قیمت پرسپولیس 1500 میلیارد است

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1657 ] - شنبه, 1 دی 1397

قیمت پرسپولیس 1500 میلیارد است

حسین بیگدلی کارشناس امور اقتصادی در حوزه ورزش معتقد است باشگاه ها به هرحال راهشان را پیدا خواهند کرد و خصوصی می شود. بیگدلی ابتدا درباره قیمت گذاری باشگاه های... 5 out of 5 based on 5 ratings.
قیمت پرسپولیس 1500 میلیارد است

حسین بیگدلی کارشناس امور اقتصادی در حوزه ورزش معتقد است باشگاه ها به هرحال راهشان را پیدا خواهند کرد و خصوصی می شود. بیگدلی ابتدا درباره قیمت گذاری باشگاه های...

ارتش سرخ دات كام :

حسین بیگدلی کارشناس امور اقتصادی در حوزه ورزش معتقد است باشگاه ها به هرحال راهشان را پیدا خواهند کرد و خصوصی می شود.

بیگدلی ابتدا درباره قیمت گذاری باشگاه های مطرح پایتخت وخصوصی سازی باشگاه ها  گفت: «متاسفانه در فوتبال ما مسائلی که عنوان می شود دورازکارشناسی است و کسانی به حوزه ها ورود می کنند که متاسفانه سواد آن را ندارند. شما ببینید از روی چه حسابی بر فرض مثال روی پرسپولیس قیمت گذاشتند  آیا می توان بدون  در نظر گرقتن جزییات لازم بدون هیچ کارشناسی قیمت گذاری کرد.»

 وی در ادامه بیان کرد: «در روند قیمت گذاری بدون اینکه به مسائل کلان یک باشگاه بپردازند یک قیمتی را اعلام می کنند که هیچ محلی از اعراب ندارد. باید در نظر داشته باشند در قیمت گذاری یک تیم  باید این  آیتم ها را در نظر بگیرید.»

1- در درجه اول باید مشخص کنند این تیم جزو کدام دسته از تیم های زیر محسوب می شوند (شهری، استانی، کشوری، بین المللی،جهانی)
2- رتبه و رنکینگ این تیم از لحاظ جایگاه  تیمی
3- رتبه و رنکینگ این تیم از لحاظ تعداد تماشاگران
4- هزینه هر ثانیه تبلیغات در تلویزیون
5- فروش انحصاری محصولات
6- فروش مواد غذایی در ورزشگاه
7- فروش بلیط درورزشگاه

این آیتم های اشاره شده فقط کلیاتی بود که ما اشاره بدان کردیم و اتفاقا ما درکار گروهی  با پرداختن به جزییات  باشگاهی مثل پرسپولیس قیمت گذاری کردیم و به رقمی بالغ بر1500 میلیارد تومان رسیدیم.»

کارشناس حوزه اقتصاد ورزش در دامه افزود:« متاسفانه مدیران تیم های ما به دلیل اینکه همیشه با یک دید کارمندی به این قضایا نگاه کرده اند همیشه به فکر پول تو جیبی خودشان هستند و مثل مدیران باشگاه تراکتور سازی،سپیدرود و نساجی هیچ دید اقتصادی ندارند وگرنه  می شود از کوچکترین فرصت ها در جهت درآمد زایی استفاده کرد برای مثال پرسپولیس اگر دارای ساختار خصوصی بود می توانست در آمد قابل قبولی از فروش پیراهن مهدی ترابی به دست بیاورد و یا این جای تاسف دارد  که چرا آقای گرشاسبی از پولی که AFC برایشان در نظر گرفته است براحتی گذشت، این به همان دلیلی است که  قبلا گفتم زیرا آنها  فقط به دنبال حقوق خودشان هستند.»

وی همچنین گفت: «همان طور که درعربستان و کشورهای حاشیه خلیج فارس می بینیم باشگاه ها  به اصلاح امورمالی پرداخته اند و مطمئن باشید سهمیه ما در باشگاههای آسیا به دلیل عدم اصلاح ساختار مالی تقلیل پیدا می کند و اگر امسال سهمیه ما تغییری نکرده است صرفا به خاطر وجاهت تیم ملی ایران است و الا مطمئن باشید afc این گونه مسائل را پیگیری می کند چرا که FIFA آنهارا تحت فشار قرار می دهد.»

او  در ادامه بیان کرد: «من کارنامه آقای ایرج عرب را مطالعه کردم و ایشان انصافا کارمند بسیار قدری است اما باید بپذیریم  مدیریت یک باشگاه نه در حوزه ورزشی و نه در حوزه تربیت بدنی گنجانده نمی شود.»

وی درباره مباحث امنیتی که ممکن است سدی در واگذاری این دو تیم پرطرفدار پایتخت باشد نیز گفت: «مگر قبل ازانقلاب این دو تیم خصوصی نبودند، مگر در وخیم ترین اوضاع، مباحث سیاسی در این حوزه محلی از اعراب داشت که الان بخواهد این طور باشد بلکه من معتقدم جوانان می توانند با حضور در ورزشگاه ها به آرامش بیشتری برسند.»

وی درانتهای صحبتش بیان کرد: «در نهایت با تمام صراحت می گویم  آینده ازآن باشگاه هاست زیرا قدرت از آن آنهاست ودولت مجبور می شوند تن به خصوصی شدن این باشگاه ها بدهند.»


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • مهدی موسوی مهر
    مهدی موسوی مهر :
    دقیقا حکایت ملا نصرالدینه یک روز ملا نصرالدین دست مادرشو گرفته بود و داشت میرفت به بازار یه نفر ازش پرسید کجا میری ملا پاسخ داد دارم میرم مادرمو بفروشم . آن مرد تعجب کرد گفت آخه آدم مگه مادرشو میفروشه ملا پاسخ داد گفت قیمتی میگم که هیچ کس حاضر به خریدش نشه
    الان قیمت پرسپولیسم هینه انقدر گرون گفتن که هیچ آدم عاقلی حاضر به خرید باشگاه نشه

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن