تقلب تراکتور از روی دست برانکو

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2262 ] - پنجشنبه, 29 آذر 1397

تقلب تراکتور از روی دست برانکو

جدال پنهان سرخ های پایتخت و تبریز از هفته ها قبل در جریان بازی های لیگ برتر آغاز شده و حالا در آستانه باز شدن پنجره زمستانی به اوج خود رسیده است. پرسپولیس و ت... 4 out of 5 based on 3 ratings.
تقلب تراکتور از روی دست برانکو

جدال پنهان سرخ های پایتخت و تبریز از هفته ها قبل در جریان بازی های لیگ برتر آغاز شده و حالا در آستانه باز شدن پنجره زمستانی به اوج خود رسیده است. پرسپولیس و ت...

ارتش سرخ دات كام :

جدال پنهان سرخ های پایتخت و تبریز از هفته ها قبل در جریان بازی های لیگ برتر آغاز شده و حالا در آستانه باز شدن پنجره زمستانی به اوج خود رسیده است.

پرسپولیس و تراکتورسازی برای تقویت در زمستان روی گزینه هایی نظر دارند که در سبد خرید هر دو تیم نام آن ها دیده می شود. یکی از این بازیکنان محمد نادری مدافع جوان و لژیونر فوتبال ایران است که نیم فصل تلخی را در باشگاه کورترن بلژیک در ژوپیرلیگ گذراند. این بازیکن که فصل گذشته با پیراهن تراکتورسازی توانست اسم و رسمی برای خود دست و پا کند تا راهی فوتبال اروپا شود در این تجربه چندان موفق نبود تا جایی که حالا تصمیم گرفته با قراردادی قرضی یا دائم دوباره راهی فوتبال ایران شود.

در این بین هم تراکتورسازان هم پرسپولیسی ها که سخت در پی تقویت ساختار تدافعی خود برای نیم فصل دوم هستند شرایط این بازیکن را زیر نظر گرفته و درصدد به تور انداختن نادری 22 ساله هستند. در این بین، اما تصمیم گیرنده اصلی در خصوص آینده محمد نادری سران باشگاه کورترن خواهند بود، چون با توجه به قرارداد دوساله ای که مدافع ایرانی با آن ها دارد سران این تیم درصدد درآمدزایی از طریق واگذاری قرضی یا دائم مدافع خود به یکی از مشتریان ایرانی هستند.

هم برانکو ایوانکوویچ هم محمد تقوی نام محمد نادری را در صدر فهرست گزینه های مد نظر خود برای خرید زمستانی قرار دادند به همین خاطر نماینده های دو باشگاه در روز های گذشته مذاکرات مفصلی با این بازیکن و مدیر برنامه اش در دستور کار قرار داده اند. گفته می شود هزینه خرید قرضی نادری برای نیم فصل دوم رقمی در حدود 70 هزار یورو خواهد بود که باید دید تراکتورسازی یا پرسپولیس در نهایت این جنگ پنهان را به سود خود رقم خواهند زد یا نه؟

نکته جالب اینکه سایت BH.DE بلژیک به نقل از مدیر نقل و انتقالات باشگاه کورترن مذاکرات اولیه برای واگذاری محمد نادری به تیمی جدید در ایران را تأیید کرد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن