ناممکن های زمستانی که در تابستان عملی شد

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1887 ] - یکشنبه, 2 دی 1397

ناممکن های زمستانی که در تابستان عملی شد

خریدهایی که پرسپولیس در تابستان انجام داد، اکنون آن ها را به موفق ترین تیم در بازار نقل و انتقالات زمستانی تبدیل کرده و هیچ بعید نیست در ادامه هم انتقال هایی ... 5 out of 5 based on 5 ratings.
ناممکن های زمستانی که در تابستان عملی شد

خریدهایی که پرسپولیس در تابستان انجام داد، اکنون آن ها را به موفق ترین تیم در بازار نقل و انتقالات زمستانی تبدیل کرده و هیچ بعید نیست در ادامه هم انتقال هایی ...

ارتش سرخ دات كام :

خریدهایی که پرسپولیس در تابستان انجام داد، اکنون آن ها را به موفق ترین تیم در بازار نقل و انتقالات زمستانی تبدیل کرده و هیچ بعید نیست در ادامه هم انتقال هایی انجام شوند.

سرخپوشان پایتخت پس از یک سال محرومیت حالا در بازار نقل و انتقالات حضور دارند و همچون 15 تیم لیگ برتری دیگر به دنبال تقویت خود جهت نتایج بهتر در زمستان هستند. پرسپولیسی ها در دوران برانکو ایوانکوویچ کمتر پیش آمده که با هیجانات کاذب و موج های همیشگی نقل و انتقالاتی همراه شوند و اکثرا با دیدی روشن و آگاهی نسبت به نیازهایشان، به سراغ برطرف کردن آن ها می روند.

به طوری که به جز تابستان 94، هیچ وقت تعداد خریدهایشان از 4 تجاوز نکرد اما باتوجه به محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالات قبلی، به نظر می رسد تعداد بازیکنان ورودی تیم پرسپولیس در زمستان، از تعداد انگشتان یک دست بیشتر شوند.

سرخ ها در نقل و انتقالات تابستانی علی رغم محرومیت 5 خرید انجام دادند که 4 تای آن ها بازیکنانی سرشناس بودند. مهدی ترابی از سایپا، مهدی شیری از پیکان و سروش رفیعی از الخور مهره های کارآمدی هستند که گرشاسبی توانست در تابستان جذب کند. انجام چنین خریدهایی در نیم فصل به نوعی برای پرسپولیسی ها غیر ممکن بود چرا که نه سایپای آسیایی حاضر به فروش ستاره اش می شد، نه سپاهان به رقیب مستقیم بازیکن می داد، نه پیکان شیری را می فروخت و نه سروش یک نیم فصل بیرون می نشست.

پرسپولیس با به سرانجام رساندن این 3 خرید، گام بلندی برای موفقیت در دوران پسا محرومیت برداشت اما بعید است کار قرمزها در نقل و انتقالات با همین بازیکنان به پایان برسد. علاوه بر این 4 خرید (و سعید کریمی) سرخ ها احتمالا 3 بازیکن جدید دیگر را هم به خدمت خواهند گرفت تا هم جای بازیکنان جدا شده و مصدوم پر شود و هم پرسپولیس برای نیم فصل دوم و مسابقات آسیایی تقویت شود.

در تابستان شاید کمتر هواداری تصور می کرد قرمزها بتوانند چنین آینده نگری کنند و بتوانند بازیکنانی را بخرند اما پرسپولیس همچون تیم های بزرگ اروپایی در بهترین زمان خرید بازیکنان مدنظر سرمربی تیم را انجام داد تا در دوران محرومیت نیز یکی از بهترین تیم های حاضر در بازار نقل و انتقالات باشد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • mgh ghasemi
    mgh ghasemi :
    آقای عرب اینا حرف نشد و هوادارا زیر بار این حرفا نمیرن تیم پرسپولیس دو دریچه نقل و انتقالاتی محروم بوده جان کندیم تا با این بازیکنا آبروداری کردیم هوادارا کلی حرص خوردن لطفا آبروی پرسپولیسو به بازی نگیرین و با اعصاب هوادارا بازی نکنین تیم تو خط دفاعی کمبود بازیکن داره در دفاع میانی و دفاع چپ نیاز به بازیکن متخصص داریم تو خط حمله نیاز به یه مهاجم چارچوب شناس اگه این بازیکنا جذب نشن مسوولیت هر نتیجه بدی با شخص شماست تیم های دیگه خیلی راحت دارن یارگیری میکنن کیسه اول فصل 25 تا بازیکن گرفت نیم فصلم داره هزینه های میلیاردی میکنه چرا پرسپولیس با این همه هوادار با این همه درامدهایی که از اسپانسر داشته با پاداش هایی که از آسیا گرفته بعد از یکسال محرومیت نقل و انتقالاتی از جذب چند تا جوان گمنام عاجزه آقای عرب اینا حرف نشد تیم باید نقاط ضعفش با بازیکنای شایسته و مورد تایید برانکو برطرف شه حداقل انتظار ما از شما اینه
  • شعبانعلی میردارپاقلعه
    شعبانعلی میردارپاقلعه :
    واقعادستت دردنکنه آقای گرشاسبی که غم وغصه های نیم فصل وکمبودبازیکن وسرسختی رقبادردادن بازیکنان روازبین بردی

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن