گادوین؛ برگ برنده پرسپولیس در نقل و انتقالات

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 3097 ] - جمعه, 30 آذر 1397

گادوین؛ برگ برنده پرسپولیس در نقل و انتقالات

مهاجم نیجریه ای پرسپولیس شاید در نیم فصل باقیمانده از قراردادش به عنوان یک اتفاق ویژه در نقل و انتقالات زمستانی نام خود را بر سر زبان ها بیاندازد. گادوین منشا... 4 out of 5 based on 5 ratings.
گادوین؛ برگ برنده پرسپولیس در نقل و انتقالات

مهاجم نیجریه ای پرسپولیس شاید در نیم فصل باقیمانده از قراردادش به عنوان یک اتفاق ویژه در نقل و انتقالات زمستانی نام خود را بر سر زبان ها بیاندازد. گادوین منشا...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم نیجریه ای پرسپولیس شاید در نیم فصل باقیمانده از قراردادش به عنوان یک اتفاق ویژه در نقل و انتقالات زمستانی نام خود را بر سر زبان ها بیاندازد.

گادوین منشا در فصل جاری به هیچ وجه نتوانسته عملکرد مدنظر کادرفنی پرسپولیس را از خود به جا بگذارد و این مساله باعث شده تا آینده او در این باشگاه در خطر قرار گیرد.

مهاجم نیجریه ای وقتی به عنوان شاه ماهی نقل و انتقالات از بین پیشنهادات خود به پرسپولیس پاسخ مثبت داد، کمتر کسی تصور می کرد با آمار 5 گل زده طی دو فصل در لیگ برتر و 7 گل زده در آسیا به کار ادامه دهد. آن هم برای مهاجمی که با 16 گل زده در ترکیب پیکان نشان داده بود از شم گلزنی بالایی برخوردار است.

عدم رضایت برانکو ایوانکوویچ از این مهاجم نیجریه ای در مقطعی باعث نیمکت نشینی صرف او شده بود تا روزها برای منشا تلخ تر از آنچه که تصور می شد پیش برود. منشا اکنون در نیم فصل پایان قرارداد خود با پرسپولیس قرار دارد و گمانه زنی در خصوص آینده او افزایش یافته است. شرایط ارزی در کنار عملکرد نه چندان رضایتبخش باعث شده تا خیلی ها سفر به ایتالیا برای مرخصی نیم فصل را پایان حضورش در تیم برانکو ایوانکوویچ تلقی کنند و از توافق برای جدایی او خبر می دهند.

سرمربی کروات سرخپوشان که توانسته از محرومیت نقل و انتقالاتی عبور کند، برای ادامه فصل سعی در تقویت تیمش دارد و برای پست تهاجمی تا به امروز موفق به جذب مهدی شریفی، مهدی ترابی و سروش رفیعی شده است. گمانه زنی ها از برنامه ریزی برانکو برای سود بردن از مهدی ترابی در پست مهاجم و در کنار علی علیپور است. ترابی که توانایی حضور در دو پست وینگر و مهاجم را داراست اکنون با توجه به نمایش موفق وینگرهای تیم ( سیامک نعمتی، امید عالیشاه و...) بیشتر برای زوج سازی در کنار آقای گل پرسپولیسی ها در نظر گرفته می شود.

تمام این مسائل باعث می شود تا اکنون جایگاه گادوین منشا در پرسپولیس دقیقا مثل زمانی که مهدی طارمی و علی علیپور به عنوان مهاجمان مورد اعتماد برانکو ایوانکوویچ در ترکیب بودند، در خطر باشد. منشا که نشان داده بازیکنی نیست که نیمکت نشینی را تحمل کند و با صحبت های خود می تواند فضا را به سمت حاشیه بکشاند، در صورتی قادر است فلسفه ذهنی برانکو ایوانکوویچ را را بهم بزند که به همان مهاجم قاتل مدنظر او تبدیل شود. مهاجمی که قادر است از شرایط کنونی خود و فاصله گرفتن از باکس دفاعی حریف و حرکات پشت به مدافعان آنها فاصله بگیرد و ضربات تاثیرگذار منجر به گل بیشتری به نام خود ثبت کند. اتفاقی که در طول یک فصل و نیم اخیر تنها 5 بار در لیگ برتر رخ داده و این مساله را هم باید در نظر گرفت که او 13 بازی بدون جشن گل را پشت سر گذاشته است.

با این حال منشا همچنان در لیگ ایران نیز مشتریانی برای خود دارد؛ تیم هایی که تاکتیک خود را مبتنی بر نمایش کیفی این بازیکن می دانند و علاقمند به جذب او نشان داده اند. موضوعی که باعث می شود همه در انتظار این باشند تا ببینند گمانه زنی ها درباره جدایی او بعد از پایان مرخصی به واقعیت تبدیل خواهد شد یا خیر و آیا این بازیکن از ایتالیا به اردوی پرسپولیس اضافه خواهد شد یا اتفاق دیگری رخ می دهد.

از مهاجم نیجریه ای پرسپولیس اما به عنوان یکی از اهداف نقل و انتقالاتی این تیم نیز می توان نام برد. با توجه به مشتریانی که این بازیکن در بازار داخلی دارد، شاید برانکو نیز بتواند از او به عنوان یکی از اهداف خود برای جذب بازیکنان مدنظرش از دیگر تیم ها چشم بدوزد. البته این مساله در شرایطی در نظر باشگاه خواهد بود که آنها ابتدا خواهان پایان همکاری خود با این بازیکن باشند. پرسپولیسی که به دنبال تقویت خود در پایان محرومیت نقل و انتقالاتی است، در صورتی که نخواهد با منشا به کار خود ادامه دهد می تواند در توافق با تیم هایی که خواهان احتمالی این بازیکن هستند، بازیکن مدنظر خودش را از آنها درخواست کند تا به این شکل بخش عمده ای از پروسه تقویت خود را پشت سر بگذارد. منشا حداقل سه تیم لیگ برتری را در ایران به عنوان مشتری خود می بیند و شاید برای پرسپولیس هم این انتقال و جابجایی او با یک بازیکن جدید سودمند باشد.

در پایان گفتنی است شنیده های خبرنگار ما حکایت از قرار گرفتن منشا در لیست برانکو دارد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • منصور اسدی
  منصور اسدی :
  بخداوندی خدا هیچ آدم عاقلی این غنیمت رو تو لیست خروجی نمیذاره درسته کم گل زده ولی خیلی تاثیر گذاره تو گلایی پرسپولیس میزنه من که خیلی قبولش دارم بخدا حیفه ای خدا مثلا منشا رو بدیم مریدی یا خشتان یا دلفی رو بگیریم سه تاشون رو هم از منشا ارزششون کمتره چه کاریه منشا رو حفظ کنیم اینا رو هم بگیریم چطور کیسه کشای لعنتی میتونن پولای بیت المال رو بدن برا رضایت نامه شجاعیان و تبریزی جمعا 4 میلیارد دادن برا رضایت نامه اینا گیرم ما یه میلیارد و خورده ای بدیم برا رضایت نامه اینا تازه میتونیم علوان زاده رو بدیم در قبال یکیشون چون شک نکنید فولاد یا اس خوزستان میخواد علوان زاده رو به نظرم علوان زاده رو بدیم مریدی یا دلفی رو بگیریم خیلی خوبه هم لیست خالی میشه هم بازیکن مد نظرو گرفتیم
 • رادوین پرسپولیسی قشقایی
  رادوین پرسپولیسی قشقایی :
  گادوین الماس سیاه پرسپولیسه..نکنه تو لیست خروجی بذاریدش؟؟؟بابا بازیکن فیزیکی و باقدرت بدنی بالاس...پشت مهاجم نوک عالیه..درکنار علیپور و یه مهاجم خارجی باید باشه..اگه بره نمیبخشمتون
 • mgh ghasemi
  mgh ghasemi :
  آقای عرب اینا حرف نشد و هوادارا زیر بار این حرفا نمیرن تیم پرسپولیس دو دریچه نقل و انتقالاتی محروم بوده جان کندیم تا با این بازیکنا آبروداری کردیم هوادارا کلی حرص خوردن لطفا آبروی پرسپولیسو به بازی نگیرین و با اعصاب هوادارا بازی نکنین تیم تو خط دفاعی کمبود بازیکن داره در دفاع میانی و دفاع چپ نیاز به بازیکن متخصص داریم تو خط حمله نیاز به یه مهاجم چارچوب شناس اگه این بازیکنا جذب نشن مسوولیت هر نتیجه بدی با شخص شماست تیم های دیگه خیلی راحت دارن یارگیری میکنن کیسه اول فصل 25 تا بازیکن گرفت نیم فصلم داره هزینه های میلیاردی میکنه چرا پرسپولیس با این همه هوادار با این همه درامدهایی که از اسپانسر داشته با پاداش هایی که از آسیا گرفته بعد از یکسال محرومیت نقل و انتقالاتی از جذب چند تا جوان گمنام عاجزه آقای عرب اینا حرف نشد تیم باید نقاط ضعفش با بازیکنای شایسته و مورد تایید برانکو برطرف شه حداقل انتظار ما از شما اینه
 • morteza morteza
  morteza morteza :
  ما به یه مهاجم سرعتی تکنیکی و گلزن در نوک تیم احتیاج داریم ما باید با چشمانی باز اون بازیکن رو انتخاب کنیم اگر چنین بازیکنی مد نظر باشگاه است بهتر است منشا رو رد کنیم و چنین بازیکنی که سطح کیفیتش از منشا بالاتر است به لیست باشگاه پرسپولیس اضافه کنیم

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن