گزارش روز: چالش شیرین برانکو

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1581 ] - چهارشنبه, 28 آذر 1397

گزارش روز: چالش شیرین برانکو

در گزارش زیر ترکیب پرسپولیس در نیم فصل دوم با اضافه شدن نفرات جدید را بررسی کردیم. این گزارش را بخوانید: 1- پروفسور برای نیم فصل دوم چالش جدید و البته شیرینی ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
گزارش روز: چالش شیرین برانکو

در گزارش زیر ترکیب پرسپولیس در نیم فصل دوم با اضافه شدن نفرات جدید را بررسی کردیم. این گزارش را بخوانید: 1- پروفسور برای نیم فصل دوم چالش جدید و البته شیرینی ...

ارتش سرخ دات كام :

در گزارش زیر ترکیب پرسپولیس در نیم فصل دوم با اضافه شدن نفرات جدید را بررسی کردیم. این گزارش را بخوانید:

1- پروفسور برای نیم فصل دوم چالش جدید و البته شیرینی دارد. او که در دوران محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات عملکرد فوق العاده ای با قرمزها داشت حالا می تواند با خیال راحت و داشتن نیمکتی قوی، تیمش را برای هت تریک در قهرمانی لیگ و همچنین موفقیت در آسیا هدایت کند، منتها او حالا و با اضافه شدن نفرات جدید به تیمش باید تیمش را در نیم فصل دوم با ترکیبی جدید به میدان بفرستد که همین مسئله می تواند چالش شیرینی برای مربی موفقی باشد که عادت ندارد زیاد در ترکیب تیمش تغییر ایجاد کند.

2- مهدی ترابی، مهدی شیری، مهدی شریفی و سروش رفیعی بازیکنانی هستند که از نیم فصل دوم پیراهن پرسپولیس را بر تن خواهند کرد ضمن آنکه گفته می شود احتمال اضافه شدن محمد نادری هم به ترکیب پرسپولیس وجود دارد. بازیکنی که می تواند هم دفاع چپ بازی کند هم به عنوان دفاع میانی ایفای نقش کند ضمن اینکه گفته می شود اگر علیرضا بیرانوند لژیونر شود احتمالا رشید مظاهری گلر پرسپولیس در نیم فصل دوم خواهد شد، هر چند از محمدرضا اخباری هم به عنوان گزینه جانشینی علی بیران نام برده می شود.

3- در غیاب حسین ماهینی مصدوم، مهدی شیری جای او را به عنوان دفاع راست پرسپولیس در نیم فصل دوم خواهد گرفت. شجاع و سیدجلال دو مدافع میانی و اصلی پرسپولیس خواهند بود و تا قبل از آنکه دفاع چپ جدیدی به پرسپولیس اضافه شود، شایان مصلح با خیال راحت در سمت چپ بازی خواهد کرد هر چند اگر نادری یا سینا مریدی به پرسپولیس بیایند شاید آنها تبدیل به گزینه اصلی بازی در سمت چپ خط دفاعی شوند.

4- خط میانی و انتخاب بازیکنان میانی چالش اصلی برانکو خواهد بود چرا که قطعا مهدی ترابی و سروش رفیعی به نیت نیمکت نشینی به پرسپولیس نیامده اند ضمن اینکه هنوز معلوم نیست بشار رسن قراردادش با پرسپولیس را تمدید خواهد کرد. بنابر این برانکو می تواند با سه سیستم متفاوت تیمش را به میدان بفرستد.

5- اولین احتمال این است که سرمربی پرسپولیس بخواهد تیمش را با ترکیبی هجومی تر از همیشه به میدان بفرستد. اتفاقی که با حضور مهره های هجومی متعدد در تیم او، این اجازه را به پروفسور می دهد. سیستم 3-3-4 ایده آل ترین سیستم برای یک پرسپولیس هجومی خواهد بود. با توجه به آنکه گفته شده احتمال جدایی گادوین منشا از پرسپولیس وجود دارد، علیپور، ترابی و عالیشاه سه بازیکن هجومی پرسپولیس خواهند بود که ترابی در سمت راست و امید در سمت چپ بازی خواهد کرد. کامیابی نیا، نوراللهی و سروش رفیعی( بشار رسن) سه بازیکنی هستند که مهاجمان تیم شان را حمایت خواهند کرد.

6- سیستم دیگری که برانکو می تواند از آن استفاده کند، 1-3-2-4 است. بر این اساس، علیپور در نوک خط حمله توپ خواهد زد و رفیعی، عالیشاه و ترابی سه بازیکنی هستند که پشت سر او بازی می کنند. دو هافبک دفاعی پرسپولیس هم که مشخص هستند.

7- استفاده از سیستم 2-4-4 دیگر آپشن برانکو خواهد بود که بر این اساس علیپور و ترابی می توانند دو مهاجم پرسپولیس باشند. عالیشاه در چپ، سروش در وسط و نوراللهی در راست به همراه کامیابی نیا در نقش تک هافبک دفاعی چهار هافبک پرسپولیس در این سیستم خواهند بود.

8- در هر کدام از این سه سیستم، پرسپولیس دو ذخیره سرشناس خواهد شد. مهدی شریفی و سیامک نعمتی در قیاس با دیگر مهره های هجومی پرسپولیس شانس زیادی برای بازی خواهند نداشت. البته هر دو بازیکن کیفیت فنی بالایی دارند منتها از بدشانسی آنها، هم علیپور در شرایط خوبی قرار دارد هم عالیشاه دوباره احیا شده و همین موضوع کار سیامک و شریفی برای رسیدن به ترکیب اصلی را سخت خواهد کرد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن