سفر کاپیتان های پرسپولیس و استقلال به اسپانیا

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1520 ] - پنجشنبه, 29 آذر 1397

سفر کاپیتان های پرسپولیس و استقلال به اسپانیا

با حمایت مالی اسپانسر استقلال و پرسپولیس، مقدمات همکاری با پروژه لالیگا فراهم می شود تا آکادمی سرخابی بتواند با یک پروژه معتبر بین المللی همکاری کند. همبازیان... 4 out of 5 based on 4 ratings.
سفر کاپیتان های پرسپولیس و استقلال به اسپانیا

با حمایت مالی اسپانسر استقلال و پرسپولیس، مقدمات همکاری با پروژه لالیگا فراهم می شود تا آکادمی سرخابی بتواند با یک پروژه معتبر بین المللی همکاری کند. همبازیان...

ارتش سرخ دات كام :

با حمایت مالی اسپانسر استقلال و پرسپولیس، مقدمات همکاری با پروژه لالیگا فراهم می شود تا آکادمی سرخابی بتواند با یک پروژه معتبر بین المللی همکاری کند.

همبازیان، دوستان، همسایگان و در عین حال رقبای قدیمی دیروز به عنوان کاپیتان های استقلال و پرسپولیس ساعتی را در دفتر مدیرعامل ایرانسل سپری کردند. سیدمهدی رحمتی و سیدجلال حسینی 2 بازیکنی هستند که اسپانسر مالی استقلال و پرسپولیس برای شان سیم کارت اختصاصی تولید و توزیع می کند. آن ها با حمایت اسپانسر، مرکز آموزش تخصصی فوتبال سرخابی را راه اندازی کرده و امیدوار به توسعه آن در شهر های مختلف کشور هستند.

رحمتی و حسینی که در میدان مسابقه سرسختانه مقابل یکدیگر موضع می گیرند، در خارج از مستطیل سبز هم رفاقت عمیقی دارند و هم در یک پروژه شریک کاری و تجاری هم شده اند. رحمتی و حسینی دیروز در دیدار با مدیرعامل ایرانسل گزارشی از شرح فعالیت های مدرسه فوتبال و آکادمی سرخابی که با حمایت این شرکت راه اندازی شده، ارائه کرده و از اسپانسر آن تشکر کردند.

قرار شده با حمایت مالی اسپانسر، مقدمات همکاری با پروژه لالیگا نیز فراهم شود تا آکادمی سرخابی بتواند با یک پروژه معتبر بین المللی همکاری کند. از سیدمهدی رحمتی و سیدجلال حسینی خواسته شد زمانی را برای سفر به اسپانیا جهت بازدید از امکانات و آشنایی با آکادمی های مطرح این کشور مشخص کنند. به نوشته خبرورزشی، به نظر می رسد کاپیتان های استقلال و پرسپولیس در خاتمه لیگ هجدهم که لیگ تعطیل می شود، همراه خانواده شان سفری 2 هفته ای به اسپانیا داشته باشند تا ضمن سپری کردن تعطیلات، به بازدید از شرایط آکادمی های مطرح این کشور بپردازند. دیروز علیرضا دزفولی، مدیرعامل ایرانسل و صادقیان، عضو هیئت مدیره این شرکت پذیرای کاپیتان های سرخابی بودند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن