آقای کی روش! چه کسی باید همدلی را به وجود می آورد؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 677 ] - سه شنبه, 4 دی 1397

آقای کی روش! چه کسی باید همدلی را به وجود می آورد؟

کارلوس کی روش در حالی می گوید دوست داشت همدلی پس از جام جهانی 2018 جاری می شد که خودش بلافاصله پس از این رقابت ها کام مردم را تلخ کرد. در این موضوع البته باید... 5 out of 5 based on 3 ratings.
آقای کی روش! چه کسی باید همدلی را به وجود می آورد؟

کارلوس کی روش در حالی می گوید دوست داشت همدلی پس از جام جهانی 2018 جاری می شد که خودش بلافاصله پس از این رقابت ها کام مردم را تلخ کرد. در این موضوع البته باید...

ارتش سرخ دات كام :

 کارلوس کی روش در حالی می گوید دوست داشت همدلی پس از جام جهانی 2018 جاری می شد که خودش بلافاصله پس از این رقابت ها کام مردم را تلخ کرد. در این موضوع البته باید به نقش فردوسی پور نیز توجه کرد.

 چیزی تا آغاز جام ملت های آسیا نمانده اما همچنان حرف هایی زده و رفتارهایی می شود که جای تأمل دارد. شب گذشته برنامه نود ارتباط زنده ای با کارلوس کی روش برقرار کرد. در بخشی از این مصاحبه عادل فردوسی پور به سرمربی تیم ملی گفت: «بعد از جام جهانی حواشی زیادی اطراف تیم ملی بود و الان بهتر است اختلافات را کنار بگذاریم و برای شکستن طلسم به مسابقات برویم.» کی روش نیز در واکنش به این موضوع گفت: «این ایده خوبی است فقط ای کاش این ایده بعد از جام جهانی جاری می شد.»

ابتدا از کی روش می پرسیم؛ چه کسی باید ایده همدلی را اجرایی می کرد و چرا اجرایی نشد؟ آیا کی روش خودش را مقید به رعایت این ایده کرده بود؟ اگر پاسخ مثبت است پس مصاحبه ای که درست 24 ساعت بعد از آخرین بازی تیم ملی در جام جهانی انجام داد، چه سنخیتی با این ایده داشت؟ او که می گوید مردم از نمایش تیم ملی در جام جهانی لذت برده اند چرا اجازه نداد این لذت 24 ساعت بیشتر دوام بیاورد و کام مردم ایران را بلافاصله با آن مصاحبه تند تلخ کرد؟

کی روش کجا و در چه زمانی برای ایجاد و تقویت همدلی گام برداشته است؟ حتما پیام تبریک او برای رامین رضاییان پس از جدایی از پرسپولیس و پیوستن به اوستنده بلژیک که روی خروجی سایت فدراسیون فوتبال قرار گرفت هم در همین راستا بوده است؛ اتفاقی که درباره بازیکنان دیگر رخ نداد و تنها رضاییان که شاگرد برانکو بود را شامل شد، بازیکنی که چند روز پیش در حمایت از کی روش علیه همبازی پیشین  خود از بدترین واژه ها و کلمات استفاده کرد.

ماجرای استفاده از الفاظی مانند مار و عقرب چطور آقای کی روش؟ حتماً ماجرای خرس و سیرک هم که از سوی میک مک درموت دستیار او مطرح شد در راستای همین ایده همدلی بوده است.

و اما عادل فردوسی پور؛ سهم او در این ماجرا چقدر است؟ او چقدر بر طبل اختلافات و دوقطبی شدن کوبیده است؟ مجری برنامه نود تا چه اندازه به ایجاد همدلی کمک کرده است؟ چقدر در ایجاد دوقطبی و به وجود اختلاف میان افراد مختلف سهم داشته است؟ برنامه نود بیشتر به دنبال همدلی بین اهالی فوتبال بوده یا اختلاف افکنی؟ بهتر نیست مجری برنامه نود حداقل در خلوت خودش فکر کند که برای ایجاد همدلی در فوتبال چه کار تاثیرگذاری کرده و البته دوگانگی ها و اختلاف هایی که ایجاد کرده را هم فهرست کند؟

همه می گویند تیم ملی در آستانه جام ملت ها نیاز به آرامش دارد اما این آرامش باید از سوی چه کسانی به تیم تزریق شود؟ مگر نه اینکه کادرفنی تیم ملی باید در خط مقدم آرامش بخشی باشد؟ آنچه اما در این سال ها از کی روش دیده ایم این است که او در خط مقدم درگیری ها و دعواها بود و گاهی اوقات هم از دستیارانش هم به عنوان نیروی کمکی استفاده کرده تا مبادا در این جنگ همیشگی کم بیاورد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن