نعمتی: هدف ما هت تریک قهرمانی است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1041 ] - پنجشنبه, 29 آذر 1397

نعمتی: هدف ما هت تریک قهرمانی است

سیامک نعمتی اعتقاد دارد این نیم فصل یکی از بهترین دوره های تاریخی باشگاه پرسپولیس بود و هواداران رضایت کامل از تیم داشتند. سیامک نعمتی ستاره تیم پرسپولیس در پ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
نعمتی: هدف ما هت تریک قهرمانی است

سیامک نعمتی اعتقاد دارد این نیم فصل یکی از بهترین دوره های تاریخی باشگاه پرسپولیس بود و هواداران رضایت کامل از تیم داشتند. سیامک نعمتی ستاره تیم پرسپولیس در پ...

ارتش سرخ دات كام :

سیامک نعمتی اعتقاد دارد این نیم فصل یکی از بهترین دوره های تاریخی باشگاه پرسپولیس بود و هواداران رضایت کامل از تیم داشتند.

سیامک نعمتی ستاره تیم پرسپولیس در پایان بازی با پیشکسوتان در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: من یک مصدومیت جزیی دارم که در بازی ها هم داشتم. آقای برانکو صلاح دانستند فعلا استراحت کنم. انشالله در این ده دوازده روزی که تیم تعطیل است بتوانم صددرصد سلامتم را به دست بیاورم. انشالله دیگر از دور جدید تمرینات با تیم تمرین کنم.

وی در ادامه به پایان محرومیت پرسپولیس نیز اشاره کرد و گفت فکر میکنم این نیم فصل برای هواداران یکی از بهترین نیم فصل های تاریخ پرسپولیس بود. چون با وجود محرومیتی که تیم با آن روبه رو بود و مشکلاتی که پرسپولیس داشت، توانستیم بهترین نتیجه را بگیریم. در آسیا هم خدا را شکر به فینال رسیدیم و جام حذفی هم به دور بعد صعود کردیم. فکر میکنم یک نیم فصل خیلی خوب را رقم زدیم. انشاءلله با کادر مدیریت جدید آقای عرب هم بتوانیم نیم فصل دوم موفق باشیم. امیدوارم مدیریت جدید بتواند شرایط پرسپولیس را از اینی که هست بهتر کند.

وی همچنین به حضور پرسپولیس در کورس قهرمانی نیز اشاره کرد و گفت: صد درصد برای هت تریک قهرمانی تلاش میکنیم. با نفراتی هم که اضافه شدند فکر میکنم تیم ما بهتر هم میشود. امیدوارم که بچه ها بتوانند به تیم کمک کنند تا روند نیم فصل اول رو ادامه بدهیم به سمت قهرمانی.

سیامک نعمتی در پایان راجع به بازی با پیشکسوتان گفت: بازی با پیشکسوتان خیلی جذاب و لذت بخش بود. همین که این عزیزان را از نزدیک ببینیم برای ما نعمت است. انشاءالله بتوانیم از بازی ها و تجربه شان استفاده کنیم و در زمین اجرا کنیم.

همه پیشکسوتان دوست داشتنی هستند. یکی از یکی دوست داشتنی تر، آدم کیف میکند که کنارشان است و نمی شود اسم برد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن