بیرانوند: در تلاش هستیم نقاط ضعف ایران را پوشش دهیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1159 ] - چهارشنبه, 5 دی 1397

بیرانوند: در تلاش هستیم نقاط ضعف ایران را پوشش دهیم

دروازه بان اول تیم ملی از جمله بازیکنانی است که همیشه فضای مجازی برایش مشکل درست کرده است. شاید همه آن هایی که به او حمله می کنند، رودررویش بنشینند تمام حرف ها... 4 out of 5 based on 4 ratings.
بیرانوند: در تلاش هستیم نقاط ضعف ایران را پوشش دهیم

دروازه بان اول تیم ملی از جمله بازیکنانی است که همیشه فضای مجازی برایش مشکل درست کرده است. شاید همه آن هایی که به او حمله می کنند، رودررویش بنشینند تمام حرف ها...

ارتش سرخ دات كام : دروازه بان اول تیم ملی از جمله بازیکنانی است که همیشه فضای مجازی برایش مشکل درست کرده است. شاید همه آن هایی که به او حمله می کنند، رودررویش بنشینند تمام حرف های خود را پس بگیرند.


علیرضا بیرانوند واقعاً اخلاق جالبی دارد. او به دل می نشیند و همیشه حرفش را رک و شفاف می گوید. علیرضا خیلی بی غل و غش است و فقط لازم است یک بار روبه رویش بنشینید. او حالا از هواداران هم یک درخواست دارد. ته حرفش این است که این قدر به آن ها گیر ندهند، مدام به این کار نداشته باشند که فلان بازیکن چه گفته و فلان بازیکن چه حرفی زده تا برایشان داستان درست کنند. بیرانوند در گفت وگویی خواسته های خود را به زبان می آورد.

علیرضا جدیداً تلاش می کنی مثل عابدزاده توپ بگیری.
(خنده) قربونت برم داداش. مرسی. فدات شم.

قربونت. (خنده) حالا دوست داری شبیه عابدزاده باشی؟
احمدآقا که بزرگ ماست. به هر حال ما در تیم ملی تمرینات خیلی خوبی داریم. کنارش تمرینات انفرادی هم می کنیم. به قول معروف وقتی شما یک کاری را مدام در تمرینات انجام می دهی، بعد در زمین مسابقه هم همان را انجام خواهی داد. همیشه می گویند شما در زمین بازی همان شکلی هستی که در تمرینات هستی.

این را از آن جهت پرسیدم که در بازی با فلسطین یک سیو یک دستی داشتی و ما را یاد احمدآقا انداختی.
بله، تک به تک و سیو یک دستی خیلی سختی بود که خوشحالم توانستم مهارش کنم. صحنه این طوری بود که توپ در عرض آمد و بازیکن آن ها ضربه زد. همان طور که می دانید مهار این توپ ها واقعاً سخت است. شرایط خیلی سختی را رقم می زند ولی خدا را شکر در آن لحظه توانستم توپ را مهار کنم. تا زمانی هم که در زمین بودم خیلی تلاش کردم دروازه تیم ملی بسته بماند و خدا را شکر تلاشم جواب داد و گلی دریافت نکردم. در کل بازی خیلی خوبی بود. تیم هایی مثل فلسطین می آیند که جلوی تیم هایی مثل ایران دفاع کنند و روی ضد حملات به گل برسند. ما می توانستیم با اختلاف چند گل این تیم را شکست دهیم ولی نشد.

بعد از بازی تساوی مقابل فلسطین از تیم ملی انتقاد هایی شد. نظرت درباره این انتقاد ها چیست؟
شما از روز های ابتدای اردوی ما در قطر اینجا هستید. همه چیز را با چشم خودتان می بینید. شرایط کمپ ما را هم می بینید. صبح ها و بعد از ظهر ها تمرین می کنیم و تمرینات خوبی هم داریم. در تلاش هستیم نقاط ضعف ایران را پوشش دهیم. فراموش نکنید الان تیم ما هم کامل نیست. هنوز بعضی از لژیونر ها نیستند و تازه بعضی از بچه ها هم مصدوم شده اند. شرایط برای کادر فنی تیم ملی سخت است.

شنیده ایم برای انتخاب لیست هم مشکل داشتند.
بله، این واقعاً برای کارلوس کی روش سخت بود که بخواهد بعضی از بازیکنان را خط بزند و لیست بدهد. در این مدت همه بچه ها با جان و دل تمرین کردند تا در لیست نهایی باشند و بتوانند به جام ملت ها بروند. هیچ کس در تیم ملی دوست ندارد خط بخورد. در بازی با فلسطین هم همه در زمین تلاش خود را کردند ولی تیم ما کامل نبود. آقای کی روش هم می خواست تمام بازیکنان مدنظرش را تست کند و به آن ها بازی بدهد تا شرایط شان را متوجه شود. همه تلاش خود را کردند ولی بازی دوستانه است دیگر. تیم هایی مثل فلسطین هم اول برای دفاع کردن می آیند و بعد ضد حمله می زنند.

این حس برای شما به وجود آمده که بعضی ها دوست ندارند تیم ملی ایران نتیجه بگیرد؟

من یک چیزی برای شما تعریف کنم که خودتان موضوع را متوجه شوید. من با نفت و پرسپولیس در آسیا بازی کرده ام. تیم های دیگر هم در آسیا بوده اند. همیشه وقتی ما بازی های مهم آسیایی داشتیم تیم ملی را مثال می زدند و به مسئولان می گفتند نگاه به ما باید یک نگاه ملی باشد. یعنی باید مثل تیم ملی به تیم های باشگاهی در آسیا نگاه شود. راستش من احساس می کنم الان این جو درباره خود تیم ملی نیست. یک ذره مردم از تیم ملی دور شده اند. راستش این احساسی که گفتید در من هم هست. امیدوارم واقعاً این طور نباشد و این اتفاق نیفتد. امیدوارم شرایط فرق کند. امیدوارم واقعاً اگر کسی هم مصاحبه می کند، این همه هجمه علیه اش درست نشود. امیدوارم وقتی بازیکنی مصاحبه می کند دیگر هواداران استقلال و پرسپولیس نگویند فلان بازیکن تیم ملی، چون قبلاً فلان جا بوده یا فلان شرایط را داشته این حرف را زده و خلاصه یک هجمه درست شود و او را بکوبند. این کار ها را هواداران نکنند. از آن ها می خواهم الان از تیم ملی حمایت کنند. فکر می کنید چرا ما اینجا هستیم؟ ما اینجاییم که دل مردم ایران را شاد کنیم. هدفی غیر از این هم نداریم. ما داریم برای دل مردم بازی می کنیم پس امیدواریم حمایت خوبی از تیم ملی صورت بگیرد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن