتفاق مهم باشیم و فرآیند خصوصی ساز...

ارتش سرخ دات كام :
فرشاد پیوس با ابراز خرسندی از تصویب واگذاری پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی اظهار داشت: امیدوارم این بار شاهد رقم خوردن این اتفاق مهم باشیم و فرآیند خصوصی سازی تا پایان محقق شود و نافرجام باقی نماند چراکه حق هواداران این دو تیم است که باشگاه های محبوب آنها در یک شرایط ایده آل فعالیت کنند و قطعاپیشکسوتان بهترین افراد برای در اختیار گرفتن باشگاه ها هستند.

مهاجم اسبق پرسپولیس و تیم ملی فوتبال در گفتگویی،  خصوصی سازی در ورزش را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: برای حرکت به سمت حرفه ای شدن واقعی بایید خصوصی سازی در ورزش به مرحله عمل در آید و در این زمینه نیز که وزارت ورزش و جوانان پیشقدم شد بهترین کار را انجام داده و اگر تا پایان محقق شود قطعا دعای خیر هواداران را تا ابد به همراه خواهد داشت.

فرشاد پیوس ادامه داد: امیدوارم این بار شاهد رقم خوردن این اتفاق مهم باشیم و فرآیند خصوصی سازی تا پایان محقق شود و نافرجام باقی نماند چر ا که حق هواداران دو تیم است که باشگاه های محبوب آنها در یک شرایط ایده آل فعالیت کنند و پیشکسوتان بهترین افراد برای در اختیار گرفتن این باشگاه ها هستند.

مهاجم اسبق تیم ملی توانمندی پیشکسوتان را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: پیشکسوتان پرسپولیس که دور هم جمع شده ایم برای خرید این باشگاه اعلام آمادگی خواهیم کرد و امیدوارم با یک قیمت منطقی شرایطی ایجاد شود که پیشکسوتان اشگاه که شایسته ترین افراد برای واگذاری هستند بتوانند این باشگاه را خریداری و سپس اداره کنند.

پیوس گفت: قطعا وقتی پیشکسوتان، باشگاه پرسپولیس را در اختیار بگیرند هواداران هم خشنود و راضی هستند و برای آنها منافع باشگاه مهم است و قطعا مشارکت همدلانه و دلسوزانه ای خهواهند داشت و قطعا برنامه های اقتصادی نیز به خوبی به مرحله اجرا در می آید.

وی دامه داد: خصوصی سازی در باشگاه های پرسپولیس و استقلال مشخص شود یک کار فراموش نشدنی در ورزش صورت می گیرد و شاهد رونق اقتصادی در باشگاه خواهیم بود و پیشکسوتان که واقعا استحقاق اداره این باشگاه را دارند می توانند بهترین شرایط اقتصادی را با کمک حامیان مالی، خیرین و هواداران رقم بزنند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • omid 110
  omid 110 :
  از طرف طرفداران صحبت نکن افای پیوس...دورهم جمع شدین و یه شرکت دورهمی تشکیل دادین..ازکجا میخاین هزینه سالانه پرسپولیس رو بیارین...حتما اگر تیم رو در اختیار بگیرین توقع دارین که مربی هم بشین و به جای برانکو روی نیمکت باشین..اگر قراره خصوصی بشیم پیشکسوتها اصلا و ابدا گزینه خوبی نیستن
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  آقافرشاداحترام تان واجب
  خیلی هم دوست تان داریم
  امادوراین یه موضوع راخط بکشیدتاازتان دلخورنشیم
  کاررابه جایی نرشانیدکه رسمااعلام کنیم که پرسپولیس اصلاپیشکسوتی نداشته وندارد

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن