داورزنی: بر خصوصی سازی سرخابی ها تا پایان سال اصرار داریم

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 515 ] - جمعه, 30 آذر 1397

داورزنی: بر خصوصی سازی سرخابی ها تا پایان سال اصرار داریم

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: اصرار داریم که خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال تا پایان امسال صورت بگیرد. محمدرضا داورزنی، معاون توس... 5 out of 5 based on 1 ratings.
داورزنی: بر خصوصی سازی سرخابی ها تا پایان سال اصرار داریم

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: اصرار داریم که خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال تا پایان امسال صورت بگیرد. محمدرضا داورزنی، معاون توس...

ارتش سرخ دات كام :

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: اصرار داریم که خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال تا پایان امسال صورت بگیرد.

 محمدرضا داورزنی، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان که میهمان برنامه «ورزشگاه» بود، درباره اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان اظهار داشت: به دلیل ابلاغ این قانون مجبور بودیم که در 9 فدراسیون جابه جایی داشته باشیم. خوشبختانه با همکاری رؤسای فدراسیون ها، فرآیند معرفی سرپرست و برگزاری انتخابات را آغاز کردیم. البته در این میان استعفای رسول خادم از ریاست فدراسیون کشتی هم اضافه شد. در واقع ما باید انتخابات 10 فدراسیون را برگزار کنیم.

وی افزود: آماری که پیش از این درباره تعداد رؤسای بازنشسته فدراسیون های اعلام شده بود، دو سه اشتباه داشت، چرا که شایسته، رئیس فدراسیون تنیس و رشیدی، رئیس فدراسیون ورزش های رزمی بازنشسته نبودند. ضمن اینکه رئیس فدراسیون فوتبال هم از ماده 60 استفاده کرد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: قانون می گوید همه دستگاه های دولتی و نهادهای عمومی غیردولتی که از منابع دولتی استفاده می کنند، شامل قانون منع بکارگیری بازنشستگان می شوند. این درست است که همه فدراسیون ها نهادهای عمومی غیردولتی هستند، اما در لیست نهادها حضور دارند و شامل قانون می شوند.

داورزنی در مورد اجرای این قانون در قبال رؤسای بازنشسته هیئت ها گفت: سازمان بازرسی سال گذشته به استناد بند «الف» اساسنامه فدراسیون ها اعلام کرد که هر قانونی که برای فدراسیون ها وجود دارد، برای هیئت ها هم است. پس از آن دیوان محاسبات اعلام کرد، درست است که هیئت ها غیردولتی هستند، ولی شغل محسوب نمی شوند و افراد می توانند در آنجا بمانند. در واقع سازمان بازرسی می گفت که رؤسای بازنشسته باید بروند، ولی دیوان محاسبات نظر دیگری داشت. باید اشاره کنم که هیئت ها از منابع دولتی استفاده می کنند و این مشکل وجود دارد. در همین خصوص وزیر ورزش نامه ای به مجلس ارسال کرد که این بحث در یک جلسه حکمیت با حضور افرا مختلف صورت بگیرد و ابلاغ شود که آیا ریاست هیئت ها باید کنار بروند یا نه.

وی درباره رأی دادن سرپرست ها در انتخابات فدراسیون ها عنوان کرد: طبق اساسنامه فقط رئیس هیئت می تواند رأی بدهد و سرپرست حق رأی ندارد. در کنار آن نباید هیچ حقی از استانی ضایع شود. به هرحال ما تلاش می کنیم این مسئله را در یک پروسه زمانی حل کنیم.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با رد موضوع مهندسی شدن انتخابات خاطرنشان کرد: ما سعی کردیم برای این 9 فدراسیون کسانی به عنوان سرپرست انتخاب شوند که در انتخابات شرکت نمی کنند و فقط قرار است آن را برگزار کنند. یک وقت می گویند شواهدی وجود دارد که وزارت گفته به فلانی رأی بدهند. این در حالی است که رأی رؤسای هیئت ها مخفی است. اینکه یک نفر رأی نیاورد و بگوید که مهندسی انتخابات صورت گرفته است، درست نیست. به هرحال هرکسی که نامزد شده است، باید برنامه هایش را خوب ارائه کند و رأی دهندگان هم با توجه به این برنامه رأی لازم را می دهند.

داورزنی درباره زمان بازنشستگی گفت: رؤسایی که به دلیل بازنشستگی رفتند، حکم بازنشستگی داشتند. در قانون آمده کسانی که 65 سال و فوق لیسانس داشته داشته باشند یا 60 ساله و لیسانسه باشند، بازنشسته محسوب می شوند. به هرحال کسانی که رفتند، حقوق بازنشستگی می گرفتند.

وی درباره خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال و با بیان اینکه نگاه برخی از جمله فتح الله زاده و عابدینی به انجام نشدن این کار، بدبینانه است، گفت: دولت اراده جدی به واگذاری این دو باشگاه دارد. شرایط پرسپولیس و استقلال نسبت به سه سال قبل تفاوت زیادی کرده است. با تصویب این واگذاری، حالا همه مسائل در اختیار سازمان خصوصی سازی است. ما اصرار داریم که خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال تا پایان امسال صورت بگیرد. این دو باشگاه در گذشته با حجمی از بدهی ها و پرونده ها مواجه بودند. حالا می توانیم بگوییم که منابع مالی این دو باشگاه تا سال 99 تضمین شده است.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • منصور اسدی
  منصور اسدی :
  خدا ازت نگذره کیسه کش
 • منصور اسدی
  منصور اسدی :
  با سلام میخوام فقط اینو بدونم تیم ما الان یه فصل و نیمه بازیکن نگرفته و هرچی بازیکن داشتیم رفته ولی این تیم کیسس که داره مدام بازیکن میخره هیچ وقتم مشکل مالی ندارن با این همه خرید و ریخت و پاش یعتی یکی نیست تو کار اینا ورود کنه یعنی نمیتونید یه بیانیه ای چیزی بدین از روزنامه های کثیف اونا یاد بگیرین رو سوپر جام و بازیکنای خارجی ما میخریم چقد مانور میدن تا میتونید رو گرو و نیومایر و بازیکنای خارجی بنجلشون مانور بدین مگه اونا چیشون از ما زیادتره 6 ساله هیچ پخی نشدن سه ساله همش اولیم ولی کووو بودجه کافی برا خرید بازیکن تیم ما برا رضایت نامه 70 هزار دلاری و یورویی مشکل داره ولی اونا دارن برا تیمای داخلی 2 میلیارد فقط رضایت نامه بدن یا 400 هزار دلار مفت بدن بتزیکنی که فقط بلد بود سلفی بگیره الانم قراردادش 40 هزار دلاره با تیم جدیدش الان اونا رفتن دنبال بازیکن خارجی زیر 23 درجه یک از تیم ملی عراق یه بازیکن افریقایی هم زیر نظر دارن چطور برا تیمی که 25 بازیکن خریده هنوز بودجه هست ولی برا سرورشون که نزدیک به 3 و نیم میلیون دلار درآمد داشته بودجه نیست چرا گرشاسبی رو رد کردن مگه مدیر عامل اونا بازنشسته شهرداری نیست اینا همش دلیلش اینه کل وزارت ورزشه با کیسه کشا هم دستن وزیر کیسه کش بابا تو رو سر حدتون یه سه تا بازیکن تاپ بیارین نادری و مریدی و خشتان بدرد ما نمیخوره اینا تو تیماشون هیچی نبودن تازه نازم میکنن آخه نادری چیه که 900 میلیون برا یه نیم فصل بدیم برا رضایت نامش
  بهتره دلفی رو بگیرین با سه تا بازیکن تاپ خوب چطور کیسه کشا دارن بخرن بعدشم محاله بازیکنای خارجی کیسه با دریافت نصف قراردادشون رفته باشن کی به کیه حاضرم قسم بخورم کل مبلغ قراردادشونو گرفتن و رفتن زنگ بزنید برنامه لعنتی نود بگین چرا در مورد این موضوع صحبت نمیشه چرا در مورد کثافت کاری اون باشوی ریقوی نکبت قائدی صحبت نمیشه باید محروم بشه پسره ی احمق
 • مهدی موسوی مهر
  مهدی موسوی مهر :
  داداش باید قبول کنیم تیم حکومتی از رانت حکومتی ام برخورداره ما فقط باید فکر تقویت تیم خودمون باشیم وگرنه بله همیشه برای تیم ما سقف قرارداد وجود داره و برای کیسه هر چی دلشون بخواد میتونن پول بابت بازیکنشون بدن و هیچوقتم بابت خریدهای ضعیفشون هیچ کسی جرات نکنه ورود کنه نمونش نویمایر و الحاجی گرون
 • omid 110
  omid 110 :
  انگار میخان حراج شب عید انچام بدن....پرسپولیس نابود میشه

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن