آقا کریم؛ موثر اما بدون شوآف

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1302 ] - شنبه, 1 دی 1397

آقا کریم؛ موثر اما بدون شوآف

کریم باقری در قامت مربی، شخصیتی متفاوت از کریم باقری بازیکن نبوده و نیست. آرام و بی حاشیه، بدون اینکه از دایره وظایف خود خارج شود. این شاید بهترین توصیف باشد ... 5 out of 5 based on 6 ratings.
آقا کریم؛ موثر اما بدون شوآف

کریم باقری در قامت مربی، شخصیتی متفاوت از کریم باقری بازیکن نبوده و نیست. آرام و بی حاشیه، بدون اینکه از دایره وظایف خود خارج شود. این شاید بهترین توصیف باشد ...

ارتش سرخ دات كام :

کریم باقری در قامت مربی، شخصیتی متفاوت از کریم باقری بازیکن نبوده و نیست. آرام و بی حاشیه، بدون اینکه از دایره وظایف خود خارج شود.

این شاید بهترین توصیف باشد برای او که حالا در نقش جدیدش به خوبی جا افتاده و هرگز باعث ناراضی بودن برانکو نشده است. او در طول مدتی که به عنوان مربی در پرسپولیس فعالیت می کند، نه مصاحبه ای کرده که تیم را به حاشیه ببرد، نه توقعی داشته و نه برخلاف بسیاری از مربیان پرسپولیس، مدعی جایگزینی برانکو بوده است.

باقری از معدود مربیانی است که هرگز نه حرفی از سرمربی گری پرسپولیس زده و نه تلاشی در این جهت انجام داده است. حتی مشخص است که او فعلاً به این موضوع فکر هم نمی کند و تصمیمی هم برای سرمربی گری نه در پرسپولیس و نه در تیم های دیگر دارد. او همان کاری را می کند که برانکو از او می خواهد. کاملاً حرفه ای و بی حاشیه و به معنی واقعی کلمه یک دستیار است برای سرمربی تیم.

در تمرینات کنار برانکو و بازیکنان است و گاهی که پا به توپ می شود، هنوز هم بعد از گذشتن 10 سال از خداحافظی اش می تواند تحسین برانکو را برانگیزد و هنوز همین تحسین ها جایگاه او را بین بازیکنان به عنوان یکی از بهترین ستاره های پرسپولیس محفوظ نگه می دارد. مجموعه همه این خصوصیت ها را که کنار هم بگذاریم، باید بگوییم هرچند کریم باقری کم مصاحبه می کند و حرفی نمی زند. هرچند همیشه سعی داشته در سایه باشد و شاید خیلی به چشم نیاید اما همین خصوصیت های اوست که نقشی انکار نشدنی در آرامش تیم، برانکو و کادرفنی داشته است.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  بزای دوران پسابرانکویه سرمربی ایده آل رادرآب نمک داریم
  آقاکریم
  آق مهدی مهدوی کیا
  وآق یحیی
  ثروت کمی نیست ها

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن