ردپای یک شرکت خصوصی در اعتصاب پرسپولیسی ها

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1390 ] - چهارشنبه, 28 آذر 1397

ردپای یک شرکت خصوصی در اعتصاب پرسپولیسی ها

پرسپولیسی ها شاکی هستند، به شدت هم شاکی هستند... شاکی از واسطه ای که میان اسپانسر و باشگاه قد کشیده و گویا مبالغ دریافتی از ایرانسل ابتدا به حسابش واریز می شو... 5 out of 5 based on 2 ratings.
ردپای یک شرکت خصوصی در اعتصاب پرسپولیسی ها

پرسپولیسی ها شاکی هستند، به شدت هم شاکی هستند... شاکی از واسطه ای که میان اسپانسر و باشگاه قد کشیده و گویا مبالغ دریافتی از ایرانسل ابتدا به حسابش واریز می شو...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیسی ها شاکی هستند، به شدت هم شاکی هستند... شاکی از واسطه ای که میان اسپانسر و باشگاه قد کشیده و گویا مبالغ دریافتی از ایرانسل ابتدا به حسابش واریز می شود و پس از آن حساب به حساب باشگاه و بازیکنان پرسپولیس می رود. این ادعای یکی از نزدیکان پرسپولیس است؛ ادعایی که انگار چندان هم بی ربط و بیراه نیست. همین چند روز پیش بود که سیدجلال و چند بازیکن پرسپولیس در مصاحبه های شان و لابه لای اعتراض به مسائل مالی باشگاه، گفتند ما از اسپانسر شاکی نیستیم و از واسطه ها دل خوریم.

اما داستان واسطه ها چیست؟
می گویند شرکتی که در پایان سال 94 با سرمایه اولیه 10میلیون تومان به ثبت رسیده، از سال 96، سه باشگاه استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی را به خدمت می گیرد. گویا قرار می شود این شرکت که از سه سهامدار تشکیل شده، برند این سه باشگاه را در اختیار داشته باشد. در ادامه، داستان تراکتور با ورود زنوزی تغییر می کند، اما ماجرای همکاری با سرخابی ها به همین شکل پابرجا می ماند که این شرکت تمام هزینه های استقلال و پرسپولیس را تقبل کند و در عوض تمام درآمدهای تبلیغاتی این دو برند متعلق به مبنا توسعه مبین باشد.

در همین گیرودار، استقلال و پرسپولیس از طریق عباسی ملکی، رئیس مستعفی هیئت مدیره استقلال با ایرانسل قرارداد می بندند و تقریباً 90 درصد هزینه های دو باشگاه را ایرانسل پر می کند، ولی گویا پولی که ایرانسل به استقلال و پرسپولیس می پردازد، باید از طریق این دو باشگاه به حساب شرکت واسطه ریخته شود و بعد دوباره برای پرداخت دستمزد سرخابی ها به حساب استقلال و پرسپولیس برگردد.

انگار بازیکنان پرسپولیس اخیراً متوجه همین راز می شوند. آن ها از گوشه و کنار می شنوند ایرانسل به تعهدات مالی اش در قبال پرسپولیس عمل کرده، اما پول به حساب واسطه ای که میان باشگاه و اسپانسر قرار دارد رفته و همین مسئله باعث می شود آن ها اعتراض کنند و کارشان به اعتصاب بکشد که وقتی قرارداد ایرانسل را عباسی ملکی بسته و ایرانسل هم به باشگاه پول داده، چه نیازی به شرکت واسطه است که این پول به حساب واسطه برود و ما با چند ماه تأخیر به پول مان برسیم؟ سرخ پوشان جواب این سؤال را می خواهند و البته این وسط پرسش های دیگری هم مطرح است؛ مثلاً اینکه چطور یک شرکت با سرمایه ثبتی 10میلیون تومان می تواند قراردادی به ارزش 110میلیارد تومان با دو باشگاه استقلال و پرسپولیس داشته باشد؟!

اینکه می گویند استقلال و پرسپولیس تا سه سال خیال شان راحت است، یعنی تا سه سال آینده، سامانه های هواداری بابت قرارداد با سرخابی ها پول را به همین شرکت می پردازند و این واسطه، هزینه های سرخابی ها را (حالا با چند ماه تأخیر) تقبل می کند؟ این شرکت با سهامدارهای اولیه اش (امیرحسین. میم و علیرضا. میم) و با چارت فعلی اش که حسام الدین. میم هم سهامدارش شده و امیر. ک. را به عنوان رئیس هیئت مدیره و علی محمد. ف را به عنوان مدیرعامل و مسعود. هـ و بهمن. ب را به عنوان بازرس معرفی کرده، چه نقش و جایگاهی در پرسپولیس و صدالبته استقلال دارد؟!


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن