پرسپولیس به جز لوگو چه چیزی برای واگذاری دارد؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 892 ] - دوشنبه, 3 دی 1397

پرسپولیس به جز لوگو چه چیزی برای واگذاری دارد؟

 در حالی صحبت از واگذاری باشگاه پرسپولیس به بخش خصوصی مطرح می شود که این باشگاه ملکی به نام خود ندارد و تنها یک لوگو باید به بخش خصوصی واگذار شود! این رو... 2 out of 5 based on 3 ratings.
پرسپولیس به جز لوگو چه چیزی برای واگذاری دارد؟

 در حالی صحبت از واگذاری باشگاه پرسپولیس به بخش خصوصی مطرح می شود که این باشگاه ملکی به نام خود ندارد و تنها یک لوگو باید به بخش خصوصی واگذار شود! این رو...

ارتش سرخ دات كام :

 در حالی صحبت از واگذاری باشگاه پرسپولیس به بخش خصوصی مطرح می شود که این باشگاه ملکی به نام خود ندارد و تنها یک لوگو باید به بخش خصوصی واگذار شود!

این روزها باز هم بحث خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال مطرح شده و طبق گفته مسئولان ارشد وزارت ورزش و جوانان قرار است این دو باشگاه پرطرفدار به بخش خصوصی واگذار شوند. این در حالی است که هنوز ساز و کار رسمی و دقیق برای این واگذاری مشخص نشده و معلوم نیست با چه راهکارهایی قرار است اداره این 2 باشگاه که میلیون ها هوادار دارند به دست مردم سپرده شود.

محمدرضا داورزنی معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در گفت وگویی که چند روز قبل با خبرگزاری فارس انجام داده بود درباره اینکه چه چیزهایی از این دو باشگاه به بخش خصوصی واگذار می شود گفته بود که «همه چیز واگذار خواهد شد.» حتی در جای دیگری از این مصاحبه داورزنی گفته:«آن چیزی که سرمایه باشگاه است، واگذار می شود.»

باشگاه استقلال در این بین کمپ مرحوم ناصر حجازی را دارد که به هر حال ارزش ریالی آن مشخص و محفوظ است اما سوال اینجا پیش می آید که اموال باشگاه پرسپولیس چیست و چه چیزی قرار است به بخش خصوصی واگذار شود؟! ساختمان باشگاه پرسپولیس که در زمان ریاست محمد دادکان در فدراسیون فوتبال به این باشگاه داده شده متعلق به فدراسیون فوتبال است و سند آن به نام باشگاه پرسپولیس نیست و در واقع مالکیتی بر ساختمان باشگاه خود ندارد. حتی سند ساختمان باشگاه به گونه ای تنظیم شده که قابلیت فروش از سوی مدیران پرسپولیس را ندارد. ورزشگاه شهید کاظمی هم متعلق به شهرداری تهران است و سند این ورزشگاه هم به نام باشگاه پرسپولیس نیست. سند ورزشگاه شهید درفشی فر هم که زمانی تیم پرسپولیس در آن تمرین می کرد به نام این باشگاه نیست و با وجود تصویب در هیات دولت اما هنوز سند آن به نام پرسپولیس نخورده است؛ هر چند که این ورزشگاه معارض هم دارد!

در این بین مشخص است که باشگاه پرسپولیس برای واگذاری هیچ ملکی به جز یک لوگو و برند ندارد و مشخص نیست خریدار یا خریداران حاضرند برای تنها یک لوگو میلیاردها تومان سرمایه خود را هزینه کنند یا نه. این در حالی است که در اخبار غیر رسمی و در بازار شایعات، صحبت از واگذاری پرسپولیس به قیمت هزار میلیارد تومان و حتی بیشتر از آن است و باید دید در این شرایط کدام بخش خصوصی حاضر می شود چنین رقم گزافی را برای تنها یک برند هزینه کند. آن هم در حالی که در شرایط فعلی راه های درآمدزایی در فوتبال مثل حق پخش، قانون کپی رایت، حق تبلیغات و موارد دیگر بسته است و خریدار یا خریداران باشگاه های سرخابی پایتخت فقط باید هزینه کنند و خبری از درآمدزایی در این شرایط نخواهد بود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن