سید و سلطان بعد از سیزده سال به هم رسیدند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1616 ] - پنجشنبه, 29 آذر 1397

سید و سلطان بعد از سیزده سال به هم رسیدند

تصویری که می توانست سیزده سال قبل برای پرسپولیسی ها رخ بدهد امروز و بعد از سال ها در ورزشگاه شهید کاظمی سرانجام توسط عکاس ها ثبت شد. در پیش فصل لیگ برتر پنجمی... 5 out of 5 based on 3 ratings.
سید و سلطان بعد از سیزده سال به هم رسیدند

تصویری که می توانست سیزده سال قبل برای پرسپولیسی ها رخ بدهد امروز و بعد از سال ها در ورزشگاه شهید کاظمی سرانجام توسط عکاس ها ثبت شد. در پیش فصل لیگ برتر پنجمی...

ارتش سرخ دات كام :

تصویری که می توانست سیزده سال قبل برای پرسپولیسی ها رخ بدهد امروز و بعد از سال ها در ورزشگاه شهید کاظمی سرانجام توسط عکاس ها ثبت شد.

در پیش فصل لیگ برتر پنجمین دوره ، علی پروین که با انگیزه زیاد بازگشته بود دستور داد بازیکنی به نام حسینی را برایش به تمرین بیاورند و ملازمان برای او این کار را کردند، اما پروین آن حسینی را نمی خواست بلکه...

این داستان جالب علی پروین و سیدجلال حسینی است که خیلی ها معتقدند اگر پروین و پرسپولیس در آن سال سیدجلال حسینی را جذب می کردند شاید شرایط خیلی متفاوت تر می شد. پرسپولیس حتی اگر سیدمحمد حسینی هم که به اشتباه به جای سیدجلال آمده بود را می گرفت قطعا نتیجه اش بهتر از چیزی بود که با دو مدافع پانامایی به دست آوردند.

با این وجود این بار در ورزشگاه شهید کاظمی سرانجام آن تصویری که هواداران می خواستند ثبت شد ، هرچند کمی دیر و بعد از سیزده سال اما برای پرسپولیس چیزی عوض نشده و آن ها حداقل می توانند یک جام دیگر با سیدجلال بگیرند.
مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن