پوری حسینی: تا پایان بهمن ماه قیمت گذاری می کنیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 452 ] - سه شنبه, 4 دی 1397
پوری حسینی: تا پایان بهمن ماه قیمت گذاری می کنیم

عبدالله پوری حسینی، رئیس سازمان خصوصی سازی اعلام کرد تا پایان بهمن ماه قیمت نهایی و شرایط واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مشخص خواهد شد. عبدالله پوری حسی...

ارتش سرخ دات كام :

عبدالله پوری حسینی، رئیس سازمان خصوصی سازی اعلام کرد تا پایان بهمن ماه قیمت نهایی و شرایط واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مشخص خواهد شد.

عبدالله پوری حسینی، رئیس سازمان خصوصی سازی درباره واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی و اینکه آیا این واگذاری نهایی خواهد شد یا خیر، اظهار داشت: وظیفه من انجام این امر مهم است، آن هم به طریق قانونی، شفاف و کاملاً روشن. برنامه ریزی سازمان خصوصی سازی هم این است که تا پایان سال امور مربوط به واگذاری را انجام دهیم. تا امروز هم هنوز صورت مالی یکی از باشگاه ها برای سال خرداد 97 به دست ما نرسیده است، اما برای کارشناسان مان حکم صادر کرد ه ایم و احتمالاً تا هفته آینده هم نشستی برگزار خواهیم کرد و همه تلاش ما این است تا پایان بهمن ماه قیمت نهایی و شرایط واگذاری را اعلام کنیم و در خدمت متقاضیان باشیم.

وی که با برنامه رادیویی تهران ورزشی صحبت می کرد در پاسخ به این پرسش که کدام یک از باشگاه ها به طور منظم با سازمان خصوصی سازی همکاری و صورت مالی خود را ارائه کرده اند، عنوان کرد: هر دو باشگاه صورت مالی خود را داده و همکاری کرده اند. ما سال 94 که می خواستیم همین واگذاری را انجام دهیم، هیچ صورت مالی در باشگاه ها وجود نداشت و فقط مجبور شدیم برند این دو باشگاه را به مزایده بگذاریم، اما الان وزارت ورزش زحمت زیادی کشیده و وضعیت بسیار بهتر از آن زمان است. جا دارد بابت این موضوع از سلطانی فر، داورزنی و باشگاه استقلال و پرسپولیس تشکر کنم. باشگاه استقلال صورت مالی امسال خود را ارائه کرده و باشگاه پرسپولیس هم قول داده است به زودی این صورت مالی را تحویل دهد.

رئیس سازمان خصوصی سازی در مورد صحبت های محمد دادکان و اینکه گفته بود بحث واگذاری بیشتر شعار است و این واگذاری انجام نخواهد شد، تصریح کرد: من احترام زیادی برای دادکان قائلم، اما باید بگویم در دولت یازدهم فقط یک بار استقلال و پرسپولیس از لیست واگذاری کنار گذاشتند و در دولت دوازدهم هم دوباره این دو باشگاه را به لیست واگذاری اضافه کردند. یعنی فقط در دولت گذشته یک بار این اتفاق رخ داده است، اگر دوباره این اتفاق بیفتد حرف آقایان می تواند مورد بررسی قرار بگیرد، اما در این دولت فقط یک بار این اتفاق افتاده است. البته آینده را کسی ندیده و شاید اتفاقی رخ دهد که این واگذاری یک یا دو ماه به تأخیر بیفتد، اما این واگذاری در نهایت انجام خواهد شد.

پوری حسینی ادامه داد: فکر می کنم واگذاری اردیبهشت ماه سال آینده به مرحله نهایی خود برسد به نظرم آن زمان بهترین موقع برای این اتفاق است، چون لیگ به پایان رسیده و تیم ها در آرامش هستند. امیدواریم وزارت ورزش و جوانان پس از این واگذاری و به محض اینکه از تیم داری خلاص شد تمرکزش را روی این بگذارد که تیم داری را قانونمدار و سودمند کند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن