عرب: از حضور طاهری در پرسپولیس بی اطلاعم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1166 ] - یکشنبه, 2 دی 1397

عرب: از حضور طاهری در پرسپولیس بی اطلاعم

سرپرست باشگاه پرسپولیس به شایعه حضور طاهری در این باشگاه به عنوان مشاور و همچنین سفر یک روزه به دبی برای جذب بازیکن واکنش نشان داد. ایرج عرب در گفت وگویی، درخ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
عرب: از حضور طاهری در پرسپولیس بی اطلاعم

سرپرست باشگاه پرسپولیس به شایعه حضور طاهری در این باشگاه به عنوان مشاور و همچنین سفر یک روزه به دبی برای جذب بازیکن واکنش نشان داد. ایرج عرب در گفت وگویی، درخ...

ارتش سرخ دات كام :

سرپرست باشگاه پرسپولیس به شایعه حضور طاهری در این باشگاه به عنوان مشاور و همچنین سفر یک روزه به دبی برای جذب بازیکن واکنش نشان داد.

ایرج عرب در گفت وگویی، درخصوص اردوی تیم پرسپولیس در قطر و شرایطی که برای آ ماده سازی این تیم در نظر گرفته شده گفت: در روزهای اخیر به دنبال این بودیم تا این اردو برگزار شود و خوشبختانه توانستیم شرایطی را فراهم کنیم تا این اتفاق رخ دهد. مسائل مربوط به کمپ اردویی و مواردی دیگر هم برطرف شد و امیدوار هستیم که در این اردو بتوانیم چند بازی تدارکاتی هم برگزار کنیم.

وی در خصوص اینکه نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس به کجا رسید افزود: آقای برانکو لیستی به ما داده که براساس آن لیست تلاش می کنیم بازیکنان مدنظر او را جذب کنیم. بر همین اساس جلساتی متعددی برگزار کردیم اما هنوز توافق قطعی با هیچ بازیکنی انجام نشده است اما پس از رسیدن به توافق به صورت رسمی این نام ها را اعلام خواهیم کرد. اسامی اعلام شده در رسانه ها گمانه زنی و اخبار غیررسمی است اما فعلا با هیچ بازیکنی به توافق نرسیده ایم.

عرب درخصوص اینکه نام های اعلام شده در رسانه ها را تایید می کند یا نه، گفت: این نام ها گمانه زنی است و تا الان از سمت باشگاه به صورت رسمی نام هیچ بازیکنی را اعلام نکرده ایم. هواداران بدانند که بعد از توافق قطعی نام بازیکنان مدنظر را اعلام خواهیم کرد.

وی درخصوص اینکه برانکو لیست بازیکنان مازادش را هم به باشگاه اعلام کرده یا نه، افزود: بله آقای برانکو همانطور که لیست بازیکنان مدنظرش را به ما داده لیست بازیکنان مازاد را هم داده است اما قصد رسانه ای کردن این نام ها را نداریم و به صورت کلی نام بازیکنان جذب شده و جدا شده را اعلام خواهیم کرد.

عرب درخصوص  اینکه گفته می شود برخی از مسئولان این باشگاه سفر یک روزه ای به دبی داشته اند تا شاید به دنبال جذب بازیکن و مذاکره بروند، گفت: این موضوع شایعه است و من چنین چیزی را نشنیدم و فقط شما این موضوع را می گویید. اینها شایعه است و ما مشغول انجام دادن کارهای مربوط به باشگاه هستیم و خیلی به این شایعات توجه نمی کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درخصوص اینکه گفته می شود او در تماسی تلفنی از علی اکبر طاهری مدیرعامل اسبق پرسپولیس خواسته تا به عنوان مشاور با این باشگاه فعالیت داشته باشد و شما این موضوع را تایید می کنید یا نه، افزود: من چنین چیزی نشنیده ام و خبری از حضور آ قای طاهری در پرسپولیس ندارم! 


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن