عربشاهی: رهبری فرد کوچکتر از آنی که درباره پروین حرف بزنی!

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1750 ] - یکشنبه, 2 دی 1397

عربشاهی: رهبری فرد کوچکتر از آنی که درباره پروین حرف بزنی!

بازیکن پیشین پرسپولیس به صحبت های اخیر بهروز رهبری فرد علیه علی پروین و شرکت پیشکسوتان پرسپولیس واکنش نشان داد. ضیا عربشاهی در گفت وگویی به صحبت های انتقادی ب... 2 out of 5 based on 6 ratings.
عربشاهی: رهبری فرد کوچکتر از آنی که درباره پروین حرف بزنی!

بازیکن پیشین پرسپولیس به صحبت های اخیر بهروز رهبری فرد علیه علی پروین و شرکت پیشکسوتان پرسپولیس واکنش نشان داد. ضیا عربشاهی در گفت وگویی به صحبت های انتقادی ب...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکن پیشین پرسپولیس به صحبت های اخیر بهروز رهبری فرد علیه علی پروین و شرکت پیشکسوتان پرسپولیس واکنش نشان داد.

ضیا عربشاهی در گفت وگویی به صحبت های انتقادی بهروز رهبری فرد علیه علی پروین مبنی بر "جمع کردن بازیکنان پیشکسوت پرسپولیس دور هم با وعده پرداخت یک میلیون تومان به طور ماهانه" گفت: بهروز رهبری فرد بچه محل من است. من او را بزرگ کردم. من با علی پروین صحبت کردم که بهروز را به پرسپولیس بیاورد. بهروز کوچک تر از آن است که درباره علی پروین صحبت کند.

این پیشکسوت پرسپولیس به انتقاد از بهروز رهبری فرد پرداخت و افزود: او فکر می کند فوتبالیست بوده اما دنبال خیمه شب بازی است. آقای رهبری فرد! کوچک تر از این هستی که درباره پروین، درخشان و پنجعلی صحبت کنی. پروین یک اسطوره است و ما هیچ وقت پشت سر او حرف نمی زنیم.

عربشاهی درباره این که رهبری فرد گفته بازیکنان پرسپولیس به خاطر یک میلیون تومان روی نیمکت این تیم می نشینند، تاکید کرد: اگر بازیکن دهه 40 و 50 روی نیمکت می نشینند به خاطر حقوق نیست بلکه این موضوع نشان از درایت و مدیریت علی پروین دارد که همه را دور هم جمع کرده و به عنوان رفیق بالای سر ماست.

او یادآور شد: تا قبل از این فقط موقع مرگ و درگذشت پیشکسوتان دور هم جمع می شدیم و هم بازی قدیمی خودمان را در شیرودی تشییع می کردیم و حتی به بهشت زهرا (س) هم نمی رفتیم اما علی پروین کاری کرد که بازیکنان دهه 40، 50، 60 و 70 دور هم هستند. کسی پشت سر پروین صحبت نمی کند.

عربشاهی همچنین با انتقاد از صحبت رهبری فرد مبنی بر این که "پروین برای تنبیه هاشمی نسب، یک فرد قلچماق را سر تمرین استقلال فرستاده بود،" گفت: پروین هیچ وقت این کار را نمی کند. ما چیزی از او ندیدم. هاشمی نسب یک پسر خوب و آقاست. پروین بارها گفته هاشمی نسب پسر خوب و از بهترین هاست. رهبری فرد مغلطه می کند که سر زبان ها باشد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • رادوین پرسپولیسی قشقایی
    رادوین پرسپولیسی قشقایی :
    ای ول ضیاجان،رهبری فر بچه س..خجالت بکش بهروزخان..انتظار ما چیز دیگه ای بود ازت
  • omid 110
    omid 110 :
    شرکت پیشکسوتان پرسپولیس توسط پروین درست نشد...در زمان رویانیان این اتفاق افتاد...اقای عربشاهی حرفهای رهبری فرد کاملا درست بود..شما الان اطراف پروین هستین چون میخاین از کنارش به سود و منفعت برسین..اگر پرسپولیس بیفته دست شماها نابود میشه...

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن