حرفهای خنثی تاج و تاخت و تاز کیروش

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 355 ] - چهارشنبه, 5 دی 1397
حرفهای خنثی تاج و تاخت و تاز کیروش

روزهای خاصی را در تاریخ فوتبال ملی ایران تجربه می کنیم. روزهایی که باور کردنش فقط برای کسانی قابل هضم است که با یک لبخند زود از خود بی خود می شوند و چشم بسته ...

ارتش سرخ دات كام :

روزهای خاصی را در تاریخ فوتبال ملی ایران تجربه می کنیم. روزهایی که باور کردنش فقط برای کسانی قابل هضم است که با یک لبخند زود از خود بی خود می شوند و چشم بسته برای همه نداشته های فوتبال هورا می کشند و دست می زنند.

این را برای آن دسته از طرفداران کیروش نمی نویسیم که بی دلیل کلی عاشقانه از خود سر داده اند و او را ناجی فوتبال ایران می دانند. این را برای آن دسته از افرادی می نویسیم که هنوز وجدانشان بیدار است و قلبشان برای فوتبال ملی ایران به معنای واقعی می تپد.

امروز کیروش می خواهد به شکلی نامتعارف سطح توقعات مردم ایران را که برای قهرمانی تیم محبوبشان در سطح قاره آسیا بیش از 40 سال است انتظار می کشند، پایین بیاورد.
قبلاً از قهرمانی می گفت و حالا می گوید آرزوی ایرانی ها رسیدن تیم محبوبشان به مرحله نیمه نهایی جام ملتهاست.

گویی می خواهد مردم ایران را به سخره بگیرد!
البته سالهاست کارش به سخره گرفتن فوتبال ایران است. مربیان تیم های باشگاهی را به سخره می گیرد. هر رسانه و خبرنگاری که باب میلش ننویسند را قابل به سخره گرفتن دانسته و از همه ابزار و حتی دستیارانش استفاده کرده تا آنها را تحقیر کند.

گویی برای او این کار لذت بخش شده و دائم می خواهد تکرارش کند. او حتی از به سخره گرفتن بازیکنان و دستیارانش هم ابایی ندارد. وقتی با علی کریمی و افشین پیروانی درگیر می شود و به شکلی سوال برانگیز نام جلال حسینی بهترین مدافعش در آستانه جام جهانی خط می زند همه گواه بر این است که او به این سخره گرفتن فوتبال عادت کرده و از آن لذت می برد!

حالا او می خواهد عقب نشینی تازه اش را آرزوی مردم ایران جلوه دهد. گویی آنها یادشان نیست که عقب نشینی امروز کیروش برایشان خاطره است نه آرزو!

او برای این نمایش ناپسند خود حتی بازیکنان تیم را هم به کمک گرفته و حالا می بینیم که این بازیکنان به جای تمرکز روی بازیهای پیش رو دائم در فضای مجازی می چرخند و پیامهای خسته کننده برای مخاطبانشان می گذارند. کیروش آنقدر غرق این نمایش مضحک شده که هیچ انتقادی را بر نمی تابد و حتی در برنامه 90 سعی در توجیه کارهای اشتباه خود و همکاران و بازیکنانش دارد و بقیه را دشمن خود و تیم ملی می داند! باید پذیرفت حالا سطح شعور مردم بازیچه دست مربی شده که امروز خودش را بالاتر از رئیس فدراسیون فوتبال می بیند.

ً تاج اگر این همه تلاشی که امروز برای اجرا نشدن قانون بازنشستگی برای خودش انجام داد را برای مهار رفتار کیروش کرده بود امروز فوتبال ملی ایران لبریز از شوق اتحاد و همدلی بود.

تاج کارش شده اصلاح رفتار کیروش آنهم در گفته های بی اثر و خنثی.

معلوم نیست این وضعیت را چطور برازنده فوتبال ایران می بینند. تاج تا کی چشمانش روی این تاخت و تاز کلامی کیروش بسته است؟!

مگر می شود آرزوهای آریایی این مردم نجیب را به سخره گرفت؟!

امان از خودمان که هر چه هست از ماست که در نهایت بر ماست!

آقای تاج تا دیر نشده فکری بکن.  این آتش ایجاد شده توسط کیروش اگر دامن خودش را نگیرد دامن شما را قطعا خاکستر خواهد کرد.

نویسنده: رضا ریاضتی


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن