رأفت: پروین مربی خوب و مدیر دلسوزی است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 654 ] - یکشنبه, 2 دی 1397

رأفت: پروین مربی خوب و مدیر دلسوزی است

بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت:علی پروین هر پولی که در باشگاه بود تا قران آخر به درستی به بازیکنان پرداخت می کرد. بازیکن اسبق پرسپولیس در گفت و گویی،دربا... 5 out of 5 based on 1 ratings.
رأفت: پروین مربی خوب و مدیر دلسوزی است

بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت:علی پروین هر پولی که در باشگاه بود تا قران آخر به درستی به بازیکنان پرداخت می کرد. بازیکن اسبق پرسپولیس در گفت و گویی،دربا...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت:علی پروین هر پولی که در باشگاه بود تا قران آخر به درستی به بازیکنان پرداخت می کرد.

بازیکن اسبق پرسپولیس در گفت و گویی،درباره با برخی صحبت های بهروز رهبری فرد در مورد سرمربیگری علی پروین در تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نمی دانم این چه صحبت هایی است که در روز های اخیر از رهبری فرد منتشر می شود. علی پروین هر پولی که در باشگاه بود تا قران آخر به درستی به بازیکنان پرداخت می کرد.

رأفت ادامه داد: بهروز رهبری فرد از خودش ناراحت است. تعجب می کنم این چه صحبت هایی که او درباره با علی پروین انجام داده است. ما همه در شرکت پیشکسوتان دور یکدیگر هستیم و زیر نظر علی پروین برای سلامتی بدنمان تمرین می کنیم. ما بازیکنان سابق تیم فوتبال پرسپولیس باید احترام علی پروین را داشته باشیم چراکه همه شاگرد او بوده ایم.

بازیکن اسبق پرسپولیس در مورد رهبری فرد گفت: بهروز رهبری فرد زمانی که در تیم فوتبال پرسپولیس حضور داشت با غیرت به کارش ادامه می داد و دلیل این حرف های او را نمی دانم. ما نسل های قدیمی فوتبال همه زیر نظر علی پروین رشد کردیم و نباید این چنین درباره با استادمان حرف بزنیم. پروین برای همه بازیکنان زحمت کشیده و فکر نمی کنم نیازی به پول داشته باشد. همه می دانند پروین نیازی به پول ندارد و بیشتر کسانی که اطراف او هستند از او نفع می برند. بعد از این همه سال درست نیست حیثیت اسطوره ای همچون پروین را زیر سوال ببریم.

برای یک قران  پول شرکت پیشکسوتان پرسپولیس از این سر شهر به آن سر شهر نمی رویم
رأفت درباره با حضورش در شرکت پیشکسوتان و گرفتن پول برای حضور در این تیم گفت: ما برای یک قران  پول از این سر شهر به آن سر شهر نمی رویم. نباید همه چیز را با پول بسنجیم و بسیاری از افرادی که در تیم پیشکسوتان هستند برای سلامتی بدنشان در تمرینات حضور می یابند. پول تنها می تواند دلیل بسیار کوچکی برای حضور نزد پروین است.

70 تا 80 ستاره تیم ملی و باشگاهی کشورمان زمانی زیر نظر علی پروین فعالیت کرده اند
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس افزود: خیلی از ستاره های فوتبال ایران شاگرد پروین بوده اند و این نشان از بزرگی اوست. بازیکنان بزرگ فوتبال ایران همچون علی دایی و مربیان توانمندی همچون امیر قلعه نویی زمانی شاگرد او بوده اند و حالا ثمره فعالیت این شاگردان را می بینید.70  تا 80 ستاره تیم ملی و باشگاهی کشورمان زمانی زیر نظر علی پروین فعالیت کرده اند. رهبری فرد شاگرد علی پروین بود و زمانی با تمام غیرت برای او در تیم فوتبال پرسپولیس بازی می کرد.

زمانی هم که پروین به استیل آذین رفت به خاطر حضور او بسیاری از ستاره های روز فوتبال به آن تیم رفتند
رأفت درباره با حضور علی پروین در تیم فوتبال استیل آذین و برخی حواشی درباره با جادوگری اعضای این تیم در سال 86-87 برای صعود به لیگ برتر فوتبال کشورمان گفت: علی پروین بر اساس دوستی خود با هدایتی به تیم فوتبال استیل آذین رفت و خودش به هیچ عنوان دوست نداشت این چنین کاری را انجام دهد. همیشه افراد می خواهند تا از حضور پروین سود ببرند و زمانی هم که پروین به استیل آذین رفت به خاطر حضور او بسیاری از ستاره های روز فوتبال به آن تیم رفتند. چنین وصله هایی که به علی پروین زده اند بی اساس و دلیل است.

پرسپولیس پشت اتومبیل علی پروین پیشرفت کرد
بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس اظهار کرد: پروین مربی خوب و مدیر دلسوزی است. پرسپولیسی که به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد و در طول سالیان به افتخارات بسیاری دست یافت، پشت اتومبیل علی پروین پیشرفت کرد. پروین از لباس تیم تا توپ های تمرین را برای تیم تهیه می کرد. رهبری فرد نباید این چنین سخنانی را در روز های اخیر می گفت. شاید او از دریافتی هایش دلخور است اما بدانید روزگاری او بیشتر از بقیه پول می گرفت و ما کمتر و این اوضاع در طول زمان تغییر می کرد.

هنوز شعار قوی سفید ملوان در گوشم می پیچد
رأفت ردباره وضعیت این روز های تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: شرایط خوبی ندارد و چند سال است که وضعیت بدی در جدول مسابقات دارد و امیدوارم به روز های خوب خود بازگردد. زمانی ملوان زیر نظر نیروی دریایی بود و در آن دوران توانست نتایج خوبی را کسب کند اما زمانی که خصوصی شد دیگر رنگ روز های خوش خودش را ندید.

وی افزود: صاحبان حال حاضر تیم فوتبال ملوان بیشتر به دنبال سود مالی خود هستند و بعید است مثل روزگار سابق تیم ملوان باز هم رنگ و رو بگیرد. روزگاری باشگاه ملوان آوازه خطه شمال کشور بود و بازیکنانی خوبی نیز از این تیم به فوتبال کشورمان معرفی شدند. هنوز آوازه قوی سفید انزلی در گوشم است و این شعار روزگاری زبان زد بسیاری از افراد فوتبال دوست بود. باشگاه ملوان بیشتر از 60 سال قدمت دارد و باید به فکر این بخش از تاریخ فوتبال کشورمان باشیم چراکه در تمام ایران نیز طرفداران بسیاری چشم انتظار موفقیت دوباره این تیم هستند.

استقلال و پرسپولیس را به اهلش بفروشید/2 تیم باید مرحله به مرحله فروخته شوند تا توانایی خریدار مشخص شود
رأفت همچنین درباره با خصوصی سازی باشگاه های فوتبال ایرانی از جمله باشگاه های استقلال و پرسپولیس گفت: باشگاه هایی همانند استقلال و پرسپولیس بخشی از تاریخ فوتبال ایران هستند و در راستای خصوصی سازی باشگاه ها این 2 باشگاه به اهلش فروخته شود. باشگاه های استقلال و پرسپولیس باید به فردی فروخته شود که دلش برای فوتبال می سوزد و باید مرحله به مرحله فروخته شوند تا در طول زمان توانایی خریداران مشخص شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن