کی روش: برای 3 هفته پرچم سفید صلح را بالا ببریم

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1411 ] - چهارشنبه, 5 دی 1397

کی روش: برای 3 هفته پرچم سفید صلح را بالا ببریم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: بزرگان فوتبال ایران مثل علی پروین، علی دایی، علی کریمی، مهدی مهدوی کیا، کریم باقری، خداداد عزیزی، امیر قلعه نویی، جواد نکونام... 1 out of 5 based on 7 ratings.
کی روش: برای 3 هفته پرچم سفید صلح را بالا ببریم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: بزرگان فوتبال ایران مثل علی پروین، علی دایی، علی کریمی، مهدی مهدوی کیا، کریم باقری، خداداد عزیزی، امیر قلعه نویی، جواد نکونام...

ارتش سرخ دات كام :

 سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: بزرگان فوتبال ایران مثل علی پروین، علی دایی، علی کریمی، مهدی مهدوی کیا، کریم باقری، خداداد عزیزی، امیر قلعه نویی، جواد نکونام و فرهاد مجیدی کنار تیم ملی فوتبال در جام ملت ها باشند.
کارلوس کی روش درباره وضعیت تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: در درجه اول از همه پیام هایی که از مردم خوب ایران دریافت کردم تشکر می کنم. چون مردم کریسمس را به من تبریک گفتند و برای همه آن ها آرزوی موفقیت می کنم. 26 دسامبر روزی است که ما رسما سفر خودمان را برای این ماجراجویی آغاز می کنیم و پرواز می کنیم.

*موج مصدومیت ها برخی تصمیمات ما را تغییر داد
وی ادامه داد: در درجه اول مراتب تحسین خودم را از بازیکنان اعلام می کنم. حذف برخی از بازیکنان کار راحتی نیست اما مجبور هستیم که این کار را انجام دهیم. از همه آن ها بابت زحمات و تمرینات شان تشکر می کنم. شکی نداریم که موج مصدومیت هایی که با آن مواجه شدیم مرا مجبور کرد که برخی از تصمیماتم را عوض کنم. من اعتماد کامل دارم که بازیکنان جایگزین بازیکنانی که از تیم ملی کنار رفتند عملکرد خوبی خواهند داشت.

*مراعات جهانبخش را می کنیم تا زودتر خوب شود
کی روش افزود: هنوز با مصدومیت های بازیکنانی مثل جهانبخش روبرو هستیم و تا یک هفته آینده به تیم و بعد از بازی باقطر به ما ملحق خواهد شد. مراعات او را می کنیم تا زودتر خوب شود.

*باید از قلی زاده مراقبت کنیم تا مداوا شود
و ی در خصوص وضعیت قلی زاده هم ا دا مه دا د: ما باید ا ز ا ین با زیکن مراقبت کنیم و تا وقتی که باشگاهش اجازه می دهد او ر ا پیش خودمان نگه دا ریم تا مداوا شو د ا ما ا گر د ر ا ین بین در دقیقه 90 مصدومیتی هم پیش بیاید، ا ین با زیکن ر ا جایگزین خواهیم کر د و امیدوارم با ا ین تصمیماتی که می گیریم خدا هم به ما کمک کند.

* برخی تظاهر می کنند کار ما در جام ملت ها راحت است
کی روش در پاسخ به این سوال که تیم ملی نسبت به جام جهانی تغییرات کمی داشته و تجربه حضور در روسیه چقدر می تواند به تیم ملی در امارات کمک کند، اظهار داشت: تجربه داشتن، موضوع بسیار مهمی است اما توانایی استفاده از تجربه از آن هم مهم تر است. الان که 26 دسامبر است واقع بینانه باید بگوییم که فقط 12 روز با اولین بازی در جام ملت ها فرصت داریم و این یعنی اینکه 12 روز فرصت داریم آماده شویم و در این فرصت فقط 5 یا 6 جلسه جدی تمرینی خواهیم داشت و باید از تجربیات گذشته استفاده کنیم و به سطحی از آمادگی برسیم تا برای بازی با یمن آماده باشیم. ما باید از نظر تاکتیکی و پایه ای تمرینات گذشته را مرور کنیم و باید بگویم که به بازیکنانم سراسر اعتماد دارم اما مسابقات جام ملت های آسیا بسیار سخت است و برای همین است که در 40 سال گذشته تیم ملی ایران نه تنها قهرمان شده بلکه به فینال هم نرسیده است، اما برخی تظاهر می کنند که کار ما راحت است ولی من می گویم که قهرمانی در آسیا مثل خوردن کیک آسان نیست.

* برخی کارشناسان فکر می کنند که برای خوشحالی آنها بقیه تیم ها خوابیده اند
سرمربی تیم ملی ادامه داد: ما شانس خوبی داریم؛ چراکه در 8 سال گذشته پیشرفت خوبی داشتیم، اما برخی کارشناسان فکر می کنند که برای خوشحالی آنها بقیه تیم ها خوابیده اند. من از شما می پرسم که آیا قطر، امارات، ویتنام، عراق و... در این سال ها خوابیده اند؟ آیا عربستان و بقیه تیم ها دست روی دست گذاشته اند؟ نه! اما ما می دانیم که چرا آنها این حرف ها را می زنند، چون می خواهند بگویند کار ما راحت است تا ما از تنها هدفی که داریم دور شویم تا به ما لطمه بزنند تا نتوانیم به هدفی که داریم دست یابیم.

*هدف ما نوک قله است اما هل دادن هم راحت است!
وی عنوان کرد: آنها می خواهند دستاوردهای ما را تحقیر کنند اما ما روی خودمان حساب می کنیم و آن طور که بازیکنانم گفتند اگر راه رسیدن به موفقیت را یک کوه در نظر بگیریم، هدف ما نوک قله است و در این باره باید بگویم صعود کردن کار سخت و دشواری است، اما در این راه کسی دست ما را نمی گیرد، اما هل دادن راحت است و گاهی با یک هل دادن و حتی فوت کردن کسی از روی کوه سقوط می کند.
وی افزود: این گروه تیم ملی تمام تلاششان را انجام می دهند و با حمایت هواداران تمام تلاش خود را در جام ملت ها انجام خواهند داد.

*امیدوارم داوران منصفانه و عادلانه تصمیم بگیرند
کی روش در مورد اینکه چه نگرانی قبل از شروع جام ملت های آسیا دارد؟ عنوان کرد: توقع هیچ گونه کمک سمپاتیک که به سمت ما بیاید مخصوصا در امر داوری را نداریم، فقط امیدواریم منصفانه و عادلانه تصمیم بگیرند. مهم این است که در خودمان تمرکز کنیم و اهدافمان را پیش ببریم. در این صورت شانس مان بسیار زیاد است. ما باید به فکر خودمان باشیم و هیچ توجیهی قابل قبول نخواهد بود. ما قدم به عقب نخواهیم گذاشت. توقع مان این است که متحد باشیم، امیدواریم برنامه ای را که تدوین کرده ایم به خوبی پیش ببریم و فدراسیون هم در امارات در کنارمان باشد.

*باید با تمام سلاح هایی که در دست داریم در امارات حضور پیدا کنیم
وی افزود: باید با تمام سلاح هایی که در دست داریم در امارات حضور پیدا کنیم. ما نیاز داریم بزرگ ترین بازیکنان ایران مثل علی دایی، علی کریمی، مهدی مهدوی کیا و... کنارمان باشند. آنها کنار تیم خودشان حضور یابند و کنفدراسیون فوتبال آسیا ببیند که بزرگان فوتبال ایران کنار تیم خودشان هستند. ما احتیاج داریم نایب رئیس AFC به صورت تمام وقت و با تمرکز کامل کنار تیم حضور یابد و راجع به همه مسائلی که بیرون از زمین است کنارمان باشد. هیچ راهی وجود ندارد که ایران بخواهد این مسئله را که علی کفاشیان نایب رئیس AFC است را نادیده بگیرد.

*آقایان برای 3 هفته حرف های دیگر را کنار بگذارند و کنار تیم ملی باشند
سرمربی تیم ملی فوتبال در ادامه تأکید کرد: در خواست عاجزانه من این است که آقایان برای سه هفته تمام صحبت ها و حرف های دیگر را کنار بگذارند و کنار تیم ملی باشیم. آیا این مسئله آنقدر سخت است که در این مدت پرچم سفید رنگ صلح را بالا ببریم و دست از تمام تهمت ها و حرف هایی به این شکل تلافی جویانه و تهمت ها برداریم. آیا این مسئله اینقدر سخت است. ما باید در این مدت همه کنار تیم ملی باشیم.

*بزرگان فوتبال ایران در جام ملت های آسیا کنارمان باشند
وی خاطرنشان کرد: می دانیم چه افرادی هوشیارانه قصد ایجاد دو دستگی در تیم ملی را دارند و می خواهند به آرامش ما لطمه بزنند. یکی از همکاران شما تلاش کرد با دروغ هایی که آقای مسعودی بیان می کرد با حرف های نادرست و نابحقی که مطرح می کرد به تیم ملی لطمه بزند. دیدید چه مشکلاتی برای تیم ملی ایجاد کردند، آیا واقعا سخت است بزرگان فوتبال ایران مثل علی پروین، علی دایی، علی کریمی، مهدی مهدوی کیا، کریم باقری، خداداد عزیزی، امیر قلعه نویی، جواد نکونام و فرهاد مجیدی کنار تیمشان باشند؟ تیم ملی باید ثابت کنند که بزرگان فوتبال ایران کنار تیم هستند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • قلمراد دوم
  قلمراد دوم :
  بعد از جام جهانی همه پرچمت رو دیدن پرچمی که روش نوشته شده بود ایران یا جای منه یا جای برانکو گنده تر از دهنت حرف زدی باید تاوانشو پس بدی
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  عجب روباهی یه این بی شرف
  هروقت کارش گیرمیکنه دم ازوحدت میزنه .خرش که ازپل گذشت یه دست دندان عاریه میذاره پاچه میگیره
  آخه عوضی کسی کاری به کارتوداشت؟رفتی جام جهانی همه هم حمایتت کردند.تیمت دوتابازی خوب کردبلافاصله میکروفون مفت گیرت آمدشروع کردی به پارس کردن وپتچه گرفتن.
  ارامش میخواستی؟چراخودت جورابرعلیه خودت کردی؟
  عادت داره جوراخراب کنه وبعداطرافیانش راواداربه مصاحبه وزدن حرف هایی میکنه که خودش دیکته کرده
  آقای کیروش
  این تیم مال مانیست
  به ماهم مربوط نیست نتیجه بگیره یانه
  اصلاهیچ حسی بهش ندارم
  نه ازباختش ناراحت خواهم شدونه ازبردش
  برووهرغلطی میخواهی بکن.فقط ماراقاطی وحشی گری های خودت نکن

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن