ترابی: خروج برخی بازیکنان برای ما هم سخت بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1281 ] - چهارشنبه, 5 دی 1397

ترابی: خروج برخی بازیکنان برای ما هم سخت بود

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران، گفت: امیدوارم تیم ملی بعد از سال ها نتایج خوبی بگیرد. مهدی ترابی قبل از شروع تمرین تیم ملی در جمع خبرنگاران، گفت: خدا را شکر توانس... 5 out of 5 based on 2 ratings.
ترابی: خروج برخی بازیکنان برای ما هم سخت بود

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران، گفت: امیدوارم تیم ملی بعد از سال ها نتایج خوبی بگیرد. مهدی ترابی قبل از شروع تمرین تیم ملی در جمع خبرنگاران، گفت: خدا را شکر توانس...

ارتش سرخ دات كام :

 مهاجم تیم ملی فوتبال ایران، گفت: امیدوارم تیم ملی بعد از سال ها نتایج خوبی بگیرد.

مهدی ترابی  قبل از شروع تمرین تیم ملی در جمع خبرنگاران، گفت: خدا را شکر توانستم در لیست نهایی قرار بگیریم. امیداورم تیم ملی بعد از سال ها نتایج خوبی بگیرد تا مردم شاد شوند.

وی در مورد اینکه برخی از بازیکنان خط خوردند و چه صحبتی با این نفرات که دیگر کنار تیم نیستند دارد، اظهار داشت: این مسئله برای ما هم سخت بود. این بازیکنان هم زحمت زیادی کشیدند . قطعا آنها دعاگوی ما هستند تا تیم ملی موفق شوند. همه برای سربلندی تیم ملی تلاش می کنیم.

مهاجم تیم ملی در رابطه با تساوی مقابل فلسطین، عنوان کرد: بازی خوبی بود. حریفمان شبیه به یمن بود. امیدوارم از این بازی درس گرفته باشیم و این مسابقه کمک کند تا نتایج  قابل قبولی کسب کنیم.

ترابی در مورد اینکه وضعیت آمادگی او به چه شکلی است و او رقابت سختی با هم پستی هایش دارد، گفت: خدا را شکر وضعیتم خوب است. مهم نیست چه کسی بازی می کند مهم کسب نتیجه از سوی تیم ملی است. همه باید تلاش کنیم تا با کسب نتیجه خوب دل مردم را شاد کنیم.

وی در پایان یادآور شد: هواداران همه جا از تیم ملی حمایت می کنند و مردم دوست دارند تیمشان نتایج خوبی بگیرد. از مردم می خواهم برای تیم ملی به صورت ویژه دعا کنند تا ما نتایج خوبی بگیریم و بعد از سال ها قهرمان شویم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن