منافی: قوچان نژاد به درد پرسپولیس می خورد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1469 ] - دوشنبه, 3 دی 1397

منافی: قوچان نژاد به درد پرسپولیس می خورد

منافی در مورد اینکه پرسپولیس به احتمال فراوان رضا قوچان نژاد را جذب خواهد کرد، گفت: قوچان نژاد فوتبالیست خوب و باشخصیتی است که تجربه بین المللی دارد. قوچا ن ن... 5 out of 5 based on 8 ratings.
منافی: قوچان نژاد به درد پرسپولیس می خورد

منافی در مورد اینکه پرسپولیس به احتمال فراوان رضا قوچان نژاد را جذب خواهد کرد، گفت: قوچان نژاد فوتبالیست خوب و باشخصیتی است که تجربه بین المللی دارد. قوچا ن ن...

ارتش سرخ دات كام :

منافی در مورد اینکه پرسپولیس به احتمال فراوان رضا قوچان نژاد را جذب خواهد کرد، گفت: قوچان نژاد فوتبالیست خوب و باشخصیتی است که تجربه بین المللی دارد. قوچا ن نژاد به درد پرسپولیس می خورد .

جواد منافی با ابراز تأسف از درگذشت استانکو، سرمربی پیشین پرسپولیس و تیم ملی گفت: من خاطرات خوبی از کار کردن با استانکو دارم. بدون شک او یکی از بهترین مربیان خارجی در تاریخ فوتبال ایران است. در بازی های آسیایی هیروشیما بازی های خوبی را برای این مربی انجام دادم و بعد از مصدومیت هم دو ماه در کرواسی در کنار استانکو و خانواده اش بودم. فوت استانکو به شدت ناراحتم کرد. هیچ وقت کار کردن با این مربی را فراموشش نمی کنم.

وی درباره وضعیت فعلی پرسپولیس و اضافه شدن چند بازیکن به این تیم تصریح کرد: پرسپولیس با وجود مشکلاتی که داشت، در نیم فصل اول نتایج خوبی گرفت، ولی کار این تیم در نیم فصل دوم سخت تر است. پرسپولیس باید در سه جام بجنگد و جدا از چهار بازیکنی که از قبل به تیم اضافه شده اند، باز هم به بازیکن جدید نیاز دارد. پرسپولیس باید در خط دفاع و خط حمله خودش را تقویت کند و قطعاً با نظر برانکو بازیکنان خوبی به تیم اضافه خواهند شد.

منافی در مورد اینکه پرسپولیس به احتمال فراوان رضا قوچان نژاد را جذب خواهد کرد، گفت: قوچان نژاد فوتبالیست خوب و باشخصیتی است که تجربه بین المللی دارد. قوچا ن نژاد به درد پرسپولیس می خورد و امیدوارم در صورت حضور در این تیم، روزهای خوبی را برای خودش و پرسپولیس رقم بزند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن