betabad

شاهرودی: هواداران هیچ وقت استانکو را فراموش نمی کنند

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 894 ] - دوشنبه, 3 دی 1397

شاهرودی: هواداران هیچ وقت استانکو را فراموش نمی کنند

 رضا شاهرودی، مدافع - هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس به تمجید از استانکو پوکله پوویچ پرداخت و او را یکی مربی تأثیرگذار در تاریخ این باشگاه دانست. رضا شا... 5 out of 5 based on 4 ratings.
شاهرودی: هواداران هیچ وقت استانکو را فراموش نمی کنند

 رضا شاهرودی، مدافع - هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس به تمجید از استانکو پوکله پوویچ پرداخت و او را یکی مربی تأثیرگذار در تاریخ این باشگاه دانست. رضا شا...

ارتش سرخ دات كام :

 رضا شاهرودی، مدافع - هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس به تمجید از استانکو پوکله پوویچ پرداخت و او را یکی مربی تأثیرگذار در تاریخ این باشگاه دانست.

رضا شاهرودی در گفت وگویی در مورد درگذشت استانکو پوکله پوویچ، سرمربی پیشین پرسپولیس گفت: ما در اردن این خبر را شنیدیم. باید بگویم که این یکی از تلخ ترین خبرهایی بود که شنیدم. استانکو در پرسپولیس عملکردی فوق العاده داشت و همه بازیکنانی که شاگردش بودند، خاطرات خوبی از کار کردن با این مربی دارند. استانکو در پرسپولیس ردپای خوبی از خودش برجا گذاشت و هواداران هیچ وقت او را فراموش نمی کنند. استانکو یکی از بهترین مربیان تاریخ باشگاه پرسپولیس است و خدمت زیادی به این باشگاه کرد.

مدافع - هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به طرح این موضوع که استانکو او را یکی از بهترین بازیکنان فوتبال ایران می دانست، تأکید کرد: استانکو همیشه به من لطف داشت. این مربی در پیشرفت فوتبالم نقش مهمی داشت و چیزهای زیادی از استانکو یاد گرفتم. متأسفانه استانکو در چند سال اخیر بیمار بود و حالا هم در کنار ما نیست. یاد این مربی همیشه در ذهن پرسپولیسی ها می ماند.

مربی تیم فوتبال امید کشورمان در مورد آخرین وضعیت این تیم هم تصریح کرد: برای بازی با اردن در این کشور هستیم و همه چیز خوب پیش می رود. بازی های دوستانه قطعاً به پیشرفت فنی تیم امید کمک می کند و امیدوارم که در بازی با اردن هم نمایش خوبی داشته باشیم.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 97 کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 10 فروردین 1398 / ساعت : 16:00
سپیدرود
سپیدرود
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سردار جنگل
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 25 اسفند 1397 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور11
2سیامک نعمتی4
3کمال کامیابی نیا3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن