بررسی گزینه دفاعی برانکو؛ یک تیر با چند هدف

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 3434 ] - چهارشنبه, 28 آذر 1397

بررسی گزینه دفاعی برانکو؛ یک تیر با چند هدف

پرسپولیس برای نقل و انتقالات زمستانی، چند ماه قبل 4 بازیکن خرید و احتمالا محمد نادری، خرید پنجم آن ها خواهد بود. مدافعی که در دوران محرومیت تراکتورسازی از نقل... 5 out of 5 based on 11 ratings.
بررسی گزینه دفاعی برانکو؛ یک تیر با چند هدف

پرسپولیس برای نقل و انتقالات زمستانی، چند ماه قبل 4 بازیکن خرید و احتمالا محمد نادری، خرید پنجم آن ها خواهد بود. مدافعی که در دوران محرومیت تراکتورسازی از نقل...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس برای نقل و انتقالات زمستانی، چند ماه قبل 4 بازیکن خرید و احتمالا محمد نادری، خرید پنجم آن ها خواهد بود. مدافعی که در دوران محرومیت تراکتورسازی از نقل و انتقالات، تبدیل به بازیکن ثابت این تیم شد و با نمایشی خوب، راه لیگ بلژیک را در پیش گرفت. سوال اینجاست چرا برانکو تصمیم گرفته او را حتی به صورت قرضی هم که شده، به خدمت بگیرد؟

سهمیه زیر 23
پرسپولیس با مصدومیت انصاری و ماهینی، نیاز به خریدهای جدید خواهد داشت اما با ورود 4 بازیکن تازه، آن ها با کمبود سهمیه بزرگسالان مواجه هستند. نادری با 22 سال سن، این مشکل را ندارد و به عنوان سهمیه زیر 23 سال در لیست پرسپولیس قرار می گیرد. اگر او تا پایان فصل، انتظارات برانکو را برآورده کند فصل بعد یکی از بازیکنان لیست بزرگسالان پرسپولیس خواهد بود. در غیر این صورت هم ماهینی و انصاری، تا آن زمان شرایط بازی پیدا می کنند و پرسپولیس هم با دست بازتری، سراغ گزینه های جدید می رود.

نعمت پای چپ
پرسپولیس برای جانشینی سیدجلال و خلیل زاده که در تمام بازی های این فصل پرسپولیس به میدان رفته اند هیچ جانشینی ندارد. حتی در بازی با نود ارومیه هم برانکو نتوانستند دو ستاره تیمش را روی نیمکت بنشاند. مصدومیت ماهینی و انصاری اوضاع را خراب تر هم کرد. با ورود نادری، او صاحب یک دفاع وسط امتحان پس داده در لیگ برتر خواهد شد. علاوه بر این، نادری می تواند در سمت چپ هم بازی کند و اگر مصلح پایین تر از حد انتظار بود، پرسپولیسی ها نگران این بخش زمین نباشند. کاری که قبلا، محمد انصاری در پرسپولیس انجام می داد.

تجربه بزرگ
کمتر مدافعی در فوتبال ایران پیدا می شود که قبل از 23 سالگی تجربه بازی در یکی از تیم های بزرگ لیگ برتر، لیگ قهرمانان آسیا و فوتبال اروپا را داشته باشد. نادری فصل قبل در تراکتورسازی تمام فصل بازیکن ثابت این تیم بود. در لیگ قهرمانان آسیا هم همه بازی های دور گروهی برای تیمش به میدان رفت. این فصل و در کورتریک بلژیک، او از ترکیب اصلی خارج شد اما تجربه حضور در فوتبال اروپا را هم پیدا کرد. برای پرسپولیسی که تا پایان فصل درگیر هر سه جام است، نادری گزینه بی تجربه ای نخواهد بود و در تمام جام ها قبلا به میدان رفته است.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن