ستاره هایی که مفت از دست می روند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1722 ] - شنبه, 1 دی 1397

ستاره هایی که مفت از دست می روند

 هیچ یک از ستاره ای حال حاضر فوتبال از روز اول ستاره نبودند. پرسپولیس همین حالا بازیکنانی در رده های پایه خود دارد که الان از نظر قراردادی بسیار ارزانقیم... 5 out of 5 based on 5 ratings.
ستاره هایی که مفت از دست می روند

 هیچ یک از ستاره ای حال حاضر فوتبال از روز اول ستاره نبودند. پرسپولیس همین حالا بازیکنانی در رده های پایه خود دارد که الان از نظر قراردادی بسیار ارزانقیم...

ارتش سرخ دات كام :

 هیچ یک از ستاره ای حال حاضر فوتبال از روز اول ستاره نبودند. پرسپولیس همین حالا بازیکنانی در رده های پایه خود دارد که الان از نظر قراردادی بسیار ارزانقیمت هستند ولی اگر در باشگاه برنامه ای برای هدایت ان ها وجود داشت به زودی بازیکنی گرانقیمت می شدند.

تیم های پایه پرسپولیس سالها مهد بازیکنانی بوده است که در نهایت در تیم های دیگر ستاره شده اند و باشگاه خود از آن ها بی بهره نبوده است. در این جا صحبت از سرمایه گذاری مالی در رده های پایه نیست. از بازیکنانی سخن می گوییم که بدون سرمایه گذاری هم پدیدار می شوند ولی کسی نیست آن ها را ببیند. همین حالا در تیم های پایه نفراتی هستند که مربیان دیگر رده ها هم بر سر آن ها قسم می خورند، ولی کسی آن ها را نمی بیند. بازیکنانی که در آینده بسیار گرانقیمت خواهند بود ولی هیچ سیستمی برای هدایت آن ها تعریف نشده است.

در چنین مواقعی فکر همگان همیشه این است که سر مربی تیم اصلی باید این بازیکنان را ببیند و در پرسپولیس هم خیلی نمی توان به جوان ها میدان داد، ولی منظور ما این هم نیست. این ها بازیکنانی هستند که جوهره فوتبال را دارند ولی به تجربه نیاز دارند و مانند فولادی که آبدیده می شود باید با شرایط سخت روبرو شوند. ان ها می توانند با تدابیری به تیم های دیگری بروند و در زمان دیگری برگردند بدون آن که مبالغ کلانی پرداخت شود. برای این کارها نه به امکانات نیاز است و نه پول. فقط ایده های خلاق و آدم های سالم می خواهد.

فراموش نکنیم هیچ ستاره ای از روز اول ستاره نبوده است و همه آن ها از یک جایی شروع کرده اند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا پرسپولیس نیاز به جذب بازیکنان دیگری در فصل نقل و انتقالات دارد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : سردار جنگل (حذفی)
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 11 بهمن 1397 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
پارس جم
پارس جم
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 23 آذر 1397 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2کمال کامیابی نیا2
3سیامک نعمتی2
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن