طعنه به رامین؛ التماس کی روش را نمی کنیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1590 ] - سه شنبه, 4 دی 1397

طعنه به رامین؛ التماس کی روش را نمی کنیم

 بازیکنان پرسپولیس تصمیم گرفته بودند تا پایان جام ملت های آسیا حرفی علیه رامین رضاییان نزنند، اما به تازگی اتفاق جالبی افتاد. شنیده می شود رامین رضاییان ... 5 out of 5 based on 7 ratings.
طعنه به رامین؛ التماس کی روش را نمی کنیم

 بازیکنان پرسپولیس تصمیم گرفته بودند تا پایان جام ملت های آسیا حرفی علیه رامین رضاییان نزنند، اما به تازگی اتفاق جالبی افتاد. شنیده می شود رامین رضاییان ...

ارتش سرخ دات كام :

 بازیکنان پرسپولیس تصمیم گرفته بودند تا پایان جام ملت های آسیا حرفی علیه رامین رضاییان نزنند، اما به تازگی اتفاق جالبی افتاد. شنیده می شود رامین رضاییان با چند بازیکن پرسپولیس که سابقه همبازی بودن با آن ها در پرسپولیس و تیم ملی را دارد تماس گرفته و گفته منظورش از این حرف ها به آن ها نبوده است!

رامین فقط با یک بازیکن پرسپولیس تماس نگرفته است. بازیکنی که ظاهراً منظور رامین رضاییان به او بوده است. شنیدیم این بازیکن نیز به همبازیانش گفته است: «ما وقتی نیستیم بدون دعوت بلند نمی شویم به کمپ تیم ملی برویم، التماس کنیم که کی روش دلش بسوزد و دوباره ما را دعوت کند. جلوی کسی هم گردن کج نکرده و نمی کنیم که به تیم ملی دعوت شویم. امیدوارم این آقا بتواند فیکس بازی کند، چون در پرسپولیس هم نیمکت نشین صادق محرمی بود و احتمالاً جام ملت ها هم باید ذخیره وریا غفوری باشد و...»

البته وقتی یکی از همبازیان به این بازیکن گفته است چرا مصاحبه نمی کنی و همین حرف ها را نمی زنی؟ طرف جواب داده است: «جواب رامین رضاییان بماند برای بعد از جام ملت های آسیا!»


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن