betabad

تیم های پایه پرسپولیس به دنبال مطالبات

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 894 ] - سه شنبه, 27 آذر 1397

تیم های پایه پرسپولیس به دنبال مطالبات

انتشار خبر واریز پول به حساب سرخپوشان، اعضای تیم های پایه پرسپولیس را راهی باشگاه کرد تا سراغ مطالبات خود را بگیرند. تیم های پایه پرسپولیس پس از آن که شنیدند ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
تیم های پایه پرسپولیس به دنبال مطالبات

انتشار خبر واریز پول به حساب سرخپوشان، اعضای تیم های پایه پرسپولیس را راهی باشگاه کرد تا سراغ مطالبات خود را بگیرند. تیم های پایه پرسپولیس پس از آن که شنیدند ...

ارتش سرخ دات كام :

انتشار خبر واریز پول به حساب سرخپوشان، اعضای تیم های پایه پرسپولیس را راهی باشگاه کرد تا سراغ مطالبات خود را بگیرند.

تیم های پایه پرسپولیس پس از آن که شنیدند با ورود پول به حساب باشگاه، مبالغی به سرخپوشان پرداخت شده است، سراغ مطالبات خود را از باشگاه می گیرند ولی به آن ها اعلام شده است که کمی صبر کنند. به هر حال در شرایطی که پرداخت پول به تیم اصلی نه تنها از حاشیه های آن سو نکاسته است، مشکلات این چنین هم برای باشگاه به ارمغان آورد. در این ارتباط محمد پنجعلی مدیر اکادمی فوتبال پرسپولیس تلاش دارد با توجه به نزدیک شدن پایان فصل رقابت ها، بخشی از این مطالبات را برای مربیان و بازیکنان پایه زنده کند.

در رده های پایه پرسپولیس بازیکنان خوب و مستعدی هم شناسایی شده اند که از همین حالا دیگر تیم ها به دنبال جذب ان ها هستند و در صورت عدم دریافت مطالبات، در پایان بازی ها می توانند قرارداد خود را فسخ کنند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • کریم جهاندیده
    کریم جهاندیده :
    ماباید تیم های پایه را جدی بگیریم نگاه ویژه ای به آنها داشته باشیم اگه سرمایه گزاری روی پایه ها بشه آینده بزرگسالان تضمین میشه .راستی مسی ایرانی که زمان رویانیان جذب شد واهل استان هرمزگان بود چی شد مدیریت سایت ممنونیم اگه پیگیری بشه صنعت نفت گچساران داره برنامه ریزی منظمی روتیم های پایه انجام میده آینده ای درخشان در انتظار فوتبال این سهر واستان کهگیلویه میباشد امیدوارم مدیران تیم های پایه همکاری دوجانبه برقرار واگه بازیکن قابلی ازپایه بود جذب پایه های پرسپولیس بشه

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 97 کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 10 فروردین 1398 / ساعت : 16:00
سپیدرود
سپیدرود
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سردار جنگل
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 25 اسفند 1397 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور11
2سیامک نعمتی4
3کمال کامیابی نیا3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن